Nav Felings!

 
Reitings 16
Reģ: 07.05.2013
Sveikas mīļas.
Laikam jau visas,kas esam Cosmo fanes tik pat lielas fanes ir Sex and the City.
Zinam Kerijai bija Eidens,lielisks puisis..mīlestiba,berni,kopdzīve,laulības,saderināšanas utt..
Viņai viņš piedavaja visu,gatavs uz visu..gatavs oiedot,gaidīt utt...

Nekad nedomaju,ka nonakšu tada pašā situacija,kad puisis ir skaists,gudrs,turigs viss ir lieliski,bet man nav feelinga un viss.
Varbūt esmu pieradusi pie "SLIKTAJIEM PUISIEM",kas man dara pari un nedod ko velos...kas ir pie vainas un ka isti ir..
Man nav ne jausmas patik ka puisis,bet ka draugs lkm vairak..Nespeju atverties viņam un būt 100% ka viņa meitene..nerunasim jau par seksu kurs saja loaika posma 1mēnesis un 2nedēļas ko tiekamies nav bijis,jo nejutu ka velos to..tapat ar skupstiem liekas tik bezpersoniski..

Bet puisis kliedz vai aiz laimes,ka jutas laimīgs ar mani..
Meitenes..
...palīdziet..Bet ir arī minusi kurus redzu un kaitina..ka piemeram apavi nav īstie,pulkstenis ap roku..un briesmīgi smiekli...un paris reizes,kad jamaksa man? Nopietni?

Man vajag jūwsu stastus un idejas,ko domajat par to,un ka tikat gala vai ka darīt !!!

:)
07.05.2013 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nu tā arī bija x1 tāds brīnums, briljantus solīja, ceļojumus utt, aplidoja, randiņi, ar vecākiem iepazīstināja, draugiem, drīz sekola bildinājumi 3 un vienā jaukā dienā pusdienu laikā nolika līdz ar zemi un es aizgāju.
07.05.2013 23:24 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
citreiz taa ir liidz pajiet laiks un tu bez taa cilveeka nespeej dziivot...saakums ir taads kaa tavaa aprakstaa bet beigaas ir viss labi..vajag laiku lai iepaziitu un pierastu
07.05.2013 23:27 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
izlasiju tavu taalak rakstiito...zinu vienu taadu paariiti dzeks no sakuma paraadija kaads biezais kaads krutais beigaas izraadaas,ka naudas nav ..meiteni vajaga visu utt....nu taa diivaini,bet vinjs tados parados ielida tikai lai paziimeetos un paraadiitu kaads krutais..vinja no sakuma domaja ka vinjs tads ir tagad kad saak saprast tad spiezz uz pilnu programu lai tad raada savus miljonus..tas kaa nabags krediitus njem utt..vinja zin,bet vinjs nezin,ka vinja zin :D
07.05.2013 23:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka nav, ta nav un to no neka nevar radit! nemoki puisi ar savam kapriz, jo driz vien tev saks krist uz nerviem pat tas ka vins, piemeram, ieklepojas.
07.05.2013 23:41 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
Es biju šai situācijā gadu atpakaļ... kā viss izvērties? Varbūt reiz saņemšu laiku un drosmi jums izstāstīt. :) Bet ja kas - vēstulē. ;)
07.05.2013 23:49 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pfff...nav jau brinums, ka tev nav feeling, jo ka tad tas jutas var but, ja cilveks attiecibu sakuma izturas ka pedejais lohs, liekot meitenei maksat par savu edienu? vinam nemaz neerti nebija?:D un tu tiesam esi parliecinata, ka cilveks ir turigs?

zini, ja tik tiesam ir turigs,tad nav brinums, ka ir viens, jo sitadas divainibas reti kura sevi sienosa sieviete paciestu!!!!


un ja-es brinos kapec tu vispar veidoji sito diskusiju, jo puisis ne tuvu nav tevis sakuma aprakstitajam idealam...ak ...pilnigi dusmas uzsita sitada diskusija!
07.05.2013 23:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
del guess smarzam un pulkstena tagad seksu vel iedot vajag, jo cilvekam ir zeligas kucena acis?? ak jel! jo talak, jo trakak! kapec sievietes nevar sevi milet kaut uz pusi tik daudz ka viriesi mil sevi?
07.05.2013 23:58 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
hmm, tagad palasot komentārus nevaru saprast - vai Tevis rakstīto es uztvēru nepareizi vai pārējās?
08.05.2013 00:05 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu bet paga, pričom te Eidens? Eidens tač Kerijai nelika par savu kafiju maksāt!:) Vārdsakot- nedēļas nesakarīgākā tēma, īsti nav saprotams, kur ir problēma- tad pārāk labs vai pārāk slikts:D
08.05.2013 00:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
Karinjo - pārāk labs. Nu vismaz man tā bija un ir. PERFEKTS. Un, ja Tu satiec princi, kurš Tevi vērtē ka princesi un ceļ Tevi debesīs Tu sāc atrast mīnusus sevī. Viņam Tu esi ideāls, bet Tu.... jūties ne pietiekami laba viņam.
08.05.2013 00:12 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tev ok, bet viņai tur kaut kas neštimmē kopā:)
08.05.2013 00:18 |
 
Reitings 16
Reģ: 07.05.2013
Meitenes...tikai mieru..
doma tam visam bija tada..ka liekas labs,un likas labs no sakuma..kad barstija labos vardus un solijumus utt.
Un tad sakas ta hujņa atvainojos ar tam naudam rēķiniem utt.
Ta jau jauks,labsirdigs,gudrs utt.
Bet man nav Feelinga...ok saprotu varu samaksat ok..bet tas tad kad jau ilgi kopa un dzivo utt...bet nejau attiecibu sakuma.
Man šoreiz vnk ir vajprata žel pamest..
Man bija nepieciešams skarba,jauka,un vienalga kada attieksme no jums meitenem,lai saprastu un saņemtos..
ja no malas lasitu šo diskusiju padomatu to pasu,ko daža laba ka vajprats un bezsakars...bet kad pati esmu šaja visa iekša...es pat nezinu ka labak darit...
varbut japagaida kad saks pelnit un iestradasies jaunaja darba...
Bet es neesmu materialiste ...
ja nav feelinga tad nav...tad man tio nevajag vnk..
Es gribetu no jums dzirdet kadu padomu,ka labak pateikt ne...ta maigak ko teikt....????
08.05.2013 01:00 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Uiiii man bija pilnīgi tāda pati situācija.Beigās tāpat pametu viņu.Ar varu nevienam nepaliksi mīļš.
08.05.2013 02:14 |
 
Reitings 16
Reģ: 07.05.2013
Lūk,man ir tada konkreta pohujiste kolēģe izstastiju visu sīkuma ..sīkuma un viņa man pateica ta!-vai nu nah**** vai es Tevi ar viņu kopa nositīšū ! :d ziniet reizem vajag kolēģu,draugu un svesu cilveku dažādākos viedokļus lai saprastu kas ir kas...
08.05.2013 02:50 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Es saku, ka nav ko sevi mocīt, tev šķiet, ka iemīlēsi viņu un tiri piri, bet nekā, visbiežāk tā nenotiek..

Man ar iepriekšējo bija tā ka iepazināmies pirmie 2 gadi bija kā pa mākoņiem, tad viņš izmainījās, tam bija savi iemesli, to gan sīkāk neklāstīšu,nav arī tik liela nozīme, katrā ziņā viņam visas vērtības, prioritātes mainījās, pats kļuva citādāks..

Es to nespēju pieņemt, bet viņš mani tā mīlēja, lutināja, burtiski uz rokām nēsāja, ar seksu bija tāpat kā tev, un man bija žēl, domāju varbūt kas mainīsies laikam ejot, bet es tikai sevi mānīju..

Beigu beigās sāku skatīties uz citiem apvārkšņiem un saņēmos un pieliku tam visam punktu. Lai arī puisim sāp un pēc visa spriežot viņš vēl pārdzīvo, bet es vismaz dzīvoju ar pārliecību, ka vairs nečakarēju jaukam cilvēkam dzīvi, lai kādai citai forša meitene viņu dara patiesi laimīgu, tas priecētu arī mani.. :)
08.05.2013 08:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
izskatās, ka par atpūtu Havaju salās būs jāmaksā Tev :D bet, ja šo 5 mēnešu laikā tu divreiz esi viņam izmaksājusi, neuzskatu, ka tas ir kas traks. bet, ja tas ir bieži, padomā, kurš maksātu par ikdienas tēriņiem :D bet, manuprāt, tev par to nav jādomā, jo jūs nemaz tik tālu netiksiet.
nu tev nav obligāti jāiemīlas katrā puisī, ar kuru tu satiecies. labāk izšķirties tagad, nevis, kad jau taisīsieties precēties. ja nav tās sajūtas, tad viņa no tukša gaisa neparādīsies pēc kādiem 2 gadiem.
08.05.2013 10:06 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ja nav kazai piens, tad nav ..

Labāk ātrāk atlaist, lai nodarītu pēc iespējas mazākas sāpes, lai čalis var atrast sev cilvēku, ar ko būts Laimīgs .. Tāpat arī Tu. Laiks, ko pavadam šijsaulē, ir ierobežots. Cieni savējo un cieni viņējo.
08.05.2013 11:00 |
 
Reitings 16
Reģ: 07.05.2013
Neesam kopa 5men labi ja pilnu menesi..
paldies,visam,kas atbalstija un izteica viedokli..
man tas tiešam lika saņemties!!!
08.05.2013 15:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits