Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atsauksmes

 
Reitings 140
Reģ: 21.12.2010
Sveika! Gribētu uzzināt, varbūt esat iepirkušās šajā mājas lapā- http://www.evelostore.lv/ , kādas ir atsauksmes par šo mājas lapu, pašlaik esmu gatava iegādāties riteni, bet man pazvana administrācija, un liek lai maksāju ar priekšapmaksu, nevis ar pēcapmaksu, kaut gan pati biju pirms tam jau viņiem paziņojusi ka naudu maksāšu kurjeram , ar pēcapmaksu, un tā nu mēs runājam, ka pēkšņi viņš izsakās, ka nemaz kurjers nebrauc uz manu galu, tad nu sāku domāt tagad....
07.05.2013 10:13 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pagāšnedēļ nopirku saslēdzēju, viss jauki sanāca.
Elastīgi varēju sarunāt piegādes izmaiņas, šķita, ka tur forši cilvēki strādā.
Maksāju, preci saņemot.
07.05.2013 10:21 |
 
Reitings 27
Reģ: 29.01.2009
Iegādājos ELITE pudeļturētāju, maksāju pēc tam, viss bija ok...
08.05.2013 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Draugam pašlaik tieši tada pati situācija.
Ja pasūtījums virs 30ls, tad piegāde par velti.
Gaida pulsometru jau 2. nedeļu, kaut gan piegāde solītaa 1-2 darbadienu laikā. Beigās atteica, jo tā var melot - kādas 3-4 x sola pazvanīt vēlāk, atzvanīt, 2-3 reizes solīja, ka būs šodien, tad būš rīt, tad nav pulksteņa vajadzīgā krāsa, bet pasūtītās peldbrilles esot, draugs saka, lai ved šurp to krāsu, kas ir, labi, būšot.

tā nu vel paiet 3. diena un ziņu neviens nedod. Šodien draugs atkal zvanīja un prasa, ka vakar atkal solīja, bet nebija. Pārdevējs sola atzvanīt pēc pusstundas, neatzvana. Es saku, lai zvana vēl. Tad nu bija kronis visam, pēkšņi peldbrilles neesot uz vietas. kurjers te nebraucot, jāveic priekšapmaksa vai pats lai brauc pakaļ utt. kaut līguma rakstīts, ka var maksāt kurjeram.

NEIESAKU! šāda attieksme nogalina vēlmi pirkt kaut ko.
14.05.2013 18:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits