Highschool crush :D

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Labs vakars. Uzreiz palūgšu- ja vidusskolas tēmas jums riebjas ,neatbildiet uz jautājumu, gribu padomu dzirdēt, kas varētu palīdzēt! :)

Situācija- manā skolā iet puisis, viņš ir gadu jaunāks, itkā no malas tā gadu atšķirība varētu būt smieklīga, bet no otras puses man jādomā par sevi un man neliktos apkaunojoši ar viņu iet kaut kur. (+Augumā esmu maza)

Lieta tāda ,ka viņš ir ļoti simpātisks , būtu ļoti jauki ,ja varētu iepazīt viņu vairāk. Nekad neesam runājuši. Tikai virtuāli like manai bildei, like twītam ,tādi sīkumi, vienreiz gāju pa skolu un viņš aiz muguras nosvilpoja, nav pirmā reize ,ka man tā pievērš skolā uzmanību ,tāpēc neatskatījos un gāju tālāk. Skolā saskatamies , viņš pasmaida ,es cenšos, bet man pat ir grūti pasmaidīt, bail ,ka neizskatos pēc muļķes. Un pēc viņa twittera palasīšanas sapratu ,ka arī viņš ir kautrīgs tieši uzsākt kaut ko. Man pat liekas ,ka viņš raksta tādus twītus, lai es saprastu,ka viņš ir kautrīgs... Ahh, ja jau man tas tā viegli būtu :D Kā lai uzsāk sarunu, ja nav kopīgas nodarbes? Es varu skolā vienkārši iet un pateikt " čau" ? Neizskatītos pēc muļķes? :D Tiešām ,es gribu vienreiz pārkāpt sev pāri ,tikai ir ļoti grūti. Man pat kad jāiet viņam garām visu laiku doma "kā es izskatos no viņa skatu punkta, ka tik ko sliktu nepadomā" :D Bail man. Atzīstu- zems pašvērtējums. Ko darīt??
15.05.2013 21:41 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
hah. es tik labi saprotu autori .. šis pavasaris ir traks :D vēlu veiksmes autorei gaidot atbildes gājienu un sev - sadūšoties kko darīt lietas labā :)
20.05.2013 14:55 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
autore malacis, uzmodināji arī manus tauriņus :D lai izdodas!
20.05.2013 15:15 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ja kādai interesē ,turpinu to stāstu.
Izdarīju beigās visu ko varēju :D Bet laikam pārāk kautrīgs vai tomēr par jaunu viņš ,lai par ko nopietnu domātu. :D

Uzaicināju draugos, pateicu čau ,viņš mani tik bieži sāka draugos skatīties ka uzrakstīju beigās ar domu .. ko labu saskatīji? Bet man sajūta ,ka viņš jau virtuāli ir ļoti kautrīgs, kur nu dzīvē uzrunātu. :D Smieklīgi. Bet pieredze kāda vismaz! :D Kas zin varbūt paliks drosmīgs tomēr hahā
21.05.2013 22:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits