Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pareizi iesildīties/atsildīties

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Nupat uzsāku savu skriešanas sezonu, bet man ir neskaidrības par iesildīšanos un atsildīšanos. Jā, internetā ir 101 raksts par to, arī cosmo ir diskusijas, bet mani interesē tiešām pareiza iesildīšanās, atsildīšanās. Varbūt kāda ir par šo runājusi ar kādu treneri vai citu spečuku, kurš konkrēti pasaka, kas ir jāizpilda iesildoties un atsildoties?
01.05.2013 12:31 |
 
Reitings 444
Reģ: 23.07.2012
ideālā gadījumā būtu tā, ja pirms skriešanas tu iesildītos kā to darījua skolas laikā sporta stundas sākumā, ar visiem krustsoļiem, palecieniem, atmuguriskajiem skrējieniem un tamlīdzīgi. es protams pati to nedaru. es pirms skriešanas kārtīgi izstaipu kājas, izapaļoju locītavas, vidukli, rokas izstaipu, muguru, tā teikt katru ķermeņa daļu cenšos neaizmirst. palēkāju, lai ķermenis uzņem siltāku temparatūru. kaut kā tā. un tad nu pēc skriešanas, es pati skrienu garas distances, es pāreju ātrā solī, nostaigāju kādas 3-5 minūtes tā. pēc tā es apstājos un ļoti, ļoti kārtīgi atkal visu izstaipu, lielu uzmanību pievēršu kājām un protams neaizmirstu arī par pārējo ķermeni. bieži vien citi domā, ka skrienot darbojas tikai kājas, bet viss ķermenis ir uz slodzi, tāpēc atsildoties nevajag aizmirst arī par rokām, muguru, presi. kaut kā tā :) galvenais, staipies ļoti daudz. tas palīdzēs taviem muskuļiem atrāk atjaunoties.
01.05.2013 14:06 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
nakts, gan Tu zināsi atbildi arī uz šo jautājumu - kad tiek audzēti muskuļi? Skrienot lēnām vai ātri un lielās distances?
01.05.2013 14:13 |
 
Reitings 444
Reģ: 23.07.2012
skrienot ātri un īsas distances, kā to dara, piemēram, 60m sprinteri, tiem noteikti aug muskuļi, bet ja tu skriesi lēnas un garas distances, tik lēni, ka vari parunāt ar kādu, tad tas būs ideāls ātrums.
01.05.2013 14:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits