Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labuma meklētājs?

 
10 gadi
Reitings 1035
Reģ: 20.05.2013
Esmu kopā ar puisi gandrīz gadu, jāpiebilst, ka mums ir attāluma attiecības, viens pie otra braukājam.Bet.. kautkā pēdējā laikā rozā brilles palikušas blāvākas un sāku skatīties uz daudzko savādāk nekā sākumā.Ļoti bieži, praktiski vienmēr ir tā, ka pa visu maksāju es, veikalā kopīgi iepērkoties, takši no ballītēm utt, ... viņš vienmēr nočīkst , nav naudas, bet kad ballītes ir ar draugiem, tad vienmēr ir par ko izklaidēties.Nu ok, vienreiz tā var būt.. bet nu man sāk sķist, ka viņš to izmanto vienmēr, ka es varu samaksāt, kaut arī neesmu nekāda turīgā un tāpat skaitu naudu un protams patīkamāk būtu visu dalīt uz pusēm.Gribas arī saņemt kādu ziedu pušķi, kādu dāvaniņu, bet šķiet, ka arī uz to viņš ekonomē.Es nezinu, varbūt kādam tas liekas muļķīgi, ka par to cepos, bet man tas derdzās, un īsti nezinu kā par to runāt ar viņu.. Pat nezinu ko gribēju no jums, laikam padomu ..
20.05.2013 21:33 |
 
Reitings 258
Reģ: 29.01.2009
Protams ka izmanto. Tu ari nakoshreiz pasaki ka nav naudas un skaties vina reakciju
20.05.2013 21:36 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Esi viltīga, nākamreiz, kad tiekaties notestē viņu - neķērc kā psihs pūķis virsū, bet pavisam neuzkrītoši pasaki ''aj, šodien aizmirsu maku/naudiņu/karti paņemt līdzi'' un skaties kāda būs reakcija - izmaksās, atsauks randiņu - ja ''aizdos'' pēc randiņa aizej neatskatoties. NEKAD.
20.05.2013 21:37 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka tu vispar tik talu nonaci, ka maksa par visu?????

tas ir loti neviriskigi no viriesa puses.
20.05.2013 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 1035
Reģ: 20.05.2013
Nu jā, laikam jau pati vainīga, ka pieļāvu izmaksāt, bet nu dīvaini, ka viņam pašam nav neērti.. Gluži kā bērns, gribu to un to, bet pie kases man jāmaksā.
20.05.2013 21:44 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pf... Negīta situācija. Nepieļauj šādu izturēšanos.
He, es laikam būtu izcili riebīga. Aizejot uz randiņu - piemēram, paēst, saņemot rēķinu teiktu - vai man šodien pietiek tikai sev, piedod. Nomaksātu savu pusi, bet viņam ierosinātu samaksāt par savu ēdamo vai iet mazgāt virtuvē traukus. :D
20.05.2013 21:45 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Esi runājusi ar viņu par šo nemaksāšanas tēmu? Pajautā vai viņš tajā brīdī jūtas vīrišķīgi,kad tu maksā par viņu..
20.05.2013 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 1035
Reģ: 20.05.2013
Neesmu vēl runājusi, bet nu jūtu, ka man tas krājas un krājas..
20.05.2013 22:02 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
melisa, nu forši, pati viņu pieradināji. Bet nu ir smieklīgi, ka tu maksā par taksi, par ēdienu, par ballītēm. Galu galā, tu esi vīrietis vai kā?
es ar tādu memļaku nebūtu kopā nekad.
20.05.2013 22:08 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Tiešām nevari labāku atrast?
20.05.2013 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 1035
Reģ: 20.05.2013
Man viņš tiešām ir svarīgs un mīlu viņu, citu negribas, laikam viņš to arī izmanto, jo zin.. pat nezinu vai tādus cilvēkus var izmainīt.Uzreiz liekas, ka es viņam kā sieviete nemaz nešķietu tik svarīga, jo manuprāt normāli būtu, ja vīrietis pats gribētu savai sievietei kaut ko izmaksāt, uzdāvināt, lai izrādītu cik svarīga esmu.. bet man nekā tāda nav.negaidu, lai viņš man visu pērk un izmaksā, bet es pat to mazumiņu nesaņemu.
20.05.2013 22:19 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Nu bet ja jau Tu pret sevi ļāvi šitā pazemot sevi veselu gadu,tad ko Tu gaidi tagad!
Ar cilvēkiem ir kā ar suņu dresūru - ir jāsaka uzreiz, momentāli kas nepatīk savādāk viņš nesapratīs!
20.05.2013 22:21 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Vai mēs necīnāmies par dzimumu līdztiesību? За что боролись, на то и напоролись.
Neķer kreņķi, melisa! Tagad nāk modē attiecību modelis, kad sieva strādā, bet vīrs - sēž mājās, auklējas ar zīdaini, gatavo ēdienu, tīra māju, mazgā traukus un uz visiem jautājumiem atbild: "Jā, dārgā!" :-) Cīnītājas par vienlīdzību esot vienkārši sajūsmā - ledus taču iekustējies!
20.05.2013 22:23 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Īstenībā džeks labi iekārtojies. Cepuri nost, malacis, ka šitā visu sariktējis!
20.05.2013 22:24 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Melns - bet dzimumu līdztiesības izpratnē maksājumus neuzņemas viens, bet abi. Tas ir - dalīti, uz pusēm. Šeit meitene maksā par visu. Tā, ka šoreiz nebūs īsti vietā tavs uzsaukums.
20.05.2013 22:28 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns - bet dzimumu līdztiesības izpratnē maksājumus neuzņemas viens, bet abi. Tas ir - dalīti, uz pusēm. Šeit meitene maksā par visu. Tā, ka šoreiz nebūs īsti vietā tavs uzsaukums.

Palieku pie sava - tādas dzimumu līdztiesības, kādu jaunās pasaules arhitekti ir iecerējuši - nebūs. Maksās vai nu viens vai arī otrs. Matriarhāts vai patriarhāts. Var, protams, mēģināt maisīties arī kaut kur pa vidu, bet tam ir ļoooooti nepatīkamas sekas un izpausmes - alkoholisms, narkomānija, laulības izzušana, pašnāvības un citi "labumi". Viss ir vienkārši - melisas (un daudzu citu meiteņu) puisis iet soli priekšā pārējiem - viņš dzīvo jau "gaišajā" nākotnē! Ar ko arī apsveicu! Ja par laulību izzušanu, tad šis ir uzskatāms piemērs. Ar tādu neviena labprāt nekādas attiecības neuzsāks un neprecēsies, un tā kā nākotnē tādu vīriešu būs aizvien vairāk, tad arī tāda laulība nevienam vairs vajadzīga nebūs. Varēsies savām mazmeitam stāstīt, ka jūsu jaunībā bija pat tādi puiši, kuri uzturēja, izmaksāja un dāvanas dāvināja. Mazmeitas neticēs.
20.05.2013 22:38 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Palieku pie sava - tādas dzimumu līdztiesības, kādu jaunās pasaules arhitekti ir iecerējuši - nebūs. Maksās vai nu viens vai arī otrs. Matriarhāts vai patriarhāts. Var, protams, mēģināt maisīties arī kaut kur pa vidu, bet tam ir ļoooooti nepatīkamas sekas un izpausmes - alkoholisms, narkomānija, laulības izzušana, pašnāvības un citi "labumi". Viss ir vienkārši - melisas (un daudzu citu meiteņu) puisis iet soli priekšā pārējiem - viņš dzīvo jau "gaišajā" nākotnē! Ar ko arī apsveicu! Ja par laulību izzušanu, tad šis ir uzskatāms piemērs. Ar tādu neviena labprāt nekādas attiecības neuzsāks un neprecēsies, un tā kā nākotnē tādu vīriešu būs aizvien vairāk, tad arī tāda laulība nevienam vairs vajadzīga nebūs. Varēsies savām mazmeitam stāstīt, ka jūsu jaunībā bija pat tādi puiši, kuri uzturēja, izmaksāja un dāvanas dāvināja. Mazmeitas neticēs.


Jā, ja tikai mēs baltie jau nebūsim tik tālu iznīkuši ar savu haotisko dzīves stilu. Tā ir, kad katrs dzīvo savu dzīvi kā ienāk prātā, nav nekādas kārtības, katram savu pienākumu. Nu jā, laulība līdz ar to arī iznīkst - vairāk jau bagāto rietumu pasaulē, kur garīgajām un ģimeniskajām vērtībām vairs nav vietas, nepastāv cieņa savā starpā. Jau tagad 21. gs. sauc par vientulības laikmetu, jo apkārt ir ļoti daudz vientuļu cilvēku. Agrāk cilvēkiem bija lielas ģimenes, visi kaut kā turējās kopā savās saimēs. Tagad, ka tik ātrāk no vecāku ligzdiņas prom - pēc iespējas jaunākā un lielākā mājā, lai man būtu kruta un liela mašīna (sev, vienam pašam!!!) . Jā, bet dziļi sirdī tomēr visi cilvēki alkst pēc attiecībām, nekur tas nepaliek. Interesanti, kā eiropieši dzīvos apmēram pēc 50 gadiem, kas būs mainījies...
21.05.2013 02:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits