Atgadījumi ar telefonu

 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Vai kādreiz ir sanācis aizsūtīt ne tam adresātam sms vai arī piezvanīt neīstajam cilvēkam? Kā tas viss izvērtās?
Pastāstiet kādus smieklīgus atgadījumus saistībā ar telefonu!
01.05.2013 22:27 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
René a tas čalis beigās atnāca? :D
02.05.2013 13:28 |
 
Reitings 41
Reģ: 29.01.2009
Mēs ar māsu arī par zīloni un karsto ūdeni zvanījām ar tādu pašu tekstu kā Madonna ar ložmetēju :D
02.05.2013 13:32 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Šis bija mans blondīniskākais gājiens ever - aizbraucām ar draudzeni uz Rīgu augstskolām pieteikties, un mamma man iedeva līdzi savu mobilo telefonu, jo manējam kas tur bija noticis. Pēc nopietnajām darīšanām iegājām bārā pa kokčikam paņemt, kad abas zirgodamās izdomājām, ka jāaizraksta manai to laiku simpātijai mistiski teksti, jo taču jauns telefons! Nezinās kas raksta!

Tā nu sūtījām sms apmēram ar tekstu "Tele2 jūs ir izvēlējies par savu nedēļas klientu - balvā piedāvājam jaunu pasta balodi ikdienas saziņai". Nu karoč, slima suņa murgus :D Galvenais, ka čalis turpināja joku, un sms sarakste izvērtās gana jautra. Līdz man vienā brīdī pielēca, ka viņš taču no sākta gala zina, ka rakstu es, jo telefons ta jauns, bet SIM karte un tel.nr. - tas pats manējais :D :D Vienkārši ielikts mammas telefonā :D
02.05.2013 16:01 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Mans vīrietis itin bieži man adresētas īsziņas vai fotogrāfijas nosūta manai mātei. Un tad mani uzjautrina viņa lūgums, lai zvanu mammai un kaut ko sameloju par to, ko tas teksts nozīmējis.
02.05.2013 16:11 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Zvanīju vienam puisim, kurš man itkā sita kanti pa telefonu uz mājām, paceļ fāteris telefonu,- jautā ko vajag, es atbildu, pienāk tas puisis uzsāk sarunu, nometu telefonu. :D

A un vēl viens nezināms puisis pēc tam man arī zvanīja pa telefonu, sarunājām satikties, es pat nezināju kā viņš izskatās aizgāju uz tikšanos , protams, ka neviens neatnāca. Joprojām domāju n kurienes viņam mans numurs, tad sāku domāt varbūt tam iepriekšējam bija numura noteicējs kas zvana, joprojām vēl nerubiju, zvanīju toreiz takā uz mājas numuru nevis mobilo. Tas ir telefona gramatā atradu viņa numuru.
02.05.2013 16:24 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es savai mammai netīšam pateicu, ka esmu stāvoklī :D :D :D

Sūtīju draugam sms ar teksu "Kā man labāk pateikt mammai? " un domājot par mammu arī nosūtīju mammai. Pēc šī sms sekoja zvans un mammai jau viss bija skaidrs :D

Bet nu viss OK, nevarēju saņemties pateikt un tā bija super vienkārši :D
02.05.2013 16:30 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Pagājušajos Ziemassvētkos omei uz telefonu atnāca apsveikums no nezināma numura. Tā ka tā ir ome, nospriedām, ka vienkārši nav pierakstījusi to numuru un atbildējām atpakaļ. Tad atnāca atpakaļ teksts - Ko dari, saule? Jāatzīmē, ka mēs visi bijām jau iedzēruši, tāpēc nespējām neatbildēt. Atbildējām, ka saule ada zeķes. Atnāca atpakaļ - vai tad tu tik veca esi? Un mēs atbildējām, ka vispār jā, tikko 75 palika (un vispār tā ir taisnība). Cilvēks otrā galā ne par ko negribēja ticēt tam, ko mēs rakstam, bet nu izklaide bija uz visu vakaru :D
02.05.2013 16:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man darbavietā regulāri priekšniece jauca nummurus un bieži kļūdas pēc zvanīja man. Viņai vēl tāda maniere uzreiz "ķerties vērsim pie ragiem" un pateikt visu savu sakāmo bez pauzes. Tāpēc vienmēr nācās kādas dažas minūtes klausīties un tad atzīties, ka viņa atkal ir sajukusi nummurus. Tad vēl pāris minūtes nācās uzklausīt viņas sašutumu un neizpratni, kas tad viņai ir atbildējis. :D
Un tad, kad jau pāris gadus es vairs nestrādāju tajā darba vietā, kādu dienu atskanēja zvans manā mobilajā un atkal es sadzirdēju savu ex-priekšnieces ātro problēmas izklāstu, kura atkal sajauca nummurus! :D
02.05.2013 16:42 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Atceros, ka kādu laiku man rakstīja nepazīstams numurs. Ok, pirmajā reizē atnāk SMS. Es jau sapratu, ka sajauca numuru. Tā arī uzrakstīja. Atnāk atbilde: tipa pogif, dvaj sarakstīsimies :D Es teicu, ka neinteresē... Krč, vairāku mēnešu garumā man šis numurs kko rakstīja, turklāt ar lielām pauzēm :D Mierīgi naktī varēja atnākt sms ar tekstu čau... Es pat nezinu, kas par dzimumu tas bija :D Bet nu jau ilgu laiciņu nekas nav dzirdēts.
02.05.2013 16:52 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Roxy, Sibilla - labais :D
02.05.2013 16:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 27.04.2012
Gribēju mammai aizsūtīt, ka mani no darba aizvedīs mājās jaunais darba kolēģis, pēc brīža atnaca sms "re, kāds es labs!!" Un pagājušajos jāņos svinējos ar to pašu kolēģi un viņa paziņām, sūtīju māsai sms ar tekstu, ka man te riebjas, nemāku kontaktēties, puisis mani pametis svešu cilvēku ielenkumā un vispār gribas mājās un protams nosūtiju tam pašam vīrietītim.!
02.05.2013 16:56 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man ir bijuši atgadījumi ar ottreiz apgrozībā nākušiem numuriem :D pirmais ir ne pārāk smieklīgs, man tika viens tāds numurs no Okartes. pēc kāda pusgada tā bezproblēmu lietošanas, nenojaušot, ka mans jaunais numurs īstenībā nav jauns, sāk nākt sms ar sveicieniem dzimšanas dienā Violai, ok. un tad viena dāma izdomāja šo acīmredzot ļoti sen neredzētu Violu apsveikt piezvanot, kad es viņai mēģināju ieskaidrot, ka tā ir kļūda un es tiešām neesmu Viola, viņa mani sāka izprašņāt, kur es ''šo'' telefonu esmu atradusi, un tad apvainot telefona zagšanā. Pēc šī gadījuma man izveidojās ieradums neatbildēt nepazīstamiem nr.
Otrais bija, kad es pati zvanīju draudzenei, kura sen dzīvo ārzemēs, bet atgriezās Latvijā, un es biju pazaudējusi viņas kontaktus, tā nu izdomāju noriskēt un piezvanīt uz viņas veco nr., kas man mētājās atmiņā. man atbildēja kaut kāds jauns vīrietis un mēģināja mani sakoļīt :D
02.05.2013 17:15 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
aloe, nu ja! mans mērķis bija viņu informēt par maniem plāniem :D un tā kā es zināju, ka viņš ir baigi saķēries, tad mans plānos nostrādaja perfekti :D
02.05.2013 17:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits