Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārāk īss...

 
Reitings 12
Reģ: 04.05.2013
Sveikas, meitenes!
Esmu šeit jauniņā...tādēļ nezinu, varbūt ir bijušas līdzīgas sarunas vai kā...
Esmu lasījusi par savu jautājumu jau googlē:D bet tā īsti nesaprotu neko.
Tātad...satiekos ar pusis, viss aizgāja līdz seksam, bet es skaitījos vai joprojām skaitos nevainīga - nezinu...Lieta tāda...viņš veica pāris grūdienus, man sāpēja 1x ļoti,pēc tiem pāris grūdieniem, viņš pārtrauca. bet viņš saka, ka nesaprata vai es zaudēju nevainību vai nē....tad bija mums otrais mēginājums, arī tādā pašā veidā...sāpes bija mazākas, bet es nezinu, kur problēma...Kā puisis izteicās, ka viņam laikam par īsu, lai līdz galam es zaudētu nevainību...Un man tad jautajums vai tā reāli var būt,ka loceklis neaizsniedz?
Vai problēma ir tāda, ka man tā plēve par biezu vai kā?
Iespējams izklausās muļķīga diskusija, bet tomēr gribētos dzirdēt kādus viedokļus...
04.05.2013 14:50 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
bet es nezinu, kur problēma
Tas tiešām ir labs jautājums: KUR IR PROBLĒMA? Nodarbojieties ar seksu. Pavadiet labi laiku. Par savu anatomisko uzbūvi pajautā ginekologam (pie kura Tev noteikti vajadzētu aiziet, it īpaši, ja esi uzsākusi dzimumdzīvi).
Jā, un - ja nodarbojies ar seksu, tad nevainīga nevari būt (jo tas nenozīmē tikai to, cik lielā vai mazā mērā jaunavības plēve nosedz ieeju vagīnā).

P.S. - Bet, ja nopietni, tad ļoti ceru, ka esi 12-gadīgs sīcis, kam nav ne mazākās nojausmas par sievietes uzbūvi. Jo tikai tādam šādi jautājumi varētu šķist atbilstoši.
04.05.2013 15:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.05.2013
Pie ārsta eju 15.datumā tad izjautāšu sīkāk...
Nē, sīcis neesmu,ir jau 21, bet jautajumos par seksu gan ir lietas neskaidras...Vnk ir tā ka viņš veic tos pāris grūdienus un ātri izvelk un viss...Protams zinu, ka pirmajās reizēs nekādu baudu var arī negūt...bet vairāk interesēja tiešam cik tālu var atrasties jaunavības plēve..un vai reāli džeks nevar aizsneigt ar savu locekli....
04.05.2013 15:25 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
bet vairāk interesēja tiešam cik tālu var atrasties jaunavības plēve

Nu nav tev 21 gads. Ja būtu, sen būtu google atradusi un tiks stulbus jautājumus, kurus skolā pat māca, te neuzdotu. http://www.delfi.lv/sievietem/answers/health_experts/sievietes-dzimumorganu-anatomija-jaunavibas-pleve.d?id=24269537
Šausmas, un šādas nodarbojas ar seksu un tad brīnās, kur bērnus sadzīvojušas.
04.05.2013 15:29 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nu, tad aiziesi pie daktera, izrunāsies, tas Tev visu izstāstīs un paskaidros. Kāda jēga šai diskusijai? Domā, ka šeit cilvēki bez medicīnskās izglītības, neredzot, kā Tev tur izskatās, varēs pateikt ko pareizāku, nekā ginekologs?
04.05.2013 15:29 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.04.2013
Nu no pāris grūdieniem noteikti baudu negūsi! :) Bet nu jā, nevainības zaudēšana jau ir vairāk kā apzīmējums tam, ka stājies seksuālās attiecības, nevis, ka tev obligāti pārrauj jaunavības plēvi. Ir dzirdēti pat gadījumi, kur jaunavības plēve pārplīsusi arī bez seksa! Katrā ziņā nav jāuztraucas arī, ja viņa neplīst. Kaut gan dodu 100%, ka sen kā pārplīsa!
Bet to puisi gan pamāci pacietībā, lai nevelk ārā ik pēc pāris iegrūdieniem! ;)
07.05.2013 16:07 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
heh..tads pats niks ka man:D

nu ko...cerams, ka izsargajies vismaz. megini velreiz....un cik,tavuprat, cm liels/mazs vareja ta aptuveni but vina tas tur erekcijas stavokli(tada gadijuma varetu meginat saskatit iemslu tam visam)?
07.05.2013 16:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es arī nesaprotu - 21 gads un tādu jautājumus nezin. Ko jūs tur skolā māca? ikai matemātiku un latviešu valdou? ja ne skola, tad tagad ir internets. man savos 14 gadosjau bija skaidri šādi jautājumi, bet te-21 gads un kā bērns. Un ko tad,ja stāvoklī būs? Bērnam pat nepratīsi izstāstīt neko no tādām lietām.
07.05.2013 16:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
A ko tas puisis tur bakstās ar tiem pāris grūdieniem? Normāli viņš nemāk?...

1. Ceru, ka par kontracepciju ir padomāts!
2. Sāpēt tev var vēl vairākas nākošās reizes - tas nenozīmē, ka plēve nav plīsusi. Tev tur pēc plēves pārplīšanas var būt nelielas brūcītes, kuras attiecīgi rada diskomfortu dzimumakta sākumā. Un arī tas, ka tu vēl neesi pietiekami atslābinājusies un vēl viss nav adaptējies pie jaunajiem apstākļiem - tas viss rada sāpes un nepatīkamas sajūtas. Pacieties - drīz pāries!
3. Aizej pie ģenekologa. Pirms tam atturies no dzimumakta kādu diennakti.
07.05.2013 16:30 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Esmu lasījusi par savu jautājumu jau googlē


Ak tu, mele!
07.05.2013 16:39 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.05.2013
ai kā dažas labas pārspīlē te ar tiem nosodījumiem.
čāča, man šķiet, tu daudz ko nesaproti... ;)
07.05.2013 16:44 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča, man šķiet, tu daudz ko nesaproti...

jā. sorry, man nav saprotams tāds (es atvainojos) stulbums 21 gados. Es augu gandrīz Padomju laikā,kad nebija ne googles, ne interneta, un šādi jautājumi man neradās....un no pirkta es šito info noteikti nei8zzīdu.
Jā..tiešām. man daudz kas nav saprotams - kur tā pasaule iet? ja 13 adīgi bērni jau smēkē un šnabi trekterē,kā limonādi, bet 21 gados nezin šādus jautājumus - nu njā...
kaut kur, kaut kas ir nogājis greizi.
07.05.2013 16:48 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.05.2013
Paldies tām meitenēm, kuras spēja atbildēt normāli. Un ''milzum liela, liela cieņa" visām pārējām īpaši gudrajām un attīstītajām...
08.05.2013 00:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits