Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu kolektīvs

 
Reitings 14
Reģ: 28.04.2013
Sveikas, meitenes.
Lieta tāda, ka nupat esmu sākusi strādāt jaunā darba vietā (pirmo reizi šādā sfērā, tādēļ, saprotams, tiek pieļautas vēl mazas kļūdiņas, bet tiešām ļoti cenšos, lai tās neatkārtotos). Esam neliels sieviešu kolektīvs un esmu pamanījusi, ka viena no kolēģēm nemitīgi par visu iespējamo, kas saistīts ar mani, stāsta manai darba devējai. Būtu jauki, ja tās būtu labas lietas,bet nē - katra mana mazākā kļūda tiek piefiksēta un momentā pārstāstīta darba devējai, kaut liela daļa no visa pat nav taisnība!
Kā cīnīties ar tādu 'maitu' darbavietā? Jo šoreiz tiešām saprotu, ka vaina nav manī, jo darbu daru pēc labākās sirdsapziņas un arī ar pārējām kolēģēm man problēmu nav.
30.04.2013 23:07 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.04.2013
Minēšu vēl to, ka vislabākās attiecības darbadevējai ir tieši ar šo manu 'jauko' kolēģi, tādēļ nezinu, kā labāk rīkoties. Muļķīgi, ka iekšējā diskomforta dēļ esmu pat sākusi domāt par darba vietas maiņu, jo nejūtos to visu pelnījusi.
30.04.2013 23:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es personīgi nesaprotu, kur tādi cilvēki rodas! Man liekas tas ir tik prasti, tāda neaudzinātība un neinteliģence. To izrunātu ar vadītāju, izteiktu to, ka viņas apvainojumi nav taisnīgi, un ka nesaprotu kāpēc šāda attieksme, es runātu noteikti, jo citādi tevi izēdīs.
30.04.2013 23:11 |
 
Reitings 63
Reģ: 04.09.2011
Man arī tā ir bijis, lai gan izlikos to nemanām, bet visas kolēģes bija tādas, ka vienā maiņā ir labākās draudzenes, un kad ir savādāka maiņa, tad uzreiz norej otro kolēģi. Pieturējos pie principa, ka uz darbu nācu strādāt nevis meklēt tādas draudzenes, un ar darba devēju parasti, ja kaut ko aizrādīja, un ja apzinos, ka tādu kļūdu pieļāvu, tad vienkārši ''pielīdu'', ka nekas tāds vairs neatkārtosies.

Neļauj tam ietekmēt sevi! :)
30.04.2013 23:14 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Negribu teikt vispārīgi, jo man ar sievietēm vadītājām ir tikai veicies, nekad nekas tāds nav bijis, bet bieži no citiem esmu dzirdējusi, ka vīrietis vadītājs vismaz domā saprātīgi, tādā ziņā ka skatās uz cilvēka darbu nevis kaut kādām klačām, vai stukačošanos, lai gan ir jau tādi cilvēki kad spēj apstrādāt gan vīrieti, gan sievieti vadītāju.
Nu ko lai saka, viņai viss negatīvais agri vai vēlu nāks atpakaļ.
30.04.2013 23:15 |
 
Reitings 63
Reģ: 04.09.2011
Bet vispār, ievēroju, ka man tā ir gandrīz vienmēr bijis, kad sāku strādāt, vismaz pirmo mēnesi. It kā kādai ''pārbaudei'' jāiziet cauri, pēc tam viņām apnīk, un aprej nākamos jauniņos. :D
30.04.2013 23:15 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
seit visticamak bus variants kurs kuru vai ari atliek ceret, ka prieksniece ir gana sapratigs babietis!
30.04.2013 23:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits