Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieklājība.

 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Jauka diena visām cosmo skaistajām lēdijām!
Tā kā bija viena diskusija par to,ko vīrietī pirmo ierauga,es atcerējos dažus gadījumus iz dzīves.
Biju iepirkties ar savu draugu un abi ieraudzījām dīvainu skatu-sieviete (izskatījās pēc grūtnieces) nes divus smagus pārtikas maisus,bet vīrietis svilpodams iet uz mašīnu.Vēl pie tam redzētas tādas ainas ir vairākkārt.Un kā ar durvju atvēršanu sieviešu kārtas pārstāvēm?Ja ne svešiniecēm,tad savām sievām,draudzenēm to varētu izdarīt. Dažbrīd tiešām ieraugot to šķiet,ka man ir paveicies,bet vai tiešām pieklājība "izmirst"?Sievai jānes visi smagie pārtikas maisi?Es nesaprotu vai vīrieši aizmirst par saviem pienākumiem vai vienkārši mēs dzīvojam tādā laikmetā?Es šobrīd priecājos par savu draugu,kuram tēvs pieklājību ieaudzinājis,bet kā ir ar citiem?Nē,nu varbūt es esmu ļoti oldschool,bet interesē jūsu viedoklis tieši par šādām it kā "ikdienišķām" lietām.
05.05.2013 13:54 |
 
Reitings 147
Reģ: 05.03.2013
skaistām sievietēm un vecām omēm/opjiem atveru durvis utt. pārējie var paši atvērt, it īpaši 18 gadīgās grūtniecies.
05.05.2013 13:56 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.02.2013
Tieši nesen iedomājos par šo, jo arī vien pāris dienās sanāca redzēt duci šādu skatu. Es arī tieši iedomājos, vai esmu oldschool un mūsdienās tas vairs sen nav aktuāli un vīrieši kā "stiprais dzimums" ir tikai vārdu salikums vai kā... Tāpēc laikam mani ļoti pievelk no sirds jauki un pieklājīgi puiši,jo tādi laikam izmirst...
Kaut kad pasen šeit arī bija diskusija, ka no vienas puses šī ir arī mūsu, sieviešu, vaina, jo pašas skandinam, cik esam neatkarīgas, stipras un patstāvīgas, tāpēc arī izlutinam tos vīriešus un tie pierod, ka nekas nav jādara un nav jākustas, jo draudzene/sieva pati visu izdarīs...
05.05.2013 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ir visādi cilvēki un šeit varētu diskutēt gan par sieviešu, gan par vīriešu pieklājību. LV man pat pie gājēju zaļās gaismas jāskatās vai mani kāds nenotrieks uz gājēju ceļa, ārzemēs knapi pieeju pie pārejas visi jau apstājas. Ratus mūsdienās sab.tr. nepalīdz iecelt, skumji, ja "vīrieši" sēž transportā un grūtnieci nepalaiž apsēsties vai ratus nepalīdz iecelt, citreiz pat pensionāres pieskrien palīdz iecelt. Skumji. Tas viss ir atkarīgs no audzināšanas un paša cilvēka. Tā kā te daudz jaunu cilvēku viss ir mūsu vecāku rokās, ko mēs izaudzināsim.
05.05.2013 14:02 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Vispār, es šim jautājumam pieeju vienkārši - vienīgais smagums, ko nesu, ir man meita. Viss. Nu, vēl savu somu nekad nevienam nedodu. Bet pārējais - iepirkumu maisi utt, piek iešķiebt rokā tuvākajam pazīstamajam vīrišķim. Pārsvarā jau gan manā draugu lokā visi paši paņem.

Ar durvju atvēršanu ir tā - nu, ja eju pa priekšu, nestāvu un negaidu pie durvīm, kamēr man tās atvērs. Bet neteiktu, ka reti kāds atver durvis. Īpaši ar sīko, kad laižu ar ratiem uz veikalu, gandrīz vienmēr uzrodas kāds vīrietis, kas atvērs durvis.

Tā kā nav nemaz tik traki.
05.05.2013 14:02 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man vienreiz bija tā, ka gribēju iet iekšā pa durvīm veikalā, kur vienlaicīgi var iziet tikai viens cilvēks. savukārt viens vīrietis gribēja pa tām iziet ārā. sapratis, ka mums abiem tas sanāks +/- vienlaicīgi, šis sāka nesties uz priekšu, lai tikai ātrāk tiktu ārā pa durvīm un nebūtu viņas pussekundi jāpietur, gandrīz nogāžot mani no kājām. :D nu, var jau pasmieties, bet vispār skumji. mani audzināja citādāk, un diez vai es saietos ar vīrieti, kurš nepietur durvis un nepanes iepirkumu maisiņus. manās acīs tas vīrietim uzreiz liek izskatīties neaudzinātam un neuzmanīgam
05.05.2013 14:02 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
Nu man apkārt visi draugi un man puisis ir pieklājīgi. Vienmēr atvērs durvis un meiteni palaidīs pa priekšu. Parasti neļauj nest smagumus un arī veikala iepirkuma maisoņus vienmēr nes paši.
05.05.2013 14:04 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Jā, par ratu iecelšanu transportā tā ir. Ja vēl manā ciemā man obligāti kāds iecels ratus, somu, palidzēs apsēsties, tad tiklīdz nokļusti Rīgā, tā viss - cīnies kā māki. Protams, ar retiem izņēmumiem.
05.05.2013 14:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mani atbaida ne-džentlmeniski vīrieši. absolūti. kaut primitīvai pieklājībai - durvju atvēršana, smagumu nešana un tml. ir jāpiemīt katram normālam vīrietim.
05.05.2013 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
tiko lidoju lidostā bija jāsver rati 10,6kg, nu un joka pēc bērnu uzliku uz svariem 11,6kg +vēl jau parasti ņemu somu līdzi-pamperi, salvetes, padzerties, kādu maiņas drēbīti utt.
05.05.2013 14:07 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.03.2013
Lūk, šī puņķu tapu būšana ir viena īpašība, kas manas acīs vīrieti patiešām padara par kritušu.
Vēru vaļā durvis veikalā ar diviem iepirkumu maisiem rokās, bet onka ap 50, tā vietā, lai man atvērtu durvis un palaistu pa priekšu, stūmās iekšā, mani gandrīz vai durvīs iecērtot.
Parasti gan tā negadās, lielākoties vīrieši tomēr ir pieklājīgi, bet gadās arī šādi, kā normis, piemēram. Nu, kādam ir jābūt vīrietim, lai pateiktu, ka 18 gadus vecai meitenei, kas gaida bērniņu, neatvērtu durvis??!!!
05.05.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Marcelle- aprobežotam, nu tās,kuras 17.gados stāvoklī ar koku sitīs varbūt normis
05.05.2013 14:14 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
mani atbaida ne-džentlmeniski vīrieši.


+
05.05.2013 14:18 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tā tas ir - attieksme ir briesmīga, ar ļoti atsevišķiem izņēmumiem. Tas pats, ka vīrišķis kā divdurvju skapis pagrūdīs malā vai pāri pārkāps nekā pagaidīs, durvis pieturēs. Vietās, kur būtu jāpalaiž gājēji, no 100 reizēm, uz vienas rokas pirkstiem varētu saskaitīt, cik reizes palaiž. Jā - nesen sāku pievērst uzmanību - ārzemnieki palaiž pat tur, kur nebūtu jāpalaiž. Pie tām pašām māmiņu kasēm - aizskries pa priekšu un vēl burkšķēs, kad palūgs palaist.
Jā, smagos maisiņus varu pastiept arī pati, ja ir tāda vajadzība, protams, ja nav veselības problēmas vai kas tāds, kad smagumu celšana varētu kaitēt. Man draugs ir džentlmenis, par ko liels prieks, bet tiešām - skumji paliek redzot apkārt notiekošo. Bieži gadās, ka aizcērt deguna galā durvis ļoti labi redzot, ka esmu ar bērna ratiņiem. Pakaļ nevienam neskrienu, lai pietur durvis, ja kāds ir blakus, palūdzu, lai pietur. Ja nav neviena vai arī aizskrien - tad neko, varu arī pati. Man novērojums - ar bērniem, ratiem, durvīm, biežāk palīdz māmiņas, kurām pašām bērniņi.
05.05.2013 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ļoti, ļoti atbaida nepieklājīgi vīrieši.
05.05.2013 14:20 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Taapat tachu sen bija skaidrs, ka reaali stiprais dzimums ir sievietes (nedomaaju, ka durvju atveershana liecina par stiprumu, man tas asocieejas driizaak ar saapju pacieshanu, daudziem sievietes pienaakumiem, gruutnieciibu utt) un ka viirieshiem shis tituls piekabinaats, jo tachu viirishkjiigi skan. Tagad viirieshi (protams, ka ne visi) kljuust aizvien vaajaaki, njunjiigaaki, bet pie taa, protams, vinjus pashus nav jeegas vainot, jo vaina ir audzinaashanaa, arii sabiedriibaa (daudzas sievietes tieshaam pashas uznjemas viiriesha lomu).
Neesmu viirieshu niideeja, ceru, ka taa neizklausaas. Manaa dziivee bijushi gan pozitiivie, gan negatiivie piemeeri, taa kaa pieklaajiiba pavisam veel nav izzudusi.
05.05.2013 14:25 |
 
Reitings 200
Reģ: 10.02.2013
durvis jau nieks, manuprāt, bet piemēram neatdot savu vietu sabiedriskajā transportā man šķiet zemiski, vīrieša necienīgi.
05.05.2013 14:26 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
durvis jau nieks, manuprāt, bet piemēram neatdot savu vietu sabiedriskajā transportā man šķiet zemiski, vīrieša necienīgi.
Grūtniecei vai pensionārei jā, bet kāpēc vīrietim būtu jādod sava vieta jaunai sievietei? Ar ko tā jaunā ir nespēcīgāka, ka pastāvēt nevar?
Es tieši savu vīrieti uzskatītu pa ņuņņu, ja viņš visādas svešas jaunkundzes sāktu laist sēdēt autobusā, lielveikala rindā priekšā, pa durvīm iekšā utt.
05.05.2013 14:31 |
 
Reitings 147
Reģ: 05.03.2013
grūtniecēm ir spēciāli paredzētas vietas transporta priekšā. ja grib kkur vidū vai aizmugurē līst nevienam nekas nav jālaiž.
05.05.2013 14:32 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
normi, tu esi aptaurēts.

Nuuu, grūtnieces jāpalaiž apsēsties jebkurā gadījumā. Man kaitina, ka transportam pieturā piebraucot tantuki jau pie durvīm saskrien, lai lektu iekšā un nemaz neizlaiž cilvēkus ārā!! :o
Tas mani kaitina un sanikno visvairāk!!!!
Un par durvīm, protams, ja vīrietis un sieviete sastopas pie vienām durvīm, tad vīrietim sieviete ir jāpalaiž pirmā un jāatver durvis. Bet, ja tiek runāts par plašām lielveikala durvīm, tad man mācīja, ka vispirms ir jāpalaiž cilvēki ārā no ēkas un tad jādodās iekšā. Pēc šī arī vados un kad man pretī nāk vesels bars ar cilvēkiem un es gribu tikt laukā no veikala, bet viņi nelaiž, tad arī iegruzos.
Ir maz pieklājīgu vīriešu. Ātrāk kāda sieviete palaidīs vecu ōmu apsēsties nekā vīrietis savu pēcpusi pacels.
05.05.2013 14:42 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
par pārtikas maisiem - tie automātiski tiek iešķiebti vīrietim, ja tāds ir blakus, vēl neviens nav atteicies. jo, salīdzinot ar manu ķermenīti, vīrieši tiešām ir stiprais dzimums, viņiem tie 10 kg maisi nekas nav, tāpēc dažreiz varbūt arī neaizdomājas, ka mums ir grūti. tāpat kā es neaizdomājos par māmiņām ar ratiņiem, varu arī godīgi nepamanīt, ja man neuzbrauc virsū, tāpēc laipni lūgtas atvērt muti un palūgt, esmu droša, ka vairums cilvēku ar prieku palīdzēs.
smieklīgs atgadījums, manam draugam ir gadījies pusstundu pastaipīt manu rokassomu, viņš bija sašutis, kā tādu ķieģeli va staipīt apkārt, ka viņam plecs krītot nost :D
05.05.2013 14:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits