Atgadījumi ar telefonu

 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Vai kādreiz ir sanācis aizsūtīt ne tam adresātam sms vai arī piezvanīt neīstajam cilvēkam? Kā tas viss izvērtās?
Pastāstiet kādus smieklīgus atgadījumus saistībā ar telefonu!
01.05.2013 22:27 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Es esmu tikai pāris reizes tīšām nosūtījusi sms uz nepareizo numuru un pēc tam izlikos, ka nejauši kļūdījos. :D Bet nu tās tādas stulbas spēlītes bija. Rezultāts gan bija gaidītais.
Tā nekas cits nenāk prātā.
02.05.2013 00:24 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Vienreiz arī tīsām sūtīju sms, bet neko neatbildēja :D
02.05.2013 00:36 |
 
Reitings 132
Reģ: 08.02.2013
Bija piektdienas vakars,pavēls jau, garlaicība, izdomāju apjautāties draudzenei, kura nesen šķīrusies, ko viņa domā darīt. Sms ar tekstu "Laižam ballēt, būs arī džeki" aizsūtīju dzīvokļa saimniekam (īrēju apartamentus), kārtīgam ģimenes cilvēkam 1os naktī. Nekādu atvainošanos nesūtīju, jo to pamanīju tikai no rīta. Likās jau aizdomīgi, ka draudzene neatbild... :)
Tad arī tieši viņam reiz reibuma stāvoklī aizrakstīju, ka dzīvoklim durvis laikam nomainītas. (cilvēks, naags, gandrīz ar sirdi aizgāja). A es vnk nevarēju iebāzt atslēgu caurumā..
Tagad dzīvokļa saimnieks man ir saglabāts pēdējais kontaktos un par īri maksāju caur banku, kauns acīs skatīties.
02.05.2013 00:45 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Man iznāca smieklīgs atgadījums, kad nevis es zvanīju, bet zvanīja man.
Tā bija kāda brīvdienu nakts un gājām ar draudzenēm pa klubiem. Iznāca tā, ka savu nummuru biju iedevusi diviem puišiem. Viens patika, otrs tā ne visai. Tad jau ejam visas gulēt ap kādiem 6iem un man zvana. īsti nepaskatījos, kas un pacēlu. Beigās sarunāju tikties ar to kurš nepatika domājot, ka zvana tas kurš patika. Mums vēl bija vesela saruna par to k'bija gājis, bet šķiet nepateicu neko tādu, kas nododtu :D
02.05.2013 02:01 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Man sanāca foršs gadījums vienreiz. Manu labāko draudzeni sauc vienā vārdā ar vēl vienu meiteni(kura ir no cosmo un gan jau šito izlasīs :D :D :D),es sūtu sms savai it kā labākajai draudzenei,bet aizsūtīju cosmo čiksei. Kādu laiku parakstījos līdz apjēdzu ko esmu izdarījusi,es vēl nobrīnījos,ko nezin tik elementāras lietas par kurām es runāju,bet kaut ko jokainu man atbild :D :D :D
02.05.2013 02:06 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
vienu reizi pēc koncerta steigā zvanīju savam draugam un telefonu paceļ meitene, turklāt pazīstama meitene. Un esmu pilnā pārliecībā, ka draugam tajā brīdī jābūt vienam pašam - mājās. Es pilnīgā neizpratnē un šokā jautāju "Inga, Tu????" un viņa pārliecinoši atbild "Jā"..
Pagāja vairākas sekundes, līdz apjautu, ka esmu vienkārši piezvanījusi uz draudzenes telefona numuru, nevis drauga, bet pirmajā brīdī biju pārliecināta, ka zvanu draugam.
02.05.2013 08:05 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tas bija kādu nedēļu atpakaļ. Zvana nepazīstams numurs. Manā darbā tā bieži notiek, tāpēc protams, ka atbildu. Otrā galā man saka "Čau! Man ir medicīniskas dabas jautājums." Nevarēju saprast, kas man zvana, bet nodomāju, ka tas droši vien kāds no darbiniekiem, kura numuru es kārtējo reizi esmu aizmirsusi pierakstīt. Un tā kā medicīniskas dabas jautājumi manā darbā nav retums, pat nešaubījos par savas domas pareizību. Pēkšņi otrā klausules galā esošais man jautā "Kāds būs kuņģa sulas sastāvs, ja 3 dienas ir dzerts tikai šņabis?". Es apstulbu, paklusēju un nometu klausuli. Sapratu, ka kolēģi tie nav, bet tad ilgi domāju, kurš muļķis būs meklējis manu numuru, lai šitā pajokotu. Pēc pāris minūtēm saņēmu sms ar atvainošanos par numura sajaukšanu.
02.05.2013 08:25 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Neko baigi smieklīgu neatceros, bet nu ir gadījies EXim aizsūtīt pikanta satura sms, kas paredzēta jaunajam draudziņam.
Ā, un vienreiz pa lielam pālim pa nakti piezvanīju Mammai, lai gan centos piezvanīt Mārim (abi uz M, acīs migla- garoč galīgā pālī biju) un biju dusmīga, ka Māra vietā man atbil kaut kāda sieviete. Un vēlāk tā arī nemācēju atbildēt uz mammas jautājumu - "ko Tu man zvanies pa naktīm" :D
02.05.2013 08:33 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Man mob ir ierakstīts puiša darba nr (iestādes) un puiša darba mob.Nu man ir tā Kristaps darbs un kristapa darbs (vārds mainīts :D).Tad nu es tā steigā zvanu,paceļ sieviete,man tāds watafak,labi,nometu klausuli,zvanu uz puiša ne-darba mob,sāku gandrīz vai brukt viršu,kad sapratu,ka iepriekš laikam uzzvanīju uz darba vietas telefonu un pacēla sekretāre.Labi,ka man tas daleca pirms sāku braukt virsū savam puisim.Bet sirsniņa gan noraustījās,kad domāju,ka mob pacēla sieviete :D
02.05.2013 09:20 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Klasika – sarakstijos ar draudzeni un vienu puisi, gribeju aizrakstit draudzenei tas Janis galigi garam – riktigs lohs un aizsutiju puisim!

Tā man ir gadījies tikai rakstīju kursa biedrenei un puisis mācījās manā kursā :D
02.05.2013 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Man jaunībā bija tā, ka kaimiņu puisis gaidīja mani pie manas kāpņu telpas ar rozi, bet es neaizgāju (bija jau vēls). No rīta pamanīju to vientuļo rozi uz mašīnas kapota.
Sūtīju draudzenei sms - Es esmu tāda idiote!!!!
Nu un loģiski ka aizsūtīju viņam ))))
02.05.2013 09:44 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Līna vai viņš pēc tam atbildēja uz to sms? :D
02.05.2013 10:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man regulāri sanāk aizsūtīt sms,kas domātas mammai - nosūtīt draugam. automātiski.
02.05.2013 11:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Man agrāk bija tads randiņperiods ar vienu puisi, es nezināju, kā uzaicināt viņu uz klubu, beigās izdomāju tipa baigo viltību :D uzrakstīju sms it kā draudzenei, kurai vārdu izdomāju ar tādu pašu burtu kā viņa vārds, aizrakstīju, kur tad tiekamies, uz kuru klubu iesim un tā. Un aizsūtīju viņam. Šis, protams, raksta, ka laikam būšu sajukusi numurus, es, blondīnīte, atbildu, ka, jā, protams, netīšām :D bet nu mērķi panācu :D

Pēdēja laika debīlakie notikumi ar telefonu man ir tās Simpsonu spēles dēļ :D kad tur kaut kāds process notiekās, tad Homērs skaļā balsī par notification pasaka. Un nu tā man uz visu skaļumu tā ir gadījies klusā muitas iestādē, skolā, aptiekā pie kases.. :D
02.05.2013 11:13 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Rene, es šitā iemesla dēļ to Simpsonu izdzēsu no telefona. Citādi, ir bijušas situācijas, kad darbā pie manis kāds atnācis un nopietnas sarunas laikā pēkšņi pa visu kabinetu tas Homērs sāk aurot.
02.05.2013 11:19 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
Visādi ir gājis. Ir sanācis pazvanīt mammai, vieglā reibumā atrodoties kluba tualetē un skaļi jautājot- nu, kur tad esi?velcies ātrāk šurp! protams, tas nebija adresēts mammai, bet gan paziņai.. nujā, smieklīgi,ka pretjautājums bija- kur tad man jāiet, kas noticis? :D vēl sanācis draugam adresētu sms aizsūtīt mammai, diezgan muļķīga situācija. Tad vēl ne gluži man, bet draugs sieviešu dienā gribēja rakstīt man,ka nevar vien sagaidīt vakaru... un sms aizsūtījis manai vecākajai māsai.Tad nu šī nesaprašanā zvana atpakaļ viņam,ka arī nevar sagaidīt vakaru, tikai nejau ar viņu kopā :D
02.05.2013 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 75
Reģ: 31.01.2013
Simpsoniem var noņemt to aurošanu,pie programmu iestatījumiem :)
02.05.2013 11:38 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
ā, manam draugam ir bijis tā, ka mana mamma viņam aizsūtīja tā kā ierosinājumu par kaut kādām plāna maiņām, un mans draugs sajauca un domāja, ka es rakstu un tad atbildēja manai mammai - bet es labāk gribētu ar tevīm vakarā paņuņņāties :D lieki teikt, ka mana mamma smējās kā traka :D
02.05.2013 11:55 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Kad variju zupu, sutiju mammai sms ar padomu, kada seciba likt sastavdalas ieksa zupa. Parasti mamma atbild atri, bet soreiz atbildi nemaz nesagaidiju. Izradas mamma aizsutijusi sms "Sakuma liec burkanus, tad kartupelus un zalumus" teta darba kolegim! :D Sis gan neko neatbildeja.
02.05.2013 12:07 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
Ā... atcerējos gan, ka tomēr ir sanākušī arī kļūdaini zvani, bet tur nu es īsti nebiju vainīgi, varbūt vienīgi tajā, ka neieklausījos, kas man ir atbildējis un teicu savu sakāmo, nelaujot cilvēkam pateikt, ka esmu kļūdījusies :D
Vienu brīdi draugam bija baigais kiš miš ar pāradresētajiem zvaniem uz vecā darba telefonu. Draugs no tā darba jau bija aizgājis, bet pāradresāciju aizmirsis noņemt. Tā kā viņa personīgajam telefonam neturēja bača un tas slēdzās ārā, tad mani zvani visu laiku pāradresējās cilvēkam, kas strādāja drauga vietā... un tā dienas laikā vairākas reizes ar ne tiem mīļākajiem tekstiem :D Pēc tam gan draugs noņēma pāradresāciju, bet es turpināju lohoties, jo sev nebiju saglabājusi viņa jaunā darba telefona numuru un ik pa laikam, kad draugu nesanāca sazvanīt uz viņa personīgo telefonu, turpināju zvanīt uz vecā darba telefonu... Pieļauju, ka es tam džekam, kas strādā drauga vietā, biju apnikusi ar tekstiem no sērijas ''nopērc bērnam pamperus'' vai ''ko vēlies vakariņās?'' Labi, ka viņu vispār nepazīstu :D
02.05.2013 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits