Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

FB like & share- jo stulbak jo labak

 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kapec lielaku interesi izraisa seklas un glupas lietas neka nopieta un informativa rakstura zinas?
07.05.2013 23:24 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.01.2012
Tas pats par twittera retweetiem.
07.05.2013 23:25 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Twitteri reti apmekleju, nezinu kas tur notiek, bet sis fakts neizbrina. Visi applaude kad padalies video kura vecis nosaka laiku pec ezela pautiem, bet kad tu iesaki kadu labu popular zinatnisku filmu par aviaciju vai inzinieriju, tu sanem precizi nulli atsauksmes.
07.05.2013 23:33 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Minēšu iemeslus - cilvēks, kurš ienāk sociālā portālā (kas jau pēc būtības nav nopietns un informatīvs portāls), vēlas nosacītu atpūtu no ikdienas darbiem, sakontaktēties ar sev vajadzīgajiem cilvēkiem utt., tas ir, veikt tādas vienkāršas darbības. Tādi joku videoklipi par ēzeļa pautiem noteikti būs ļoti īsi, viegli uztverami un lielai daļai cilvēku daļai liksies smieklīgi. Cilvēks aši uzmet skatienu videoklipā, pasmejas un pievēršas tālāk.
Savukārt populārzinātniska filma par aviāciju prasa, pirmkārt, laiku, otrkārt, iedziļināšanos, treškārt, neatbilst mērķiem, kāpēc cilvēks tai portālā ienācis - ja viņš gribētu apskatīties filmu par sev interesējošu tēmu (pie kam tāda aviācija/vai jebkas cits konkrēts var būt šauram cilvēku lokam interesējoša tēma), viņš atrastu to citos portālos, citos avotos.

Tas, protams, neattiecas uz visiem, personīgi es vispār neko nekur neiesaku un nelaikoju, bet man liekas arī savādi brīnīties. Tas ir tāpat, kā nopirkt Cosmo žurnālu un brīnīties, kāpēc tur nav informācija par jaunākiem Satversmes tiesas spriedumiem.
07.05.2013 23:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tapec, ka seklas lietas cilveki uztver ka izklaidi un atputu, tajas nav jaiedzilinas. piemeram, mana izklaide ir lasit par x zvaigznes jauno puisi vai kleitu nevis termodinamikas likumu apgusana...
07.05.2013 23:42 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Socialo portalu butibu veido to lietotaji. Protams tai nav jabut akademiskai videi, bet kapec lai tur nebutu kada saturiga informacija? Vertigakais ko es tur redzu ir ar veselibu un fitnesu saistiti jautajumi. Ta aviacija un inzinierija popularzinatniska formata ir pat loti vienkarsa, infotmativa un relaksejosa. Iespejams kads tiesam butu garlaikots lidz navei, bet ir tacu ari citas temas- dzivnieki, vesture, maksla, celosana. Vai tad tiesam tikai seklas dumibas spej izklaidet! Mani tadi ezela pautu pulkstena tipa jocini nogurdina un notrulina. Es gribu redzet kaut ko kas parsteidz un atklaj.
08.05.2013 00:00 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Tāpēc gandrīz visisociālie tīkli piedāvā iespēju nesekot "nelietderīgo" un "seklo" clvēku retvītiem un šārēm.

Jājautā, kāda sabiedrība tev apgrozās FB, jo man jau sen visi "liekie" ir likvidēti. Un, starp citu, arī saturīga informācija FB kursē. Viss atkarīgs no tā, kam seko.
08.05.2013 00:04 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Visi applaude kad padalies video kura vecis nosaka laiku pec ezela pautiem, bet kad tu iesaki kadu labu popular zinatnisku filmu par aviaciju vai inzinieriju, tu sanem precizi nulli atsauksmes.


pirmkárt, kápéc tevi tas uztrauc? tev svarígi, lai spiezh like uz tavu ielikto saiti? otrkárt, kádi tev pashai cilvéki draugos fb? tik sekli?
08.05.2013 00:08 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Tas taču tikai normāli, ka lielākā daļa mūsdienās ir tā saucamās masas, kas īpaši viens no otra ar neko neatšķiras, kaut arī uzskata, ka katrs ir īpašs un neatkārtojams. Pavēro cilvēkus apkārt,lielākajai daļai viss ir balstīts uz to, lai nevajadzētu piepūlēties, kustināt smadzenes, dibenu utt. Viegla sižeta filmas, alkohola, klubu pasaule, pop mūzika ar vienveidīgiem tekstiem, arī interneta vidē - teksti,video, kuros nav jāpiedomā, kaut kas jāzina iepriekš, jāvelta daudz laika, lai izlasītu, pievērstos.. vieglāk taču ir noskatīties kārtējo harlemshake video un pasmieties, kā kaut ko tik labu var izgudrot :)))) Tāda nu mūsdienās ir liela daļa sabiedrības, neko darīt..
08.05.2013 00:08 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ance
Miss Take
08.05.2013 00:31 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
morgan le fay, já, tádas emocijas uzdzen tavi raksti un twíti, ja tiem nav like un share :D
08.05.2013 22:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja gribi sakariigaakas sarunas, ej uz attieciigiem forumiem, kur cilveeki runaa par graamataam vai par zinaatni. Sociaalie tiikli ir domaati atslodzei, lai pasmietos par stulbaam bildiiteem un papeetiitu draugu fotograafijas caur telefonu, garlaikojoties rindaa pie zobaarsta vai seezjot sastreegumaa.
08.05.2013 22:28 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Miss Take

Bet man tadas emocijas raisa bernudarza limena viedokli. Jaa un ari sekli jocini. :)
08.05.2013 22:28 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
krista
Socialie tikli pasi nepiedava nekadu info, to veidojam mes pasi. Jautajums ir par to kapec ta ir tada kada ta ir. Kapec cilvekam kur vins interneta publice vairak vai mazak patiesu info par sevi, tik daudz lidzi nak sviests? Un kapec man tik laipni norada saturigas diskusijas un viedoklus meklet citos portalos? Par to jau ir temas jautajums. Bet jus varat but mierigas un nesatraukties, neticu ka sis diskusijas iespaida peksni socialie portali tiks parpludinat ar parlieku saturigu informaciju. :D :D
08.05.2013 22:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Morgan le Fay Ir daudzas lietas, par kuraam ir labaak publiskajaa telpaa nerunaat - politiskie uzskati, zemes izcelsme, religija, nauda, seksuaalaa orientaacija utt. jo var nejaushi kaadam uzmiit uz varzjaciim. Taapeec kas beigaas paliek, ko var publiceet plashaakam pazinju lokam, ne tikai tuvaakajiem draugiem? Tieshi taa - stulbi jocinji un bildiites ar kakjiishiem, kuri iet pie sirds visiem. Protams, ir arii tie, kuriem ir uzmaniibas deficiits un vinji posto katru savu dziives sekundi, bet nu tos indiviidus veeraa vispaar nenjemu.
08.05.2013 22:40 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Man tieši tās neskaitāmās kaķu bildes izraisa jau riebumu. Ar ko sunīši sliktāki?Kaut kāda tagad kaķu apsēstība , sākot jau ar to grumpy cat pretekli.
08.05.2013 22:49 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
krista
Ja labi grib, stridu var izraisit par gandriz jebko, vajag tikai gribet, tomer tas neattur cilvekus publiskot internet vinu intereses, hobijus, darbu u.c., pat ja sanemti tiek negativi komentari. Tada ir internet vide, salidzinosi viegli katrs kas velas var izteikt savu viedokli. Es neuzskatu, ka tikai tapec ka ir iespeja sanemt kadu negativu komentaru, ir vispar japartrauc kaut ko internet publiskot un neviens to ari nedara. Tik pat labi kristietis kristiesu foruma var sanemt negative kertejumu un nacionalists- nacinalistu, un ta notiek.
Pat izsledzot lielaka riska grupas temas, pari paliek vel loti daudz kas.
Mani draugi atlaujas so un to publiskot saistiba ar religiju, politiskajiem uzskatiem utml. Ja, ir reizes, kas es varbut gribetu pa galvu sadot, bet neesmu skolniece un zinu kad savas domas paturet pie sevis un zinu ka izteikties lai saruna ievirzitos produktiva gultne.
08.05.2013 22:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
ba&sh
Es atkal sunus vairak redzu. Viena kolege un vinas mamma loti mil savu neglito suni, katru otro dienu atrada.
08.05.2013 22:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbuut jau arii paliek vairaak paari, bet paskatiisimies logiski. Pienjemsim, tev ir FB 4 draugi. Tev un Anninjai patiik proza, Jaaniitim ar Andriiti tehnika un Lieniitei opera. Tu ieposto par jaunaako graamatu. Like sanjem tikai no Anninjas. Andriitis ieposto par jaunu planshetdatoru prototipu. Like nospiezj un iekomentee tikai Jaaniitis. Lieniite savukaart ieliek bildiiti ar kakjiiti. Kakjiitis patiik visiem un taapeec savaac visvairaak like. Kakjiitis nav tik specifiska gaumes lieta kaa jaunaakaa populaarzinaatniskaa graamata taapeec arii savaacaas vairaak "like".
Turklaat tas, ka Anninju neinteresee tehnologijas, bet graamatas, nepadara vinju par seklu cilveeku.
08.05.2013 23:05 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
kártéjá, kurai ir pienjemams tikai savs viedoklis :D visi páréjie - nepareizi! :D nebrínos, ka neviens nespiezh like uz taviem teksiem ar tádu attieksmi, ak tu nabadzíte, atradusi par ko párdzívot :D

man draugu loká ir normáli cilvéki, kas ieposto ko nopietnu, zinátnisku, (vél nesen lasíju par jauniem atklájumiem alternatívajá energijá, like bija ljoti daudz) un ljoti daudzi ar to dalás tálák, un arí man ir interesanti palasít, padot tálák, bet es nekad nepárdzívoju par to, cik likes ir maniem postiem, man vienalga.

uztver virtuálo dzívi vieglák :D
08.05.2013 23:08 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
krista, es ar par kakjíti nospiedíshu like :D
ak, es seklá, aprobezhotá bútne :D
08.05.2013 23:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits