Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aktivitātes kāzās

 
Reitings 183
Reģ: 27.05.2009
Tā nu sanācis, ka jabūt par vedējiem kāzās, uzņemoties arī kāzu vadīšanu.
Vēlējos jautāt pēc Jūsu pieredzes - varbūt ir atmiņā kāda patiesi laba spēle, izklaide, kas likās ļoti interesanta un piemērota kāzu svinībām?
Kā arī varbūt kāda oriģināla , jautra aktivitāte pašam jaunajam pārim, ko esat novērojušas/piedzīvojušas kāzās?
Noderēs iedvesmai katra Jūsu atbilde :).
27.05.2013 16:21 |
 
Reitings 183
Reģ: 27.05.2009
Tāpat arī noderēs ieteikumi, kādu aktivitāti noteikti nevajadzētu rīkot :D
27.05.2013 16:22 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Noteikti nevajag - Es ierados šeit, lai... :D riebjas! :D
27.05.2013 16:31 |
 
Reitings 183
Reģ: 27.05.2009
Jā, man pašai kā viesim arī tas nekad nav paticis, jo vienmēr gadās patizli tie iemesli uz tās lapeles.:D
27.05.2013 17:17 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tikko biju vedējmāte. Nav žēl padalīties, jo mūsu jaunie gribēja kko oriģinālu un daudzas lietas bija mūsu pašu izfantazētas vai adaptētas.
Likām laist ezerā pīlītes kuras sasietas kopā, tā parādot to, ka tagad visi ir kopā un viss jādara kopā.
Bija arī tilts, kur nesa pāri, bet neskaitīja soļus, jo tas ir tizli.
Vēl bija pārbaudījums, ka viņiem bija kopā jāpalaiž gaisa pūķis. Iznāca smukāk un atraktīvāk nekā sākumā bijām plānojuši.
Vēlāk, kad palikām tikai ar fotogrāfi un jauno pāri, viņi rakstīja kopīgu vēstuli sev pēc gada. Zinu, ka uzrakstīja ciparus, kurus pēc gada ierakstīt loterijā lielajam laimestam.
Vārti
Bērnības-taisīja lidmašīnītes, rakstīja virsū palaidnību un lidināja uz jaunības vārtiem
Jaunības-vilka lapiņas ar izdomātiem vārdiem, kuri pēc kārtas viens otram bija un kad tas bija izdarīts un lenta pārgriezta- rādīja 7 skūpstīšanās pozas
Mīlestības- dalīja pienākumus laulības dzīvē-es cepšu kartupeļus, es dzemdēšu bērnus utt un kad lenta pārgriezta- tika kamolīšus vaļā, kur vienā bija atslēdziņa-mājas pavarda turētājs.

Spēles nekādas mums beigās nebija, jo visa kā cita bija pietiekoši. Bet ļoti labas spēle esot http://forums.delfi.lv/read.php?f=118&t=124749&a=1 un http://www.calis.lv/forums/tema/14497126-lugums-liels-pec-speles-karalnams/
iepazīšanās spēle bija tāda, ka jaunais pāris bija uzrakstījuši 4rindītes par katru viesi un viesi paši minēja kurš tad tas varētu būt. Bija dikti jautri :)
27.05.2013 17:28 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ko varu pateikt, parūpējieties, lai nabaga viesiem ir, ko pasākt, kamēr jūs brauciet fotogrāfēties u.c. Atceros vienas kāzas, tas bija drausmīgi, 4h vienkārši jānīkst pie mašīnas..ne uzkodu, nekā. Jautri.
27.05.2013 17:31 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu _paris.
Kamēr jaunie laida pūķi, viesi to vēroja, dzēra šampīti un ēda pīrādziņus.
Viesu namā, kamēr mūs gaidīja visiem bija jau pieejami dzērieni un uzkodas. Beigās bija tā, ka mēs paši bijām vairāk izsalkuši nekā viesi :D
27.05.2013 17:34 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Vienmēr tiek speletas tās pašas "vāveres", kur vīriešiem jāizbāž galva sievietēm starp kājām. Tad vēl dejošana ar iespiestu ābolu starp pierēm/vaigiem/dibeniem/krūtīm utt.
Jaunajam pārim - nākamaja dienā jāvelk uz lapiņām sarakstīti dažādi ģimenes pienākumi/tiesības (piemēram, es būšu TV pults saimnieks! Es uzklāšu vakaros gultu! Es gatavošu vakariņas utt. )... no maisiņa izvelk, nolasa.


Hmmmmmm.... viena "dzeramdziesmiņa" :D
Kāzās, kur biju, šo iesāka vedēji, viesi pēcāk "pavilkās līdzi".
Tatad, kad gribas iedzert, tad vīrieši caļas kājās un dzied: "Kā gribētu!" ... un apsēžas.
Sievietes ceļas kājās un dziedot atbild: "Kā pasētu" ... un apsēžas.
Šo vīrieši un sievietes atkārto 2x.
Tad atkal vīrieši pieceļas un sauc: "Viens alkahols..." .... apsēžas...
Tad sievietes: "... hols, hols, hols" ... apsēžas
Šis atkal 2x
Šo dziesmiņu visi dzied arvien atrāk un ātrāk, tad iedzer!


Cerams, ka sakarigi uzrakstīju :D
27.05.2013 17:34 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Aloe, ja, tas izplatīti? Pēdējā laikā esmu bijusi tikai vienās kāzās un tur tas arī bija:D Bija gan forši, kad es ar savu pēdējā mēneša vēderu nolasīju- esmu ieradusies šeit, lai kārtīgi paēstu, jo mans ledusskapis jau ir tukšs- kaut kā tā. Respektīvi kopumā šķita jautri.
27.05.2013 17:35 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Sprogainā - jauki, ka kāds padomā par viesiem, tas tiešām bija bēdīgi, labi, ka kādam padusē bija šampis, bet tu jau zini kā ēst gribās, kad dzer tukšā dūšā :D
27.05.2013 17:36 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Ko varu pateikt, parūpējieties, lai nabaga viesiem ir, ko pasākt, kamēr jūs brauciet fotogrāfēties u.c. Atceros vienas kāzas, tas bija drausmīgi, 4h vienkārši jānīkst pie mašīnas..ne uzkodu, nekā. Jautri.



+
Pirms pāris gadiem vienās kāzās arī šādi nīkām!
27.05.2013 17:37 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
_paris, es pati biju 3 tādās kāzās, kur ēst nedeva. Beigās jau vēders burkšķēja :D Un tad kā tiek pie galda- sarijās un neko vairs negribas, tikai gulēt :D Tas nekur neder!
27.05.2013 17:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Vienmēr tiek speletas tās pašas "vāveres", kur vīriešiem jāizbāž galva sievietēm starp kājām. Tad vēl dejošana ar iespiestu ābolu starp pierēm/vaigiem/dibeniem/krūtīm utt.
oi, nekjítrás spéles man gan negribéjás savás kázás, tapat spéles, kur izsiezh no viesiem naudu. ta mums nebija. un kamér fochéjaties, viesiem obligáti pírádzinjus, shampi un sulu/mineráli shoferiem! neaizmirstat, ka tad vél daudzi pie stúres, dzert gribás un shampi nedríkst!

més vél laidám gaisá manu veco uzvárdu (uz baloniem pa burtam uzrakstíts,ar katru burtu arí pavadíjám kádu posmu no vecás dzíves), stádíjám ábelíti, naktí michoshanas vietá laidám gaisá laternas... bija arí forshas spéles, interesantas..
27.05.2013 18:21 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
izsole, kurā var iegādāties pudelēs ielietu mājas vīnu ar kāzu etiķetēm, cd ar viņu pašu izvēlētām dziesmām.. tādā veidā var iekrāt ceļojmam naudu! :D

dejojamās spēles + dejas

man patīk, ja visi iepazīstas sākumā un kko pasaka + tosts

forši, kad tiek sadalīti pienākumi un katrs vakara gaitā ir par kko atbidīgs

No rīta apzog istabiņas un ir ķīlu izpirkšana :D
27.05.2013 18:31 |
 
Reitings 183
Reģ: 27.05.2009
Paldies, paldies meitenes!!!! :)

Sprogainā, tie vārti ir domāti pirms iešanas viesu mājā, vai ne? Ļoti laba ideja, ko tur likt darīt! Paldies!

Zvaniņš, haaah :D :D tas ir jautri, tā dziesma no malas noteikti izskatās un izklausās kolosāli! Tik nevar vēl saprast, kāda būs tā publika.

Mis Take, paldies par uzvārda palaišanas ideju, tas būtu mums diezgan piemēroti.

Par to jaunā pāra gaidīšanas laiku, kamēr viņi fotgrafējas, noteikti plānosim aktivitāti kādu (pieļauju, ka liksim sarakstīt kādus novēlējumus, ko ieliksim pudelē vai tml.) un dosim kādas uzkodas, jo viņi bildēsies bez vedējiem sākumā. Noteikti neatstāsim novārtā. Jo arī man ir bijusi tāda pieredze - ~ stundu gaidīt pāri pie viesu nama+ lija lietus. Briesmīgi. :D
27.05.2013 19:16 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Pliko skrējiens :D :D :D
27.05.2013 19:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits