Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes no attiecībām

 
Reitings 4
Reģ: 12.05.2013
Sveikas!

Vēlētos jūsu viedokli.

Pirms 2,5 gadiem pārdzivoju smagu šķiršanos ar puisi- kopdzive 4,5 gadu garumā. Šo puisi mīlēju neprātīgi, pagāja gads kad sāku dzīvi no jauna. Vienmēr šis cilvēks būs manā sirdī, bet mums nebija lemts palikt kopā.

Šo gadu laika bija ļoti daudz nenopietnu attiecību, ilgākās 3 mēnešus. Neviens neliekas pieteikami piemērots, bet laiks skrien, vienmēr esmu velejusies ģimeni un bērnus. Manuprāt, ir pienācis laiks jau, kad būtu jāsāk nopietnas attiecības. Ir parādījies viens puisis ar tiešām nopietniem nolūkiem, viss oky, BET ,man ir bails, ka nekad vairs nespēšu iemīlēties, jā ir simpātijas, iekāre un pārējais. Kandidāts ir oky :D

Bet tiklīdz iedomājos, ka viss kļūst nopietni man vienmēr gribās bēgt. Ko darīt? Izmēģināt laimi un mesties attiecībās? Ja nu es nožēloju?

P.s Kāpēc tagad man šis jautājums nomoka, - džeks grib kopdzīvi, un pats dzīvo UK, un vēlēsies lai pārceļos pie viņa, bet šeit man ir labs darbs, ģimene un draugi.Ja es metos un pametu visu atpakaļ ceļa nebūs.
12.05.2013 17:23 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Izmēģināt laimi un mesties attiecībās? Ja nu es nožēloju?


Nu izvēlies- mēģināt, vai arī nožēlot, ka nepamēģināji!!!
12.05.2013 17:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, ja viņš būtu tik piemērots.. pati aizskrietu uz UK :)
12.05.2013 17:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Cik reizes esi ar viņu satikusies?Ja neesi 100% pārliecināta par šo soli,vai arī būs liktenīgais,tad es Tavā vietā visu nepamestu un nedotos.
es Tavā vietā aizbrauktu pa atvaļinājuma laiku tur padzīvot un pavērot kāds vīrietis ir ikdienā, kā izturas pret Tevi.
12.05.2013 17:40 |
 
Reitings 4
Reģ: 12.05.2013
Es vinu pazistu 6 gadus, esam tikushies paris reizes sho gadu laikaa. Vinja darbs ir tur pedejos 3 gadus. Tagad piedavaa atbraukt uz 4 dienam paciemoties, vai vins atlido uz LV menesi sheit padzivoties. Es pardomaju labak lidot uz turieni un tajaas 4 dienas padzivoties, saprast ir vai nav.
Man tieshi shobrid ir atvalinajums, un domaju izmeginat laimi. Bailes meginat, jo negribu vairak taa apdedzinaties.
12.05.2013 22:49 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
manuprāt, pa četrām dienām Tu neko daudz nesapratīsi,jo četras dienas dzīvojot vēl cilvēks mēģina parādīt sevi no labākās puses, mēģina būt viss,viss ,viss..
labāk jau būtu lidot pie viņa padzīvot viņa ierastajā vidē. nevar sarunāt padzīvot vismaz 2 nedēļas?ja viņš atbrauks pie Tevis ,tad uz Taviem pleciem būs apčubināšana un nesapratīsi kā būs ,ja dzīvosi kopā, jo ,tāpat jau izjutīsi viņu kā ciemiņu,kuru jāpalutina, jāuztaisa ēst..vismaz pirmajās dienās būs tā sajūta. ja būsi pie viņa,tad varēs pavērot kā viņš uzņem meiteni pie sevis, kā uzvedās, ko un kā dara.
es gan nezinu līdz šim Tu esi ar viņu tikusies Latvijā, vai arī lidojusi pie viņa. ja esi jau uz pāris dienām bijusi pie viņa,tad labāk,lai atbrauc uz mēnesi pie Tevis.
12.05.2013 22:59 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Es tev izstāstīšu savu situāciju-man bija draugs, kuru es lieku pie pirmās mīlestības tad pieraduma jo ja nemaldos man bija 14 kad ar viņu sāku tikties, tagad man ir 21 un ar viņu kopā biju apmēram 5 gadi, bet beigās sapratu ka tas nav mans nu galīgi nē...nu pateicoties vinjam es varu teikt ka es vienkārši izaugu un to saka arī viņa draugi man, ka viņš ir palicis puikiņš kurš iztēlojies no sevis mačo, kuru visas grib un es nepametīšu, bet es pieaugu, tad man parādījās cits, kurš sniedza man visu to, kā man tik ļoti pietrūka-uzmanība, attieksme kā pret sievieti, cieņa utt..es jutos kā dieviete, BET tākā viņām arī bija jābrauc uz ārzemēm viņš gribēja lai braucu arī es un visu šeit pametu, respektīvi man uzstādīja ultimātu-vai nu brauc, vai uzredzēšanos..es pateicu uzredzēšanos..sāpīgi bija ļoti, un itkā jau gribējās braukt ar viņu, tomēr iekšēji kkas neļāva visu pamest šeit....neilgi pēc šķiršanās iepazinos ar vienu citu cilvēku, tākā viņš ir sportists un bija sezona citā valstī, mums kontakts bija tikai internetā vai ja bija latvija, tad satikāmies, bet tiešām bijām tādi čomi kādu pusgadu....tomēr izlēmām mēģināt veidot attiecības un zini, nepatīk tā teikt bet es neesmu viņā baigi iemīlējusies un es piekritu attiecībām tikai tādēļ ka šādu cilvēku nedrīkst ''laist garām'', jo ja iepriekšējais man patika pēc tā kā pret mani izturas, bet nepatika kā cilvēks pret citiem, dzīves uztvere utt, tad ar šis brīžiem liekas kā mana kopija, un laikam deļ tās sajūtas, ka vari uzticēties 100% un tikai apmēram mēnesi ilgām attiecībām, ja man viņš piedāvātu nākamajā sezonā doties ar viņu kautvai uz Zimbabvi, es pēc 5 min būtu gatava braukt :) šo visu rakstu lai tu varētu izdarīt secinājumus, kurus izdarīju es, un ja pusgadu nožēloju to ka neaizbraucu, tad tagad sapratu, ka pareizi darīju :)
13.05.2013 22:54 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
ā jā un ar šo cilvēku mēs arī tā neko nesteidzinam utt jo viņš zināja, ka es negribu attiecības, bet kā man viens labs draugs man pateica-tu attiecības pat ļoti gribi, jo es redzu kā tu par viņu runā un kā viņš pret tevi izturas, bet vienkārši tu baidies ka tevi sāpinās, tā kā to izdarīja iepriekšējie 2 cilvēki. un pēc šī teikuma es sapratu ka jāmēģina jo reāli mēs abi esam ieķērušies viens otram bet nav tā slimīgā apsēstība, tapēc varbūt arī tu vnk baidies ka tiksi sāpināta, varbūt parunā ar savu draugu, pasaki ka taada situācija, kas tev neļauj tā vienkārši pamest visu, nu nez, vnk saku man bija apmēram līdzīgi un ja tu tā baidies pie viņa braukt tad varbūt sirsniņa priekšā vien saka ka nav īstais :)
13.05.2013 23:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu bet ja tev viss butu tik loti, ka patik, patik, tu uzreiz aizskrietu uz to uk, nevis veidotu seit diskusiju!
13.05.2013 23:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tad jau drīzāk lai viņš atbrauc uz LV, tad varētu padzīvoties, pa randiņiem aiziet un kārtīgi iepazīt cilvēku. Nez es laikam pat ja cilvēks ļoti patiktu, tomēr justos nedroši braukt pie viņa uz UK.
13.05.2013 23:15 |
 
Reitings 227
Reģ: 23.09.2012
Man izskatās, ka šai situācijā Tevi vairāk varbūt pat biedē tā prom braukšana. Bet tagad jau tas attālums vispār vairs nekas nav, "ceļā" sanāk mazāk laika pavadīt kā no Kurzemes uz Latgali aizlaist:D
13.05.2013 23:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Iesākumam aizbrauc pie viņa paciemojies. Tad, lai atbrauc viņš. Un vēl pāris reizes turpu - šurpu... Kāpēc uzreiz tā jāsteidzās un viss jāpamet? Nesteidzies! Paskaties kā tev patiks dzīvošana pie viņa, tā valsts, apkārtne. Painteresējies, kādas tur ir darba iespējas. Tad jau tā aina būs skaidrāka un varbūt atbilde nobriedīs pati par sevi.
13.05.2013 23:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nesteidzini notikumus. tev nav uzreiz jāmetās uz ārzemēm pie puiša, turklāt, ja neesi pārliecināta par savām jūtām.
tu vari ļauties attiecībām, bet tev uzreiz nav jāprecās un jādzemdē bērni. tu esi pārliecināta, ka tik labi to cilvēku pazīsti ,lai zinātu, ka jums kkas var izdoties? visu var ar laiku. braukājat ciemos. ja tu viņam būsi nozīmīga, viņš arī centīsies ko izdomāt
14.05.2013 10:01 |
 
Reitings 4
Reģ: 12.05.2013
Paldies par jūsu viedokli :)

Beigu beigās viņš izdomāja atbraukt uz LV. Būs šeit mēnesi un tad redzēs kas un kā.Ja jutīšu ka tas ir mans, tad domāšu vai varu kardināli mainīt savu dzīvi.
14.05.2013 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits