Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā vīrieša mednieka instinktu vērst pret sevi?

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Viena pāra īss diskusijas atspoguļojums:

"Kāpēc tu flirtē ar citam sievietēm? - Vīrietis ir mednieks, viņš vienmēr koķetēs. Kaut pašam būs vislabākā sieviete. Tas ir mednieka instinkts, ka vajag kaut ko iekarot, savaldzināt. - Kapēc tad tu ar mani nekoķetē? - Tu jau esi mana sieviete, tevi esmu jau dabūjis un miers mājās. Uz tevi savu mednieka instinktu vairs nevaru pielietot. Bet uz svešajam gan."

Ja tā padomā, tā arī ir, vai ne. Sava sieviete dabūta, vienmēr pieejama tepat mājās, nekas vairs nav jāmedī. Bet mednieka instinktu ta vīrietim tāpat kaut kur jāpraktizē. Kā to vērst pret sevi? Vai tas vispār iespējams?
16.05.2013 11:02 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
1) cilvēks nav mednieks un tam nav nekāda mednieka instinkta
2) seksualitātei nav nekāda sakara ar medīšanu. medī lai ēstu.

tas ir pārošanās instinkts.
16.05.2013 11:05 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu bet viss ir pavisam vienkārši - neesi vienmēr blakus sēdoša, 24/7 pieejama, dzīvo arī savu dzīvi, kurā viņa nav un viņa interese nemazināsies.
16.05.2013 11:06 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tas nav mednieka instinkts, ja flirtē ar citām. Tās ir babņika pazīmes.
16.05.2013 11:10 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Hmm .. Es teiktu, ka nedrīkst attiecībās nonākt līdz tam, ka Tu vai otrs tiek uztverts par pašsaprotamu. Jāiemācās reizēm paspēlēties ar vīrieti, lai atgrieztu viņa uzmanību pie Tevis. Ne ļaunā nozīmē, bet pozitīvā .. mēģināt atgādināt un atsaukt atmiņā to, kāpēc viņš Tevi mīl un ir kopā ar Tevi, nevis kādu citu.

Vispār, man ļoti grūti spriest, jo, kad esmu attiecībās, manī mednieka instinkti kaut kur pazūd .. vai arī ir vērsti pret manu mīļoto un es cenšos viņai izdarīt ko jauku un patīkamu.
16.05.2013 11:13 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Prieks, ka vīrieši r iesaistās sarunās :)
^^ kā tu gribētu, lai sieviete ar tevi paspelējas?

Libra, bet ja dzīvo kopā, tad jau tāpat pa dienu darbs, vakarā mājas. Randiņu periodā jau saprotams, ka nav jābūt pieejamai. Bet gan attiecības jau ilgstošas...
16.05.2013 11:21 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Vienmēr esmu uzskatījusi, ka tāpēc arī esam cilvēki, ka varam domāt un kontrolēt savas vēlmes un instinktus. Neesam jau dzīvnieki, kuriem ir ieprogrommēts vairoties katru vairošanās sezonu. Visas šīs "mednieku instinkta" realizēšanas tēmas, manuprāt, ir totāla atruna, lai tik varētu pasiekaloties gar citām "legāli", jo redz, vīrieši taču ir tā iekārtoti. Bulšits absolūtākais. Arī savam draugam esmu teikusi, ja nu viņam kādreiz "atverās" instinkta realizēšanas vēlme, lai tad pasaka man, lai varu sakrāmēt mantas, jo tādu bezsmadzeņu radījumu sev blakus neredzu, kurš nejēdz pieslēgt savu smadzeni un domā ar nepareizo galvu, jo esam tak cilvēki un mums ir dota izvēle un griba.

Atvainojos,protams, ja kādu aizvainoju, bet nu tas ir mans subjektīvais viedoklis un šai vēlmei realizēt mistisku instinktu neticu.
16.05.2013 11:24 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kopā esam 6,5 gadus, dzīvojam kopā mazliet vairāk kā 2 - man ir savas iziešanas ar draudzenēm, sporta nodarbības, mēdzu aiziet uz visu vakaru kaut kur patusēt ar mammu. Nav nekāds retums, kad es viņam piezvanu un pasaku, ka šovakar ātrāk par 22.00. nebūšu. Vasarā braukšu ceļojumā bez viņa un viņš brauks bez manis, katram mums ir savas aizraušanās. Pietiek man aiziet uz otru istabu ar grāmatu, kad jau pēc stundas viņš atnāk ar vīna glāzi un vienkārši apsēžas blakus vai cenšas pievērst manu uzmanību.

Agrāk man likās, ka nē, nekas tāds nav iespējams, ilgstošas attiecības un tādā garā. Tad man uzradās sava dzīve, paralēli mūsu kopīgajai, un izrādās, ka viss ir iespējams.
16.05.2013 11:26 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
To, ko teicu, biju domājusi tādā konstekstā, ja vīrietim ir attiecības, kuru laikā viņš to savu "instinktu" realizē pie citām, kā autores aprakstītajā gadījumā.
16.05.2013 11:31 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nika savas deepest fantāzijas neizklāstīšu, bet .. esmu kursā, ka Tavējais ir fotogrāfs .. tātad mākslinieks. Viņu noteikti attiecību sākumā aizrāva Tavs vizuālais un neapšaubu, ka arī šobrīd esi vizuāli ļoti pievilcīga.
Tad nu es droši vien Tavā vietā iegādātos kaut ko riktīgi sexīgu/neķītru un palūgtu viņam fotosesiju šai tērpā :D (vīrietim sexīgi ģērbta sieviete patīk vairāk kā kaila) Tad nu uztaisītu tādu riktīgi pavedinošo fotosesiju .. un turētu viņu pa gabalu ar palūgšanu pafotogrāfēt vēl līdz viņš nav gatavs noraut no Tevis to tērpu :D (pārcensties gan arī nevajag, bet uzreiz atdoties ne tik). Ja negribi tērēties, kaut vai sagriez vecu krekliņu caurumos un saslapinātu to sev uzvelc :D Efekts būs labs :D

Striptīzs vienmēr strādā labi, bet nu tur tomēr jābūt dūšai :D

Tiesa, tie tādi īslaicīgi paņēmieni .. ilgtermiņā to īstenot ir sarežģīti un bieži vien tas vai nu padodas dabiski, vai nepadodas nemaz .. un šeit es teikšu - kāpēc superīgām sievietēm nav tik veiksmīgas attiecības, bet kārtīgām raganām gandrīz vienmēr vecis ir pie sāniem, ja viņa vēlas? (lai arī šie veči bieži mainās) Šīs te raganas, lai arī bieži viņu vīrieši nav īsti laimīgi, tomēr viņu mednieku instinkts nemitīgi tiek izaicināts esošajās attiecībās. Tas tā - viela pārdomām .. es, personīgi, mūku no tādām sievietēm kā no uguns, tomēr ir vīrieši, kam tas patīk, ka sieviete nemitīgi viņu izaicina.
16.05.2013 11:58 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Sievietei arī jābūt raganai, citādi nesanāks burties :D Būt superīgai ir liela atbildība. Viens solis ne tā, un vīrietis ir prom pie raganas.
16.05.2013 12:01 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
ha :D tikko salasījos diskusiju par mistisko zvanu pie durvīm un maniakiem ar cirvjiem un šo diskusiju izlasīju kā "Kā vīrieša MANIAKA instinktu vērst pret sevi?" Nodomāju, nu Jēzus :D:D
16.05.2013 12:02 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Vispār maniakiem tas mednieka instinkts izteikts varētu būt :D
16.05.2013 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
Vienmēr esmu uzskatījusi, ka tāpēc arī esam cilvēki, ka varam domāt un kontrolēt savas vēlmes un instinktus. Neesam jau dzīvnieki, kuriem ir ieprogrommēts vairoties katru vairošanās sezonu. Visas šīs "mednieku instinkta" realizēšanas tēmas, manuprāt, ir totāla atruna, lai tik varētu pasiekaloties gar citām "legāli", jo redz, vīrieši taču ir tā iekārtoti. Bulšits absolūtākais. Arī savam draugam esmu teikusi, ja nu viņam kādreiz "atverās" instinkta realizēšanas vēlme, lai tad pasaka man, lai varu sakrāmēt mantas, jo tādu bezsmadzeņu radījumu sev blakus neredzu, kurš nejēdz pieslēgt savu smadzeni un domā ar nepareizo galvu, jo esam tak cilvēki un mums ir dota izvēle un griba.


+++++++
Precīzi manas domas! Man liekas tik kaitinoši, ka vīriešus pozicionē kā kaut kādus suņus, kuri nespēj kontrolēt savus instinktus un vēlmes.
16.05.2013 12:53 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man tads mednieks nav, kurs kartos kakla svesam vecenem utt. tapec es isti nezinu ko te ieteikt varetu.
16.05.2013 12:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es neveidotu nopietnas attiecības ar vīrieti kuram vajag apliecināt savu vīrišķību pievēršot uzmanību citām sievietēm.
16.05.2013 13:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
man tads mednieks nav, kurs kartos kakla svesam vecenem utt. tapec es isti nezinu ko te ieteikt varetu.

Man tāpat - nav īsti ko teikt,jo mūsu attiecībās tā nav.
16.05.2013 13:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vispār stāsti par mednieka izstinktiem un tamlīdzīgiem mēsliem man liek pasmīnēt. Cik tālu mēdz iet cilvēki lai attaisnotu savu rīcību. Ne velti cilvēkam ir dots veselais saprāts un citas īpašības kuras palīdz spriest loģiski un saprats kas ir pareizi, un kas nav. Pliki instinkti ir tikai dzīvniekiem, cilvēkiem ir arī smadzenes kuras paredzētas domāšanai.
16.05.2013 13:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tāpēc nav jākļūst par mēbeli, bet jābūt sievietei.
ir vīrieši, kas vienmēr skatīsies riņķī, ir tādi, kuri par tādiem kļūst jo sieviete paliek tāda nekāda, bet ir arī tādi, kas tādi nav. ja man draugs šādi pateiktu, man vairāk nebūtu ar viņu pa ceļam. negribētu skatīties, ka viņš ar citām flirtē, kad man tas ir jānoskatās un domājot, ko viņš vēl darītu, kad manis nebūtu klāt.

manuprāt, tu izvēlējies tieši šī pāra sarunu, jo tev pašai ir līdzīga situāciju ar puisi. un tev tas sāk šķist kā norma un kā pierādījums, ka tavs draugs tā nedomā vienīgais. nav svarīgi, cik cilvēkiem ir līdzīgi viedokļi, bet svarīgi ir tas, lai tev sakristu domas un viedokļi ar savu vīrieti par šādām lietām. un tad vairāk nebūs starpības, kas ir pareizi un kas nav pareizi, jo jūs abi būsiet apmierināti.
16.05.2013 14:23 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.07.2010
A ko darīt, ja sieviete attiecībās jūtas kā ar mednieka instinktu?
Nezinu kāpēc tā ir, bet man ir tieksme meklēt iespējas, kā varētu saņemt uzmanību no pretējā dzimuma ( lai gan esmu attiecībās). Protams, katrai ir patīkami saņemt pastiprinātu uzmanību no simpātiskiem vīriešiem/draugiem, bet man tas ir izveidojies jau kā tāds pieradums un nu jau es pati meklēju iespējas , kā to saņemt.

Ar tādām tieksmēm piedzimst vai apkārtējā dzīves situācija kaut kādā mērā liek tev tā darīt?
16.05.2013 15:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ja tā padomā, tā arī ir, vai ne. Sava sieviete dabūta, vienmēr pieejama tepat mājās, nekas vairs nav jāmedī.
Maējais joprojam mani medī. Nu ir jabut sieviskīgai viltibai lai vienmer baiditos mazliet savu sievieti pazaudēt. :)
16.05.2013 15:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!