Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par tauciņiem

 
Reitings 257
Reģ: 29.10.2009
pati esmu tieva, daudzi sauc par skaliņu utt. bet nu jau gadu strādāju ātrās ēdināšanas uzņēmumā un man ir parādījušies tauciņi uz gurniem , un dibens ar kājām ir palikuši tādi ļengani. esmu jau uzzsākusi pie tā piestrādāt, bet gribētu zināt vai tas varētu būt arī no tā, ka netiek dzerts tik daudz ūdens? jo es vienmēr esmu varējusi ēst ko gribu un arī esmu pārtikusi no visādiem ātrās ēdināšanas ēdieniem, bet esmu arī dzērusi daudz ūdens paralēli. tagad kkā tas viss samazinājies ar stresiem utt un skatos jā nedzeru ūdeni vairs ta, nesekoju līdz un palieku tāda ļengana, nemāku pat pateikt kā. vai ir iespējamība, ka arī ūdens nedzeršana to visu paātrinājusi?
30.04.2013 11:15 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Laiks iet un gadi iet, visu mūžu nebūs kā sākumā. Tādēļ ir nepieciešams sports un veselīgs uzturs. Ne jau tikai ūdens pie vainas. ;)
30.04.2013 11:18 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.10.2009
to, es , protams, saprotu :) es tikai tā domāju, ka vinu vasaru arī bija parādījusies mīlas rokturīši, bet kkā ātri pazuda, nu ir atkal parādījušies. diemžel šoreiz ir situācija, ka darbā esmu visu dienu un man kkas ir jāēd, ja es katru reizi pirksu veselīgas pusdienas, tad man tas neatmaksājas. pašlaik negribu dzirdēt, meklē citu darbu utt. tā nu ir sanācis, ka jāēd tas ēdiens un darbs nav no tiem kustīgākajaiem,
30.04.2013 11:22 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Varbūt ir iespēja ņemt līdzi mājās pagatavotu?
Es visu laiku ņemu, neeju uz ēdnīcu.
30.04.2013 11:23 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.10.2009
tur jau tā lieta, ka mājās tikpat kā netiek gatavots, jo nav laiks :( tā es ņemtu, bet nu 23 esmu mājās un neko vairs negribas gatavot, jo no rīta atkal jāceļas.
30.04.2013 12:01 |
 
Reitings 107
Reģ: 29.01.2009
Taisi vairākām dienām, lai pusdienām atliek tikai uzsildīt :) es arī tā daru, jo man citreiz vakaros ir slinkums kaut ko taisīt līdzi ņemšanai :D
Tev visas dienas sākas agri no rīta un beidzas pl 23 vakarā?
30.04.2013 12:03 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
attaisnošanās. kad es uz darbu ņēmu ēst, es mēdzu gan 15min agrāk no rīta piecelties, gan 15min vēlāk gulēt ieiet! Jo uzvārīt/uzcept vistas fileju un sagriezt gurķus/tomātus daudz laika neaizņem.

GALVENAIS IR JĀGRIB. Ja vari atrasts miljons atrunu, značit motivācija un gribēšana nav pietiekama!!
30.04.2013 12:06 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ja vari atrasts miljons atrunu, značit motivācija un gribēšana nav pietiekama!!

Tieši tā
Arī man brīva laika ir maz, bet vienmēr atradīšu laiku kaut ko pagatavot no rīta vai vakarā. No rīta, kamēr ēdu brokastis, krāsojos, ģērbjos, tikmēr vārās rīsi/griķi/makaroni , līdzi paķeru gurķi/tomātu, darbā uzmeistaroju salātus 3 minūtēs. Uzsildu, ko vajag uzsildīt, paēdu un gatavs.
Dažreiz brīvākos vakaros uzvāru lielo zupas katlu, tad varu 2-3 dienas ņemt līdzi uz darbu (vakariņās ēdu kaut ko citu).
Vai uzvāru no rīta dārzeņus saldētos. Ātri. Speciāli reti, kad noņemos ar tīri ēst gatavošanu,. Biežāk sanāk darīt kaut ko citu, un paralēli kaut kas vārās/cepās.
30.04.2013 12:15 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Es arī biju skaliņš, un tad pastrādāju vienu mēnesi Hesītī...un nu jau kā 5gadi pagājuši, ka netiek vaļā no tauciņiem tā netiek :D
Neteiktu ka tagad esmu resna, bet uz mana mazā auguma sekas ir manāmas :D
30.04.2013 12:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
arī es agrāk biju skaliņš, bet atlika pastrādāt maiņu un nakts darbu un naktī paēst, pirms gulētiešanas paēst un tagad sekas vēljoprojām ir jūtamas. turklāt, man ir sēdošs darbs, kas ir vēl ļaunāk, bet nu cīnos ar nejaukajiem tauciņiem un būs jau labi :)
taisi sev līdzi ēdienu. kad tu atnāc mājās, tu uzreiz neliecies gultā.kamēr kko baksties riņķī, tikmēr uzliec kko vārīties. vai taisi ēdienu uzreiz kādām 3 dienām vai arī celies agrāk. izvēles iespējas tev ir.
30.04.2013 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits