Kauns pilnigais

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Gribas izstastit ka man sodien gaja darba. Viena sieviete raksta otrai, ka nebus sodien darba un vai vina var parakstit dazas maksajuma lapas. Tad nu ta sieviete parsuta man tos dokumentus un, lai es izprinteju. Kopa 5 PDF pieliku, katra pa 1 lapai. Es vel nobrinijos, vai nu tiesam nevar 5 lapas izdrukat, jo pa lielam es tur vsp neesmu iesaistita. Tad ta sieviete man darba mesendzeri (kjipa skype) raksta – ludzu izprinte pec iespejas atrak, jo es nebushu rit darba utt. Es atbildu - ok, tachu pa cik man PMS jau saku iekseji varities un uzrakstu kolegim visu situaciju. Vins man jauta – vai tu printesi? Uz ko es atbildu – ja, drukashu, bet cik tad ir gruti ir nospiest vienu pogu un izdrukat paris lapas, WTF? Cilveka slinkumam nav robezhu un vini nevar pacelt savu resno dirsu, lai aizietu lidz printerim (tas viss bija angliski, tad nu iedomajaties – fat ass). Un ka jus domajat, kam es to netisam nosutiju? Kolegei. Tads kauns! Protams, man nacas tas lapas drukat un nest vinai… gribejas vnk zeme ielist, bet es iesledzu veso, atvainojos un teicu, ka tas nebija domats vinai.

Jums ir bijusi kadi kauna brizhi ar ko var padalites? Tadi, ka gribas zeme ielist?
16.05.2013 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
haha, facebookaa mana bijusī klases audzinātāja atzīmēja ''like'' pie attiecību statusa '' no ''single uz it's complicated''.. es rakstīju draudzenei apmēram tādu tekstu- iedomajies,kas tikko atzimeeja manam attiecību statusam ''like''? tāa un tāa, un prasiju vai viņa zina ,kas viņa ir? un tā ņirgājoties, ka mana klases audzinātājaa :D:D
skatos, bljin, esmu aizrakstijusi klases audzinātājai :D:D:d
16.05.2013 22:51 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
dodekanesa -

briesmas! it seviski, kad mes kludamies ar vecakiem cilvekiem :D manai kolegei ir 59
16.05.2013 22:54 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Tā arī nesapratu... Tu sacepies par to, ka Tev bija jāizprintē tās 5 lapas?
16.05.2013 22:56 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
man nē, bet brālim bija gadījies kā tev .. viņš to dien ilgi strīdējās ar vienu kolēģi , mēģināja iestāstīt / pierādīt savu taisnību ( lai gan viņam nebija taisnība , bet tam kolēģim bija :D ) ok .. tad viņš atvēra darba skype un gribēja citam kolēģim pierakstīt , ka konkrēti piem. Makss ir debīls , kretīns idiots ( nu tur bija cits lamuvārds, kas atbilst) nu un beigu beigās ierakstīja tam Maksam :DDD Viņš tā nosarka , brālis no kauna, kolēģis no dusmām .
16.05.2013 23:05 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Jā ar tiem skype jābūt uzmanīgi, nepiefiksē nikus un tjipa runā ar vienu beigās tik saproti ka ar citu. :D
16.05.2013 23:34 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.05.2013
darbā jau sen bīju pamanījusi vienu puisi, nekādīgi nevarēju saņemties ar viņu iepazīties. vienu reizi ejot mājās lēnā garā, pīpējot stāstīju draudzenei(pa telefonu) par to kā man viņš saista un ka nevaru iepazīties un ka kaut kas jāsadomā, visu visos sīkumos izstāstīju. ejot pa ielu protams iet daudz cilvēki, bet sagadījās tā, ka viņš tieši gāja aiz manis, es protams cerēju, ka viņš neko nebūs nopratis. Otrā dienā ieraugot viņa seju sapratu, ka viņš visu zin.. no kauna gribēju uzlidot kosmosā un izust. labi, ka tajā vietā vairs nestrādāju. tādu kaunu nekad negribētu vēlreiz piedzīvot
17.05.2013 00:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Daudzus gadus atpakalj, dziivojot aarzemees,karstaa vasaras dienaa seedeeju kafuuzii uz terases ar savu draudzeni no Maskavas. Peeksnji pie blakus galdinja apseedaas paaris. Dzeks smuks kaa konfekte, apgeerbts shortos un apspiileetaa kreklaa. Mees abas saakaam vinju apspriest, cik jauki buutu aizmaaniit vinja draudzeni prom no galdina un vinju pashu pavedinaat turpat uz vietas, cik vinjam ir suliigas un kaardinoshas luupas utt. Peec pusstundas, kad paariitis bija pabeidzis savu kokteili un gaaja jau prom, dzeks uz mirkli piestaaja pie muusu galdinja un pateica ar smiinu sejaa skaidraa krievu valodaa : "Очень интересно было вас послушать." Protams, es un mana draudzene mainiijaam momentaa muusu sejas kraasas uz koshi sarkanaam.
17.05.2013 00:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits