Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirds izkratīšana

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Labrīt!
Gribēju parunāt par kaut ko sevī dziļu.. Man nav vēl bijušas tādas īpaši nopietnas attiecības, ne sekss ,ne kopā dzīvošana utt. Tikai sirdī palikušas atmiņas no draudzēšanās brīžiem. Visvairāk viens puisis, tas bija visnopietnāk attieksmes ziņā un tomēr es nezinu- nebiju gana laba viņam.(Pati paskatoties atpakaļ saprotu ,ka stulbi uzvedos, par sīkumiem čīkstēju un greizsirdīga biju, bez iemesla, nebrīnos ,ka vienkārši apniku viņam) Bet tas viss ļoti sāpīgi man izvērtās. Ar viņu visvairāk biju satuvinājusies.Kad uz attiecību beigām nevarēju izturēt viņa attieksmi ,teicu ,ka nevajag tikties. Tajā brīdī domāju ,ar domu ,ka viņš mainīsies un pēc laika turpināsim tikties. Bet pēc laika VIŅŠ pateica - mums nevajag būt kopā, BET ES GRIBĒTU, es neesmu gana labs tev,neesmu tevi pelnījis.

Vēl šobrīd nesaprotu ko viņš ar to domāja. (Viņš zināja ,ka esmu nevainīga, vairākas reizes jau gribēja mani uz seksu pierunāt, bet nekad nepārmeta tieši, tomēr saprotu ,ka viņš bez tā nevarēja izturēt.) Vai tāpēc nav pelnījis mani? Bet pasakiet godīgi- vai tā nav tikai atruna un viņam vienkārši tā īpaši nepatiku un tā pateica ,lai izbeigtu visu?

Man neviens puisis nav licies tik tuvs kā viņš ,varbūt tāpēc ,ka viņš bija pirmais tāds pieredzējušākais, jo pirms viņa draudzējos ar puisi ,kurš bija ļoti zaļš un tur nebija ko izbaudīt ,drīzāk kā maza "prakse" attiecībām. :D Esmu pārliecināta ,ka tas puisis ,kurš man ir īpašs ,par mani īpaši nedomā. Pēc manis viņam bija meitene par kuru viņš visiem runāja, kurai dāvināja puķes un ,kad viņa pameta viņu ļoti pārdzīvoja ( ar mani neko tādu viņš neizrādīja, ah,laikam pavisam tukša vieta viņam biju :( )

Un man liekas ,ka tas visu laiku man nāk līdz un iekšā sāp. Es nebiju viņam gana laba, viņš bija ideāls un galvenais man ir sajūta - NEVIENS VAIRS MANĀ DZĪVĒ NEBŪS KĀ VIŅŠ. :/
25.05.2013 10:35 |
 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Kā saka "laiks visu dziedē"! Tgd bik būs kā būs,bet pēc laiciņa satiksi patiešām tādu,kas tevi cienīs,dāvas ziedus,nevajag domat,ka labāka vairs nebūs,tu tak esi jauna un satiksi satriecošu puisi :)
25.05.2013 10:42 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
NEVIENS VAIRS MANĀ DZĪVĒ NEBŪS KĀ VIŅŠ. :/

Pieļauju, ka esi zem 20, tā ka pēc gadiem pasmiesies par šo teikumu :)
25.05.2013 10:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet pēc laika VIŅŠ pateica - mums nevajag būt kopā, BET ES GRIBĒTU, es neesmu gana labs tev,neesmu tevi pelnījis.

Klasisks pamešanas teksts, lai meiteni neiedzītu kompeksos!

NEVIENS VAIRS MANĀ DZĪVĒ NEBŪS KĀ VIŅŠ. :/

Jā būs sliktāki.. UN arī labāki :)
25.05.2013 10:45 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
OneMe - varētu jau teikt ,ka ir sadziedējis, mēs kopā bijām tikai 2 mēnešus aptuveni, pēc tam sekoja vairāki mēneši ,kad viņš ik pa laikam uzrakstīja ,"uzrāva" man emociju atpakaļ un lika sacerēties un pazuda, tā līdz satika savu "ideālo meiteni", kura nebiju es. Bet kopumā esmu tikusi tam pāri ,bet tas kaut kur dziļi iekšā tomēr sēž :( Tikai tāpēc ,ka nevienu nevaru salīdzināt ar viņu.

Ir pagājis ~ pusotrs gads kā nedraudzējamies un nedaudz vairāk kā gads kopš nav vispār nekāda kontakta.
25.05.2013 10:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bet pēc laika VIŅŠ pateica - mums nevajag būt kopā, BET ES GRIBĒTU, es neesmu gana labs tev,neesmu tevi pelnījis.


Klasisks pamešanas teksts, lai meiteni neiedzītu kompeksos!


tā jau arī domāju, tomēr iekšā stulbā cerība "ja nu tomēr biju kas vairāk"

Dusmas uz sevi, viņš man daudz ir darījis pāri, un esmu jau iestāstījusi sev sen loģiski ,ka nepazemošu sevi un nevaru domāt par viņu ,viņš nebūs manā nākotnē un nevajag utt. Bet ja godīgi, dziļi sirdī viņš vēl sēž. Stulbi :(
25.05.2013 10:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka vairumam meiteņu ir bijusi situācija, ka patīk puisis, kurš nebūt nav tik ļoti ieinteresēts, atgrūž...
Man vajadzēja vairākus gadus mācīties no citu un savām kļūdām, lai saprastu, ka šādi cilvēki nav tādu jūtu vērti :)
Un jā.. ir noteikti feināki puiši par Tevis minēto :)
25.05.2013 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nāks arī Tavs laiks. Pacenties drusku atvērties pasaulei, izmantot iespējas, un nāks citi daudz labāki, šis paliks kā labākas vai sliktākas atmiņas. :)
25.05.2013 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Bet pēc laika VIŅŠ pateica - mums nevajag būt kopā, BET ES GRIBĒTU, es neesmu gana labs tev,neesmu tevi pelnījis.

Klasisks pamešanas teksts, lai meiteni neiedzītu kompeksos!


Teši tā. Pie tam viņš zina, ka Tev tas sāpēs, tāpēc labāk pateikt šādi - ka viņš ir tas vanīgais bla,bla,bla - un nedabūt pļauku, dusmu lēkmes, bet savā ziņā mierīgu šķiršanos. Pie tam atstājot garā "iespēju, cerību, ja nu tomēr" .

Man neviens puisis nav licies tik tuvs kā viņš


Varbūt tāpēc,ka Tu citus nelaid sev tuvāk? Iespējams Tev tā cerība, ja nu viņš sapratīs,ka tomēr var un grib būt ar Tevi, joprojām Tevī mīt. Jo viņš tak pateica: "ka gribētu, bet nav Tevis vērts". Nesalīdzini citu ar viņu...
25.05.2013 11:12 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Neraujies pēc attiecībām un tad arī satiksi to, kas Tevi ir pelnījis (un ir labaks par iepriekšējiem). Pagaidām skaties uz visu pozitīvi un novērtē savu dzives pieredzi - pieredze ir bagātība.
25.05.2013 11:21 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Jā ,man ir zem 20. Iespējams ,ka būs labāki.

Bet es nezinu kāpēc ,ik pa laikam ,kā šorīt ,piemēram, uznāk tā ,ka klausos nostaļģiskās dziesmas un histērijā varu raudāt. Kad izšķīrāmies tā bija gandrīz katru dienu, atnācu pēc skolas mājās un iekritu gultā raudāt. Tagad visbiežāk es esmu ārēji "neievainojamā, bezsirdīgā " ,tādu tēloju vienmēr cilvēkos un arī mājās, bet pa retam, SASODĪTS! ,vēl ik pa laikam uzrauj kaut kādu emociju ... Kāpēc nevar pavisam aizmirst? ;(
25.05.2013 11:44 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
uznāk tā ,ka klausos nostaļģiskās dziesmas un histērijā varu raudāt

ja gribas raudāt - raudi! Par raudāšanu nav jakaunas un jauztraucas, tā ļoti labi palīdz tikt gala ar emocijām. Ar laiku viss būs izraudāts, izsāpēts un aizmirsīsi viņu. Man saldajos 16 bija līdzīga pieredze kā Tev. Tagad uz to puisi paskatoties smiekli nak par savām smadzenu vētrām viņa dēļ, savukārt man blakus ir cilveks, kas man ir daudz piemērotaks, nekā būtu bijis viņš. Ar laiku Tu sapratīsi - viss notiek tieši tā, ka tam ir janotiek! ;)
25.05.2013 11:52 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Ir jāatlaiž un tad arī aizmirsīsi. Jāsaprot,ka tas ir pagājis. Ja domāsi par to kas bijis, kā būtu ja būtu un ka nevari viņu aizmirst arī nekad neaizmirsīsi un netiksi ar šo problēmu vēl pēc 5 gadiem galā. Bet kamēr vien negribēsi tam tikt pāri nekas nemainīsies! Saņemies!
25.05.2013 12:00 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Jā ,man ir zem 20. Iespējams ,ka būs labāki.

Protams, būs labāki!! Nāks nākošais, kas tev liksies sirdij tuvāks, un tev liksies, ka nu jau vairs nekur labāks nevar būt un visa iepriekšējā pieredze tev bijusi tāda nekāda un ka tie tur, ieskaitot puisi, par kuru tagad pārdzīvo, bija zaļi, kā tu izsakies.

Un tā kā tik ilgs laiks pagājis - tev nepietrūkst tā puiša, bet gan attieksmes, ko tu gribētu pret sevi saņemt. Sāc kontaktēties ar citiem puišiem, pielaid sev tuvāk un aizmirsīsies šis. Tā tas tiešām būs, jo, kad man bija 15 gadi, tad man likās, ka būšu vecmeita, jo ar toreizējo draugu nekas nesanāca un mēs izšķīrāmies. Pēc tam man jau 17 vai 18 gados šķita, ka būšu vecmeita un neviens vairs nebūs labāks utt. :D Tās domas ir pārejošas.
25.05.2013 12:06 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Spruce- gan jau tev taisnība ;) tikai likās ,ka viss jau izsāpēts. Kāpēc nevar vienkārši pavisam ,pavisam aizmirst un palikt viņš kā tukša vieta? Likās jau ka tā bija, liekās, bet tad uznāk kadu reizi vecā dziesma ... Iespējams drīz nāksies viņu biežāk redzēt, varbūt tas palīdzēs, saprast ,ka viņš ir mainījies un tas "vecais viņš" nav un nebūs.

Visskumjāk man palika šobrīd, kad puisis ,kurš itkā jau simpātisks ,jauki izturās pret mani, grib iepazīt mani ,bet man gribās raudāt! No vienas puses gribas tikties un iepazīt ,no otras bļaut- tu nekad nebūsi tāds kurš man tik ļoti vajadzīgs un es nekad nebūšu vairs laimīga! (protams tās ir muļķības ,bet tā es jūtos)
25.05.2013 12:10 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Saprotiet, tam "tikt pāri" posmam jau sen esmu izgājusi cauri ,necenšos domāt par viņu. Neskatos visu laiku viņa twitteri vai profilu kā darīju agrāk. Man ir jau bijuši brīži ,kad smejos par viņu un saku "tiešām tas bija stulbi un kļūda" ,ir bijis jau kad tiešām neko nejūtu pret viņu, bet tās atmiņas ,emocijas pa retam nez no kurienes izlaužās un kaut kā liek paskatīties atkal no citas puses. Bet viss jau ok, protams.
25.05.2013 12:16 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
bet tās atmiņas ,emocijas pa retam nez no kurienes izlaužās un kaut kā liek paskatīties atkal no citas puses.

No vienas puses gribas tikties un iepazīt ,no otras bļaut- tu nekad nebūsi tāds kurš man tik ļoti vajadzīgs un es nekad nebūšu vairs laimīga! (protams tās ir muļķības ,bet tā es jūtos)

Tu esi no tā cilvēku tipa, kam patīk sevi žēlot un dzīvot pagātnē. Liecies mierā, tiecies ar to puisi (tas taču ir tik forši, ka tev pat ir puiši, kuri grib tikties, ka tevi ievēro) un izbaudi laiku. Nepatīk šis, ej tusēties un atrodi jaunu puisi. Viss pārējais (it kā tās atmiņas, "nekad vairs nebūšu laimīga") ir tikai tas, ko tu pati izdomā aiz bezdarbības un vientulības.
25.05.2013 12:21 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Viss pārējais (it kā tās atmiņas, "nekad vairs nebūšu laimīga") ir tikai tas, ko tu pati izdomā aiz bezdarbības un vientulības.


Laikam jau viss psiholoģiski kā sev iestāsta, pieņemšu ,ka tev taisnība.
Neatliek jau šoreiz citu variantu kā klausīt ,jo taisnība jau tev ir ,ka pagātnē skatoties nekas labs nenotiks. Jāmēģina noskaņoties pozitīvāk attiecībā uz nākotni ;) Paldies, liki mazliet paskatīties uz sevi no malas ;)
25.05.2013 12:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
NEVIENS VAIRS MANĀ DZĪVĒ NEBŪS KĀ VIŅŠ. :/

Been there done that. Zini, tā domā liela saļa cilvēku pēc šķiršanās. Ir iespēja atrast labāku un ja ne labāku, tad savādāku gan. Un savādāks uzreiz nenozīmē siltāks.
25.05.2013 12:30 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Tev viss vēl priekšā, tici man! :)
25.05.2013 12:33 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
striķis, ziepes un nemoci vairāk cilvēci.
25.05.2013 13:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits