Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liktenis vai kas?

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Sveikas meitenes!
Mans stāsts sekojošs lielos vilcienos:
Pagājušajā vasarā iepazinos ar puisi, bija baigā iemīlēšanās tur, man viņš bija pirmā mīlestība. Tad kkā baigi ilgi vilkās tāds periods, ka es jau jutu, ka viņš attālinās un pēdējo reizi satikāmies gada beigās. Pēc tam turpinājām kontaktēties, bet to es arī izbeidzu, jo man bija sāpīgi, jo turpināju viņu mīlēt. Viņam uzradās cita, dažus mēnešus viņi bija kopā, cik sapratu tad tieši viņa bija tā, kas lika viņam ilgi domāt, ko iesākt ar mani. Viņš man tā arī nespēja loģiski paskaidrot, kas manī bija tāds, kas nepatika. Bet viņi jau arī kādu laiku jau viss beidzies starp viņiem. Sanāk, ka viņš šā vai tā atkal ir viens. Un es arī viena, jo nevienu citu neesmu atradusi, kurā iemīlēties. Lieta tāda, ka pirms mēneša aptuveni atsākām kontaktēties, viņš mani ik pa laikam skatās draugos, atsūta kādu dziesmu par mīlestību, pajautā, kā iet, ar puišiem utt. Nekā tieša par to, ka viņš kko nožēlo vai kkādas runas par mūsu attiecībām nav. Tikai tad, kad pajautāju, vai varam satikties un parunāties par visu, kas noticis pa šo laiku, viņš tikai atbild, ka viņam bail...Nebūtu tas viss tik traki, ja vien man nesanāktu viņu katru dienu redzēt garām braucot, vai kā citādi, bet pieļauju, ka mani viņš šajos brīžos nepamana, jo dzīvojam burtiski blakus. Sviests, ka man vēl sapņos viņš bieži rādās. Un pietrūkst. Es pat nezinu, kas tas ir, vnk magnēts, kas vel pie viņa, bet es tagad nesaprotu, kas notiek viņā iekšā šobrīd...Velns, kā pietrūkst.
14.05.2013 00:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Jā, varu atbildēt arī uz šo jautājumu. :)
Beidzās tā, ka ar to puisi vairs netikšos, jo nespēju saprast, kā man var uzreiz piedāvāt seksu un man to nevajag.
Bet ar šo...šis man nekad ar to neuzbāzās, līdz ar to te pavisam cits līmenis...
14.05.2013 01:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu a ko tu gribi ar šo puisi darīt? Piedāvājusi tikties esi. Viņš ir informēts, ka tev nav puiša. Kādas tad vēl opcijas atliek?
Jau esmu šur tur paudusi savu viedokli un nostāju, ka, ja vīrietis būs ieinteresēts, tad pats arī rīkosies un uzņemsies iniciatīvu.
No tavas puses esi visu iespējamo izdarījusi, bet izskatās, ka nu nevelk viņu pie tevis tik ļoti kā vajadzētu. Viņš ik pa reizei atgādina par sevi. Nu tas nozīmē, ka neesi gluži pavisam neinteresanta, bet ne pietiekoši, lai rīkotos.
Un tas teksts, ka viņam bail... wtf? Šitā runā pieaudzis vīrietis? Ļoti gļēva atruna... Vari jau protams paņemt šo aiz pautiem teikt "tu būsi mans vergs un darīsi visu, ko likšu". :D Bet nedomāju, ka tev tāds vīrietis ir vajadzīgs...
14.05.2013 01:16 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Ahh, es tiešām nezinu. Labākais ir tas, ka man netrūkst uzmanības no puišiem un visa pārējā, bet neviens...neviens mani nespēj aizraut tā, kā viņš. Neviens mani neieinteresē tā. Es nezinu, kas tas ir. Es pat nebrīnītos, ka viņš ilgi varētu vilkt garumā daudz ko, jo cilvēkam pacietība ir neizsmeļama. Es protams dzīvoju tālāk brīvas meitenes statusā, un klusībā tikai gaidu to brīdi, kad nāksies dzīvē uzskriet virsū un nekur viņš no manis nespruks. Bailes varētu būt vienīgi no tā, ka pazaudēja mani, nožēla un vēl tas, ka atkal ieraudzīs to simpātisko smaidīgo meiteni, kurā vienreiz jau iemīlējās... :)
14.05.2013 01:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nezinu, ko tev vēl ieteikt...
Redz, es laikam nekad nesapratīšu kā var būt tā, ka bija iemīlējušies, bet nesagāja kopā (bez nopietniem iemesliem). Tas vien jau nozīmētu priekš manis, ka nu nebija tur viss līdz galam kā vajag.
Saprotu, ka tevi viņš piesaista, jo nu ir tā interese kā būtu, ja būtu. Sevišķi, ieslēdzas tāds azarts, ja tik viegli viss nesanāk, bet viss ap to vien grozās.
Varbūt, tad, kad viņš brauc garām vai kā savādāk pagadās tev ceļā, dari sevi redzamu viņam. Varbūt, ja biežāk redzēs un satiks, tad sāks arī rīkoties. Bet atkal jau, skaties, lai no malas neizskatās tā, ka tu viņam skrien pakaļ speciāli parādoties tajās vietās un tajā laikā, kur viņš.

Nepārdzīvo, ja nekas nesanāks ar šo! Gan būs cits!
14.05.2013 01:30 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Cik sapratu, tad problēma bija viņā, nevis manī, kā viņš tolaik teica. Bet, paldies Tev par to pašu, ka padiskutē ar mani, laiks tāpat visu noliks savās vietās...
Vienīgi tas, ka tagad tik superīgi smaržo viss ārā, pumpuri un ziedi, bāc, prasās kko skaistu arī privātajā dzīvē pabaudīt, bet jāpaliek tukšā! Bet gan viss atnāks. :D
14.05.2013 01:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
O, jā! Tam nu jāpiekrīt, ka pavasaris liek kustēties visām suliņām.
Taču, ja saki, ka no puišiem ir gana daudz uzmanības, tad izmanto to nedaudz savā labā. Nesēdi un nesēto, ka Lieliskais nepievērš tev uzmanību. Aizej uz kādu randiņu, pabaudi jauku sabiedrību ar kādu patīkamu puisi. Nav jau uzreiz jābūt baigai mīlestībai. Izbaudi uzmanības apliecinājumus un komplimentus. Tas ļoti palīdz uzlabot pašsajūtu! Un kas zin, varbūt tas Īstais izrādīsies tuvāk nekā domā...
14.05.2013 01:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu labāk met acis uz citiem un jauniem puišiem. ja viņam tu tik ļoti interesētu, viņš sen jau tevi būtu kur uzaicinājis. var jau būt, ka viņam tagad kauns, bet kur ir garantija, ka pēc laika viņam atkal kāda neuzradīsies un tu atkal paliksi kko gaidot? ja viņš jau tevi toreiz neizvēlējās un tagad nelūdz tev piedošanu, tad kāpēc tu vēl pārlej asinis tam, kurš jau ir miris?
nezinu gan, vai viņš tevī iemīlējās. drīzāk tu to pati esi izdomājusi vai vēlies, lai tā būtu, jo savādāk vin''s nebūtu palicis kopā ar to citu, pie tam vēl pat, ja tā, viņš tāpat nekādu īpašu interesi neizrāda.
man bija vesels lērums puišu, kas man reizi mēnesī vai vēl retāk varēja uzrakstīt, ka es redz viņiem interesējot un ka viņi domā par mani :D jā, kā tad :D vnk tiec no tādiem laika kavētājiem vaļā un meklē normālu vīrieti
14.05.2013 16:41 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Mjaa, nu kaa buus, taa buus hehe :)
14.05.2013 20:19 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
vēl kādi viedokļi? :)
14.05.2013 23:11 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ebūtu tas viss tik traki, ja vien man nesanāktu viņu katru dienu redzēt garām braucot, vai kā citādi, bet pieļauju, ka mani viņš šajos brīžos nepamana, jo dzīvojam burtiski blakus.

ka var nepamanit? tu aiz krumiem slepies vai ka?
ja virietim ir par tevi interese, vins rikojas, nevis stiepj gumijas un kur nu vel saiet kopa ar citu meiteni(zinu, jo esmu izbaudijusi to, ka tas ir, kad tu cilvekam tiesam patic un nopietni ir noluki).
15.05.2013 14:08 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
neslēpjos, bet redzu es viņu tā, ka braucu mašīnā garām vai kā tā un tad viņš tiešām to nevar pamanīt :D
ajj, man šitas viss sviets izriet ar visām pārējām tēmas, kuras iekļauj seksu utt. :)
15.05.2013 14:12 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
izlasiju ari to neona ielikto tavu diskusiju. manuprat, tu parak daudz saceries, sadomajies.
15.05.2013 14:12 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
nu jaa, ta diskusija bija par puisi, kuru biju satikusi tikai vienu reizi un man likās ka būs, bet nekā. bet nu ar šito es biju kopā 5 mēnešus, pats panāca, ka bijām kopā, tpc man sāp šitā štelle, nevaru tikt pāri nekādīgi.
15.05.2013 14:15 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Ahh, es tiešām nezinu. Labākais ir tas, ka man netrūkst uzmanības no puišiem un visa pārējā, bet neviens...neviens mani nespēj aizraut tā, kā viņš. Neviens mani neieinteresē tā. Es nezinu, kas tas ir. Es pat nebrīnītos, ka viņš ilgi varētu vilkt garumā daudz ko, jo cilvēkam pacietība ir neizsmeļama. Es protams dzīvoju tālāk brīvas meitenes statusā, un klusībā tikai gaidu to brīdi, kad nāksies dzīvē uzskriet virsū un nekur viņš no manis nespruks. Bailes varētu būt vienīgi no tā, ka pazaudēja mani, nožēla un vēl tas, ka atkal ieraudzīs to simpātisko smaidīgo meiteni, kurā vienreiz jau iemīlējās...


man ir tas pats.
aaaah stulbi. arī kko čakarējos, bija draudzības pauze, bet ļoti neskaidra, tagad šim cita es pateicu attā. Pašlaik arī distanci ieturēšu, ja būs labs prāts sakontaktēšu kkad nākotnē, jo tomēr daudz kas saista vai tur cita vai nē.
15.05.2013 14:28 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
moon river, vai ne? :(
man tas besii visvairaak, ka emocionaali mums ljoti labi sadereeja, man pietruukst taa saikne kad tu vari vinjam vnk skatiities acis un neprasaas runaat, bet viens otru saprot. shiis bija taas attieciibas, kur sekss pilnigi noteikti netureeja kopaa, bija kkas dziljaaks....;(
15.05.2013 15:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu zini, pabraucot ar mašīnu BIEŽI garām nevar nepa'manīt iemīļoto meiteni. Nu varbūt vienu reizi var neredzēt, esot dziļas domās vai kkur šausmīgi steidzoties. pie tam vēl, ja tu viņam tik ļoti patiktu un viņš tevi mīlētu, viņš apstātos un piedāvātu tevi aizvest uz darbu (vai es nezinu, uz kurieni tu dodies).
nesaskati likteni tur, kur viņa nav. '
jā, reizēm mūs cilvēki piesaisti ļoti tuvu, bet, ja tur nekas nevar sanākt, tad nevajag līmēt to, kas sen jau ir saplīsis. varbūt tu viņu mīli, bet, vai esi droša, ka viņš tevi mīl? piedod, bet tu pati esi to iedomājusies. iemīlējies cilvēks meklē katru izdevību otru satikt, ieraudzīt, parunāt.. un kas no tā visa ir viņam? pa kādai retai mīlestības dziesmas nosūtīšanai? ha, es saprastu, ja viņš vēl pats būtu tās sacerējis priekš tevis, bet baigā māka tev pārsūtīt to, kas viņam ir kompī. bet, šķiet, ka kamēr kārtējo reizi neaplauzīsies, tu turpināsi cerēt uz kkādām mistisk''am attiecībām, kad puisis izliekas tevi neredzam ceļa malā un nevar kaut vai tik daudz kā tev uzsmaidīt, braucot garām. padomā par to!
15.05.2013 16:02 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tu esi rezerves variants.
16.05.2013 11:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits