Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kriize...

 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Sveika!
Vai jums attiecibas ir bijusi kriize...pec cik ilga laika un ka jus tam tikat pari vai tomer netikat?

Mums sobrid ir...esam kopa bik vairak ka 2gadi,precejusies ir bernins...viss bija ok,bet te peksni man uznaca tada divaina sajuta,ka mes viens otru nemilam,domas,ka gribu skirties,nerunajam jau 2dienas...pietruksts visa ta kas bija agrak,milums,romantika...tgd no ta neka nav palicis,ka izdarit ta lai viss butu ka agrak...varbut tas ir normali,ka tadas domas,varbut vinas pasas pa sevim izgaisis...
stridu mums nekadu nav bijis,vnk peksni man tadas domas uzgluna,lidz ar to vins redz,ka staigaju neapmierinata,dusmiga un ari nenak klat...jo visus sos gadus pirmais naca un runajas,lai salabtu,es nekad pirma nepiekapos,var redzet,ka vinam tas ir apnicis.

pastastiet par savu pieredzi !!!
23.05.2013 11:50 |
 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Pacelu
23.05.2013 13:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pieej tu pie viņa un parunā. tas, ka tev šķiet, ka jūs viens otru nemīlat, drīzāk tev šķiet, ka tu viņu nemīli. ja tev trūkst romantikas un mīļuma, tad pasaki to vīram.tas nav nekas pārdabisks. reizēm , īstenībā bieži, cilvēki ar laiku to aizmirst un tādēļ liela daļa attiecību arī izjūk, jo pazūd tā emocionālā saikne. un vīrs arī no zila gaisa neizraus tagad, kas tev kaiš un kāpēc esi dusmīga. pašlaik pati vien esi vainīga, ka jūs 2 dienas nerunājat. kāpēc tu nevari šoreiz piekāpties? tu gribi romantiku, mīļumu un visu pārējo, bet pretī nevari sniegt pat elementāras lietas. padomā par to! pati vien posti savas attiecības un laulību
23.05.2013 13:36 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Mēs esam 5 gadus kopā. Tāds besis uznāca, ka jau bija 3 gadi. Bet tikām pāri. Kopā.
Aizbrauciet kkur divatā, izraujieties uz pāris dienām no ikdiena.
Zin kā dažiem ar runāšanu nepeitiek, tas mēdz atgrūst.
23.05.2013 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits