Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lekciju darbu atlikšana

 
Reitings 200
Reģ: 10.02.2013
Varbūt kādai būs kāds padoms?

Es nekad neko nesāku laikā, nekad, vienmēr pēdējā brīdī pa galvu pa kaklu, kaut gan laika atliku likām.
Parasti biedē darbu grūtums, tas, ka nezinu kā darīt, no kuras puses ķerties klāt, tas, ka zinu, ka man nesanāks, tad es sev pārmetīšu un tad labāk neķerties klāt vispār.
Kad pienāk tas pēdējais brīdis un tas darbs kaut kā tiek padarīts, tad izrādās, ka viss man sanāk un būtu sanācis vēl labāk, ja būtu sākts laicīgi.

Tāpat tagad, parādi pāri kaklam, ūdens smeļas mutē, bet es kā šoka stāvoklī sasietām rokām būtu, nedaru neko, bail sākt. Bet nesākt nevar, panika jau.

Kas tas ir ar mani, un kā to mainīt? :(
08.05.2013 11:37 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
ah,man ir līdzigi..Nevaru vienu ieskaiti jua no 1.semestra uzrakstīt :D un protokolus beidzot aiznest pasniedzējiem,lai saraksta..Bet būs jasaņemās,jau gada beigas tuvojas..
08.05.2013 11:38 |
 
Reitings 200
Reģ: 10.02.2013
up :(
08.05.2013 12:09 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man tas pats, katru jaunu semestri aņemos, ka darīšu visu laicīgi, bet veltīgi, protams! Kaut gan man arī īpaši netraucē visu izdarīt pēdējā brīdī, tā kā īsti mainīt ko arī nav motivācijas! :D :)
08.05.2013 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
Tagad jau esmu pabeigusi augstskolu, bet man arī vienmēr tā bija ar visiem darāmajiem darbiem, tomēr beigās viss vienmēr tikai izdarīts, labi izdarīts, lai arī "ķēru un grābu" pēdējā brīdī. :D

Un vēl vienmēr par sevi pasmaidīju, jo, kad kaut ko sāku laicīgi, bieži visu tomēr nometu malā ar domu - īsti nemāku/nesaprotu, kas jādara, bet kad pienāca pēdējais PĒDĒJAIS brīdis tomēr izrādījās, ka gan saprotu, gan māku. :D
08.05.2013 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
es arī reti kad laicīgi visu nokārtoju, parasti darbus sāku rakstīt iepriekšējā vakarā pirms nākamās dienas lekcijas, kaut gan jau mēnesi iepriekš esmu zinājusi, ka tam darbam ir jābūt konkrētajā datumā:D Nu nevaru es sevi pārmācīt:D Katru gadu apņemos, ka šoreiz sākšu rakstīt laicīgi, bet nekā:D
08.05.2013 12:33 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Cik jamaksa par parādu kārtošanu? (tie,kas nav laika nodoti)
08.05.2013 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Vajag to lietu uztvert mierīgi. Es vispār gatavoju darbus tajā dienā, kad jānodod. Vakar, piemēram, referātu uzrakstīju. Bez nekāda stresa, ārā taču pavasaris! :)
08.05.2013 12:37 |
 
Reitings 200
Reģ: 10.02.2013
vai, nezinu, noslēpumainā, par laimi nav nācies :)
es ar tiem parādiem domāju iekrājušos darbus, kam sen terminš spiež, un lielapjoma darbi uz pēdējām dienām paliek, nu tā :)
tankiste iedvesmoja ;)
08.05.2013 13:54 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Man bija ļoti līdzīgi, kā diskusijas autorei, protams bija darbi, ko veicu laicīgi, bet biežāk viss notika pēdējā mirklī.

Esmu laimīga, ka mācību proces beigsies jau pavisam drīz.
Man parasti vislabāk rakstās, kad termiņi patiešām spiež, tā bija ar prakses atskaiti un Diplomdarbu. Viss proces sākās, kad pirms diviem mēnešiem sāku stresot, ka neko nepabeigšu, nepaspēšu, nesanāks tā laikam divas nedēļas dzīvoju, biju jau veselu statistiku savākusi cik ātri var uzrakstīt diplomdarbu. Tad apsēdos vienu dienu un ķēros pie lietas un aizgāja ,prakses atskaiti ar pētījumu uzrakstīju 2 nedēļu laikā. Tad dažas dienas atpūtos un ķēros pie diplomdarba pabeidzu, aiznesu vakar nodot un man pasaka, ka trūkst pēc apjoma 1lpp un neļauj nodot darbu, beigās izdevās sarunāt, ka varu nodot agri no rīta ar papildinājumu, tā nu pusi nakts drukāju un šodien veiksmīgi nodevu, līdz ar to visu var paveikt, lai cik ļoti trūktu laika un iedvesmas
08.05.2013 14:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits