Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brīvās meitenes kā ir ar jums?

 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Ārā laiks gluži, kā mans garastāvoklis! :D

Gribēju parunāt ar brīvām meitenēm, un saprast kā jūtaties jūs?! Vai jums viss kārtībā?
Kā jūs domājat kāpēc esiet vienas?

Pastāstīšu par sevi - jau 2 gadus esmu statusā - Brīva. Pirms tam biju attiecībās 5 gadus, bet nejutos labi tajās attiecībās, tāpēc nolēmu pārtraukt. Sākumā ļoti pārdzīvoju par to, bet tad es sajutos patiešām fantastiski, ka beidzot esmu brīva, varu darīt ko gribu, un nejusties vainīga, nevienam vairs nav jāatskatās, beidzot beidzās mūžīgie strīdi utt. Attiecībās biju pazaudējusi sevi, dažus draugus... kas mani ļoti grauza. Un te, es beidzot varēju sākt visu no sākuma, pievērsties sev un lietām, kurām iepriekš neatlika laika - sākt dejot, skriet, satikties ar draudzenēm, ballēties.. šķita viss ļoti labi, es tiešām jutos laimīga, un domāju, ka viss ir sastājies savās vietās, ka esmu sakārtojusi sevi, savu dzīvi un tagad noteikti satikšu cilvēku, kuru iemīlēšu no jauna, jo to patiešām vēlējos un biju gatava.

Bet tā tas nenotika, un es nesaprotu kāpēc. Es neesmu satikusi cilvēku ar ko vēlētos būt kopā, ne jau tāpēc, ka man ir augstas prasības, bet vienkārši nav tā sajūta.

Un tagad es jūtos vientuļi, un brīžiem tas biedē..
18.05.2013 16:50 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Marka, daudz jaunus cilvēkus satiec ikdienā, vai arī tavs paziņu loks jau kādu laiku ir nemainīgs?
18.05.2013 16:56 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man ir tā, ka es varu padraudzēties, bet neko nopietnu negribu pagaidām, vai vismaz neesmu sastapusi puisi ar kuru vēlētos (otrais ir visdrīzāk)

Protams, citreiz gribas, lai ir stabila draudzība, tai tomēr savi plusi, bet es izbaudu laiku, kamēr esmu viena - ja tik ļoti kādu vajadzētu, nav probēlmu dabūt, bet negribu pirmo, kas nāk pretī. ehh :)
18.05.2013 17:06 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ak, jā, vien aizmirsu piebilst, ka man arī gadu nav tik daudz vēl, lai par to pārdzīvotu un ienāktu prātā doma - nu kādēļ esmu viena? :)
18.05.2013 17:08 |
 
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Nav kandidātu uz Tavu sirdi, vai Tev pašai neviens sirdî neiekrīt?
18.05.2013 17:10 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Ņūū man jau šķiet, ka 2 gadi esot brīvas meitenes statusā nav daudz. Uzskatu, ka katram pienāk savs laiks.
18.05.2013 17:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
bet tad es sajutos patiešām fantastiski, ka beidzot esmu brīva, varu darīt ko gribu, un nejusties vainīga, nevienam vairs nav jāatskatās, beidzot beidzās mūžīgie strīdi utt. Attiecībās biju pazaudējusi sevi, dažus draugus... kas mani ļoti grauza. Un te, es beidzot varēju sākt visu no sākuma, pievērsties sev un lietām, kurām iepriekš neatlika laika - sākt dejot, skriet, satikties ar draudzenēm, ballēties.. šķita viss ļoti labi, es tiešām jutos laimīga, un domāju, ka viss ir sastājies savās vietās, ka esmu sakārtojusi sevi, savu dzīvi un tagad noteikti satikšu cilvēku, kuru iemīlēšu no jauna, jo to patiešām vēlējos un biju gatava.


Ārprāts... šis ieraksts totāli atgādina mani, kad biju brīva meitene! Es arī pēc jautras trakošanas nobriedu attiecībām ātrāk nekā parādījās piemērots kandidāts :) Jautrības fāzi pārņēma depresīvā fāze, kuru centos aizpildīt ar izklaidi, hobijiem.. Un tad, kad likās pirkšu kaķi un adāmadatas.. iepazinos ar fantastisku cilvēku :) Tā kā nav ko iespringt.. viss būs labi :)
18.05.2013 17:15 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
freijace Draugi, paziņu loks ar kuriem pavadu visvairāk laika ir daudz maz vienāds. Bet ikdienā satieku diezgan daudz jaunu cilvēku. Pa šo laiku esmu satikusies ar dažādiem cilvēkiem, bet neviens tā īsti nav iepaticies, lai es gribētu veidot attiecības.
18.05.2013 17:39 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
platinum Ir iepatikušies 3 vīrieši, bet iepazinot viņus labāk tas viss pagaisa! Sirdī iekritis neviens nav!
18.05.2013 17:42 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
cormeum Nešaubos, ka tā ir jutušās daudzas meitenes. Cik ilgi Tu biji viena?
18.05.2013 17:44 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Man ir tāda problēma, ka esmu pieradusi būt viena. Visu pati. Pat nav nekādas vēlmes un intereses. Kaut kad kolēģim teicu, ka gribu lielu suni, kuru varētu sabužināt un samīļot, šis atbild, ka man drīzāk vīrieti vajag. Aj. Cenšos mazāk par to domāt. Vismaz pagaidām.
18.05.2013 17:51 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Nu tad ko jūs teiksiet par mani!?! Esmu brīva JAU 5 gadus! Un man šķiet, ka pat neviens uz mani neskatās (nu sapratāt)! :D
Un nesaprotu, kas man vainas?
Ok, man varbūt ir tikai 22, bet nu tā ir mana jaunība, kāpēc es nevarētu iemīlēties kādā un tas kāds arī manī..?
Jā, esmu atdevusies darba, nav hobiju, bet tas viss (varbūt) tāpēc, ka no rudens dzīvoju citā pilsētā, nav jaunu draugu, tikai daži paziņas, kolēģi, bet tie nav tik tuvi, lai dotos izklaidēties kopā. Nu vismaz es nejūtos tik ērti un brīvi viņu klātbūtnē.

Aij, laikam jau man uz pieres rakstīts - Izmisusi vecmeita! :D
18.05.2013 17:59 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Enigma - HA! Man tieši tāpat! :D Vārds vārdā! :D
18.05.2013 18:01 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Jā, es jūtos labi citā valstī, izbaudot man piešķirto brīvo laiku tusējot un darot visu,kas man patīk un ko gribu darīt, bet ir pavasaris un tas vairāk liek domāt par to, ka gribās tomēr sev vienu to īpašo. Ok, ar sirdi un galvu viņš man ir LV un blakus tikai skype vai caur vēstulem un sms, bet tomēr pieķeru, ka pa ilgu esmu bijusi viena un ir laikam pienācis laiks, kad ir apnicis tusēt un trakot. Ok, es esmu laimīga arī šobrīd, bet tas nenozīmē, ka man negribētos to savu īsto blakus.. :) Sajutas ir dažādas..viss atkarīgs no dienas un garastāvokļa.. :D Un man šķiet,ka man vienkārši bija liktenis "BŪT VIENAI", lai sasniegtu to, ko esmu sasniegusi!! viss nāk ar laiku un kad tam nepieciešams atnākt..!! :)
18.05.2013 18:02 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Es ilgi viena nevaru izturēt, kad sagribu, tad no visiem, kas manī ir ieinteresēti, izvēlos labāko, lai gan simpātijas ir minimālas un par lovi nevar būt ne runa. Ucināties utt man nepatīk, bet vienkārši vajag ''aizņemta'' statusu un viss. Ja es gaidīto to īsto klikšķi, man joprojām nebūtu nekādas attiecību pieredzes. Prieks par tām, kas ilgi spēj būt vienas un tā ar kuru katru attiecības neveido :)
18.05.2013 18:11 |
 
Reitings 181
Reģ: 02.11.2012
Esmu brīva un jūtos super! :)) Līdz šim nebija vēlmes kādam piesaistīties, jo gribēju sevi attīstīt un atrast savu ceļu, un sasniegt vismaz pamatus saviem mērķiem dzīvē (izglītība, darbs, attiecības ar ģimeni, hobiji un vēl kvēlie sapņi, kam mācīties).
Manupārt, pāragra "noenkurošanās" attiecībās to visu pamatīgi iebremzētu vai arī vispār daļai vai pat visam tam aizvērtu durvis ciet.
Man reāli puisim un visam pārējam laika nepietiktu, iepriekš, kamēr mācības saspringtākas, tad točna nē.
Nāks laiks, būs tas īstais un vienīgais puisis, par kuru nešaubīšos, ka gribu būt ar viņu un tad jau tiešām būs. Pagaidām pielūdzējus sūtīju prom, neko neizveidojot, jo nav tiešām bijis tas īstais. :)
Bet laikam tagad esmu nobriedusi attiecībām, esmu arī daļēji esmu ielikusi pamatus saviem mērķiem un vnk zinu, uz kuru pusi virzīties dzīvē un ja nu kas, uz kurieni ņemt līdzi savu otru pusīti. :)
18.05.2013 18:11 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Vairs neesi mīļākā?

Esmu brīva un tas bullshit ''izbaudi savu brīvību'' vairs nestrādā.Nu cik ilgi? Es beidzot gribu sev blakus vīrieti,bet, diemžēl, nav pat vairs kandidātu.Varbūt es esmu pārāk izvēlīga,bet ko nu.
Un jā-jo vairāk tuvojas vasara,jo vairāk to visu gribas.
18.05.2013 18:11 |
 
Reitings 33
Reģ: 04.05.2013
Man arī ir 22 gadi un esmu viena nu jau 5 gadus. Protams arī gribās sev vīrieti blakus, bet līdz šim nav bijis tas lielas wow. Nesen varēja kaut kas sanākt ar vienu, bet nejuto to, ko vajadzēja just, un ja tas nav uzreiz, tad nebūtu arī. Iespējams, pašai jātiek ar sevi kaut kādā ziņā galā, jāpieņem savi līdz galam, vairāk jāsāk sevi mīlēt. Ir bijuši tādi mazie romāniņi, katrs esam cilvēks, un mums ir savas vajadzības. Pirms kādiem 3 gadiem bija mazs vasaras romāns, tas puisis gan iekrita sirsniņā, bet pat nezinu kāpēc nekas nesanāca, lai cik muļķīgi tas arī neskanētu, vēl nesen viņu ieraugot uz ielas bija tāda dīvaina sajūta...
18.05.2013 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Jūtos labāk viena, nekā atiecībās esot. Var darīt, ko sirds vēlās un nav nevienam jāatskaitās par to!
18.05.2013 18:20 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
esmu brīva, tikai nezinu, cik ilgi. Oficiāli normālās attiecībās neesmu 13 mēnešus, bet nu pa šo laiku ir 2 jocīgas "dēkas", ja to tā var nosaukt, bijušas. Pirmajā vairāk kā pus gada laikā pat sekss nebija :D

kāpēc esmu viena? jo nav vienalga, kas man ir blakus. Ļoti labi zinu, kādu vīrieti es vēlos un tādi nav tik viegli atrodami. Biju atradusi, bet viņš mani atšuva pēc 2 mēnešu komunikācijas. Kāpēc - nu laikam nedomāja, ka esmu viņam īstā nopietnām atiecībām.

protams, ka gribas kādā iemīlēties, gan jau - esmu diezgan forša, viena nepalikšu :D
18.05.2013 18:22 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
*attiecībām
18.05.2013 18:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!