Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag Jūsu atsaukmes

 
Reitings 2
Reģ: 30.04.2013
Sveiki visiem, ir ideja iet uz ģimenes fotosesiju, atradu labu cenu bet nezinu par so studiju ne ko, All Friends Studio var but kas bij?
Re kur piedavajums - https://www.kumi.lv/lv/akcija/professionala-fotosesija-studija-individuala-toposo-maminu-mazulu-paru-gimenes-draugu
30.04.2013 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Uzzvani un pajautā.
Es grūtniecības laikā konkrēti iegrābos, jo kad runāju ar fotogrāfi, viņa teica, ka palīdzēs man izdomāt idejas ko un kā. Kad es zvanīju jau pāris dienas pirms, nekādas palīdzības.
Es personīgi neesmu tāda fantazētāja un pirmo reizi biju uz fotosessiju, kā lai es zinu kas un kā tur.
Beigās fotosessija protams bija pilnīgs mēsls, jo šī pat neteica kādas pozas man ieņemt.

Paldies Dievam, ka bērnu vedu jau pie citas un mums bija fantastiska fotosessija un viņai bija ļoti daudz dažādu aksesuāru un pateica ko ņemt līdzi - augļus, balonus, torti utt.
30.04.2013 11:41 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man ir salīdzinoši plaša pieredze darbā ar fotogrāfiem un, izvēloties ir jābūt ļoti uzmanīgiem. Diemžēl Latvijā nav, manā skatījumā, ļoti daudz profesionālu fotogrāfu. Ļoti nepatīk, ka ar foto netiek veidots mērķis arī parādīt emocijas, bieži vien fotogrāfijas ir neizjustas un "sausas" uz baltā fona.
Varu ieteikt, piemēram,
http://www.rsfoto.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=4

Man ar viņu ir bijusi lieliska sadarbība, foto ļoti kvalitatīvi, izjusti. Ļoti labi esmu pamanījusi, ka viņš fotogrāfē arī ģimenes, kāzas-tik skaisti un emocionāli:) Jau sen viņam teicu, ka viņš būs fotogrāfs manās kāzās:)
30.04.2013 11:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits