Vai kādai ir bijis līdzīgi?

 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Sveikas!

Situācija tāda,ka, ar vīru kopā esam 4 gadus, ir 2 bērni. Viss bija labi, protams,savs kašķitis jau bija, bet vienmēr ātri izlīgām. Vienu dienu vīrs paziņoja,ka viņam esot apdzišusas jūtas un ka viņš vēlas padzīvot atsevišķi un apdomāt dzīvi. Tā arī notika, ļāvu viņam aiziet. Viņš noīrēja dzīvokli. Ir pagājušas nu jau 3 nedēļas, bet atpakaļ viņš vēl nenāk. Atnāk šad tad pie bērniem vai mašīnai pakaļ(jo tā ir pie manis,sakarā ar to,ka man bērni jāvadā). Es zinu,kur viņš dzīvo, esmu apciemojusi viņu, nekas neliecina par citu sievieti. Pa naktīm viņš strādā un pa dienām guļ. Šobrīd ir tā,ka viņš man zvēr,ka naks mājās, bet lai dodu viņam vēl mēnesi laika. Vienu dienu viņš man saka, ka nāks un ka mīl, citu dienu,ka tomēr nenāks un nemīl. Nesaprotu,ko man domāt. Viņš mani lūdz nesazināties ar viņu kādu nedēļu,lai viņš paspētu sailgoties. Ko jus par so visu domājat? Atvainojos,ka neskaidri sarakstīju, uzdodiet vēl papildjautājumus,ja nepieciešams,atbildēšu. Es viņu mīlu un nezinu,ko darīt, ļoti pārdzīvoju, lietoju antidepresantus,ko ārsts man izrakstīja, nezinu,kā tikt šim visam pāri. Kad jautāju viņam iemeslus šim visam, vins saka, ka vaina neesot maniii, bet vinaa.
01.05.2013 23:14 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kāds bija viņa arguments vēlmei padzīvot atsevišķi? No labas dzīves neviens prom neiet
02.05.2013 00:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jūtas pret partneri nepazūd tāpat vien. Vai arī ikdienā vienmeŗ tava māte kontrolējusi visas viņa gaitas? Ja tā, zini, nebrīnos, ka cilvēkam apnika dzīvot kā zem lupas.
02.05.2013 00:51 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
beibe.marta - vins saka,ka vaina esot vinaa,ne manii,ka vairs nav ta dzirksteliite... dziive vinam slikta nebija, veel sodien vins man teica,ka es vinu esmu apkalpojusi visur kaa mazu beernu,ka vinam pasam nekas nebija jaadara...
02.05.2013 00:53 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
beibe,marta,nee ,mana mamma nav kontroleejusi vinu, vina tik nesen atbrauca uz so valsti pie mums un tuuliit jau brauks prom.
02.05.2013 00:56 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.04.2012
Man liekas, ka Tev būtu jāsāk ar sevi. Izklausies pēc control - frīka.

es vinu esmu apkalpojusi visur kaa mazu beernu
Šitais jau uz mammu velk.

Dabuj pati sev dzirkstelīti, un par vīrieti un attiecībām nebūs jāraizējas.
02.05.2013 00:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ieva

Jāsaka ko man reiz teica viens vīrietis. Ja vien vīrietis nav ar novirzēm tad viņš nekad neiekāros savu mammu, tādēļ attiecībās nevajag kļūt par puiša māti un appuišot priekšā pakaļā.
02.05.2013 01:01 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
vanila un beibe.marta-savaadaak nevareeja. kad kaut kas nebija izdariits, vins visu laiku stresoja un aardiijaas, draudeeja,ka buus jaameklee cita sieva,kas to varees izdariit,ja jau es nevaru-tas gan bija jokojot,bet nu dzirdeeju no vina to biezi. pie friziera pat nevareeju izskriet,peec stundas jau zvana un aardas,kaapeec nav eest atstaats,ka naakamreiz es nekur netiksu.
02.05.2013 01:05 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Nožēlojami, ļoti nožēlojami
02.05.2013 01:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
karamelle, es tev piekriitu. man tiesaam par sevi ir kauns, bet ir taa,ka es sev neko nevaru padariit,briizam it kaa viss ok, turos, bet briizam uznaak taada kaa panika un tad sadaru lietas,ko nevajadzeetu,par ko man pasai ir kauns pat no mammas.
02.05.2013 01:15 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Karamelle, ak, nevajag, nenožēlojamā.

Man te liekas, daudzas neizprot, kā dzīv mainās, kad dzīvē ienāk bērns. Jā, arī es esmu grūtākajos brīžos domājusi par pašnāvību ar tādu pašu domu - labāk, lai meita nāk pie kapa nekā apmeklē mani tvaika ielā. Bet nedomāju, ka jebkad to izdarītu. Lai, nu, kā, vājuma brīži nav nekas nožēlojams.
02.05.2013 01:17 |
 
Reitings 9
Reģ: 08.06.2010
Man jau vienkārši šķiet, ka puisim bija par daudz "Tevis" - tas mātišķums un gādība. Īpaši, ja pasaka, ka ir nepieciešamība pēc Tevis noilgoties. Piekrītu vienai no meitenei, ka Tev vajadzetu daudz vēsāku attieksmi pret viņu, pats atskries atpakaļ, ja tā ir tā īstā problēma.
02.05.2013 01:19 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Ance,paldies par atbalstu.
02.05.2013 01:23 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.04.2012
vanila un beibe.marta-savaadaak nevareeja. kad kaut kas nebija izdariits, vins visu laiku stresoja un aardiijaas, draudeeja,ka buus jaameklee cita sieva,kas to varees izdariit,ja jau es nevaru-tas gan bija jokojot,bet nu dzirdeeju no vina to biezi. pie friziera pat nevareeju izskriet,peec stundas jau zvana un aardas,kaapeec nav eest atstaats,ka naakamreiz es nekur netiksu.


Nu bet tā bija Tava iespēja iemācīt viņam cienīt tevi!!! Ko nozīmē savādāk nevarēja??? Ja mani kāds attiecībās izrīkotu kā armijā, es pagrieztos un aizietu, turklāt momentā. Ko izdabā katrā sīkumā savam vecim un pēc tam brīnies?? Tas nav tēvs, kuram tevi jāsarāj, ja kaut kas nav izdarīts. Mīļotais vīrietis ir blakus, lai atbalstītu un pasargātu. Lai mīlētu! Šaubos, vai jūsu attiecībās vispār ir mīlestība. Rūpes? Varbūt - turklāt tikai no tevis un ar diezgan lielu baiļu piejaukumu. Tavs vīrietis vispār izklausās pēc kompleksaina tēviņa.

Ieteiktu Tev veltīt laiku pārdomām par tēmu, kas vispār ir attiecības, un ko tu vēlies saņemt no cilvēka sev blakus. Iemācies sevi cienīt, un galvenais, mīlēt. Tad nāks viss pārējais.
02.05.2013 01:27 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Vanila, sis ir labs padoms,paldies. Ar logisko sapraatu es to visu saprotu, bet zinu,ka driiz jau man atkal uznaak taas panikas leekmes. Kad es iedomaajos,ka vins vareetu saieties ar citu, tad man vispaar aiziet ciet. Es vinu miileeju, ruupeejos, un pretii sanemt taadu nodeviibu - nezinu,kaa izskaidrot so juutu kokteili...
02.05.2013 01:33 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.05.2013
Iemesls,kaadeel vinam esot apdzisusas juutas - es neesot bijusi pietiekami paklausiiga. vinam vajagot sievieti,kas 100 procentiigi vinam pakļaušoties.
02.05.2013 01:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ance, nu kāpēc uzreiz vai kaps vai psihene? Vai tiešām nevar saņemties, ja ne sevis, tad bērna dēļ (un tam būtu jābūt milzīgam stimulam) un beigt domāt visādas muļķības? Kā vispār var pieļaut domu kāda idiota dēļ ziedot savu dzīvi absolūti bezjēdzīgi!!! Nu kāpēc kas tāds vispār ir jāapsver? Un par ko gan būtu jājūk prātā, es arī nesaprotu. Ne viņš ir miris, ne pazudis bez vēsts. Vienkārši pārstājis mīlēt (ja vispār ir mīlējis) un pametis. So what?!...
Piedod par sašutumu, bet pašnāvība vīrieša dēļ (kurš pat nemīl un neciena) ir tiiiiiiik tizli, ka trūkst vārdu!...
Jā, vājuma brīžī ir saprotami un pieļaujami, bet taču tam visam ir jābūt saprāta robežās!

Un, Ieva, 4 laulības gadi un šādas problēmas nav normāli. Un izskatās, ka attiecības jums nekad nav bijušas labas šī vārda īstajā nozīmē. Nav normāli ne tas, kā viņš tur kaut ko pieprasīja un tagad spēlē kaut kādu bezsakarīgu teātri; ne tas, ka tu esi vāja un bez stingras nostājas un principiem.
Vienīgais ieteikums no manis - iesniedz šķiršanos, pasaki to vīram, nogriez visus ceļus pie tevis, aizbrauc atpūsties uz kūrortu, sakārto savas domas, gūsti mācību no kļūdām un sāc jaunu dzīvi neatskatoties pagātnē!
Pretējā gadījumā, sabojāsi dzīvi sev un bērniem! Nedomāju, ka jebkāds vīrietis ir tā vērts...
02.05.2013 01:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nevis miileeji un ruupeejies, bet gan ljaavi sevi izmantot. 100% pakljaaviiba, ha! Lai audzee baardu, sien turbaanu un meklee sievu kaadaa no 3. pasaules valstiim.
02.05.2013 01:39 |
 
Reitings 9
Reģ: 08.06.2010
Ieva - ja viņam vajag tādu sievieti, tad viņš vispār nav Tevi pelnījis un Tev jāsāk domāt par to, ka viņš nu galīgi nav Tevis cienīgs!
Nav īsti šim cilvēkam kaut kas kārtībā.
02.05.2013 01:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pag, vai vinjsh vsp ir latvietis?
02.05.2013 01:40 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.04.2012
Vanila, sis ir labs padoms,paldies. Ar logisko sapraatu es to visu saprotu, bet zinu,ka driiz jau man atkal uznaak taas panikas leekmes. Kad es iedomaajos,ka vins vareetu saieties ar citu, tad man vispaar aiziet ciet. Es vinu miileeju, ruupeejos, un pretii sanemt taadu nodeviibu - nezinu,kaa izskaidrot so juutu kokteili...



Tavas panikas lēkmes ir pašapziņas pārbaude. Un šī viņa aiziešana ir vēl viena.
Iemācies būt pašpietiekama, iemācies būt mierā ar sevi un saproti, ka tava laime ir atkarīga no tevis pašas nevis no cilvēka, kas tev blakām. Saņem sevi rokās un sāc analizēt, kāpēc tu esi tāda, kāda esi, izdari secinājumus, mācies no savām kļūdām un viņa aiziešana būs labākais, kas ar tevi noticis.
02.05.2013 01:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits