Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklējam darbinieku profesionālās kosmētikas veikalā, Rīgā!!!

 
Reitings 9
Reģ: 02.11.2012
Profesionālās kosmētikas veikals “Canella”, saviem klientiem piedāvā plašu produkcijas klāstu, kas paredzētas kā meistariem, tā ikvienam no mums, kurš rūpējas par sevi un savu izskatu.

Šobrīd meklējam darbinieku uz pārdevēja-konsultanta amatu Rīgā!

Prasības kandidātam:
- izcilas klientu apkalpošanas prasmes
- labas organizatora iemaņas
- komunikabilitāte, patiess smaids un vēlme pārdot;
- precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta;
- darba pieredze pārdošanas jomā

Mēs piedāvājam:
- lielisku kolektīvu un atbildīgu darbu
- interesantu un dinamisku darba vidi
- profesionālas izaugsmes iespējas

Interesentiem lūdzam sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi [email protected]

Garantējam konfidencialitāti!
26.04.2013 10:49 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.11.2012
Šeit varat aplūkot un sekot līdzi Canellā notiekošajam !!! :)

http://www.draugiem.lv/www.canella.lv/

https://www.facebook.com/veikalscanella

Jauku dienu!
26.04.2013 10:54 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.03.2013
Laikam būs nedaudz ne pa tēmu, jo darbu nemeklēju, BET

Skumji, ka visur prasa jau iepriekšēju darba pieredzi.
Kā tad, lai to iedgūst, ja lielākajos gadījumos darba devēji nevēlas ņemt darbiniekus bez darba pieredzes?
Ir arī ļoti daudz prasmīgu cilvēku bez šīs darba pieredzes attiecīgajājomā un kuri ātri vien iemācītos nepieciešamās iemaņas.
26.04.2013 10:56 |
 
Reitings 26
Reģ: 28.10.2012
Enii es tev piekritu.Darba pieredzi visur prasa...Backa tad lai es iemacos ,ja nekur nenem!!!
26.04.2013 11:01 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
'Mēs piedāvājam:

Parasti es sagaidu, ka potenciālais darba devējs minēs darba laikus vai provizorisko grafiku - cik stundas, dienas nedēļā jāstrādā. Otrs, ceru ieraudzīt stundu likmi, lai zinātu ar ko rēķināties. Trešais, sīkāku aprakstu par tām "izaugsmes iespējām" - vai ar to jāsaprot kādi kursi, vai kvalifikācijas pārbaudes- ja tā, tad pēc cik ilga laika...

Ai, kaitina šie sludinājumi - mēs prasam to un šito, bet piedāvājam - nu, lielisku kolektīvu. :D
26.04.2013 11:02 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Toties krievu valodu neprasa :D

stellaglmr, tas cosmo tāds jaunums prasīt par algu u.c. jautājumus, tādā veidā nonīcinot piedāvājumu? Zini, 90% darba sludinājumos visādos darba portālos arī neraksta algu un par izaugsmes iespējām, bet nez kāpēc tur neviens nebļauj un neraksta e-pastus. A cosmo tātad var...


P.S. Alga ir svarīga, bet to var uzzināt, personīgi uzrakstot darba devējam
26.04.2013 11:05 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.11.2012
stellaglmr

Darbs ir maiņās.
Darba laiks no 10.00- 21.00, jo veikals atrodas tirdzniecības centrā!
Izaugsmes iespējas- regulāri tiek organizēdi dažādi semināri no sadarbības partneru/ firmu puses, labākai preces pārzināšanai, tirgošanai, kā arī ir regulāras darbinieku apmācības veiksmīgākai profesionālai izaugsmei.

Tāpēc Enii un Nāriņa nesatraucaties tik daudz par darba pieredzi, jo šajā amatā darbojoties visu var apgūt.
26.04.2013 11:08 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.03.2013
Profes. kosmētika, nav runa par to ko var apgūt. Izteicu tikai savas domas par to, ka visur cik redzu prasa darba pieredzi.
26.04.2013 11:12 |
 
Reitings 49
Reģ: 26.04.2013
es labprāt gribētu, lai pieņem tādu kā Likumu par vakanču izvietošanu - lai min darba algu :D stulbi sanāk braukāt apkārt pa pārrunām un tērēt naudu un laiku, lai pārrunās noskaidrotu, ka par tādu samaksu nemaz nevelies šo darbu :D protams, var aptuveni zināt cik un kas. bet tomēr meklējot darbu pagājušajā gadā saskāros ar to, ka sludinājumā salikti nezin cik darba pienākumi, jābūt daudzām tehniskām prasmēm , bet beigās jāstrāda par izsmieklu :D
26.04.2013 11:19 |
 
Reitings 49
Reģ: 26.04.2013
tāpat pieņemu, ka veikalos arī atšķirās darba samaksas. Man draudzenes strāda divos veikalos vienā un tajā pašā tirdzniecības centrā, viena saņem 350 un otra 180 :D
26.04.2013 11:20 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Meksikanka - ak, Tu šodien tāda dusmīga. :D Es tikai paudu savu viedokli, pati gan darbu nemeklēju, bet ja meklētu mani kaitinātu fakts, ka nezinu uz ko, par ko un kādiem noteikumiem piesakos. Lūk, autore vēlāk arī uzrakstīja, ka darbs maiņās, semināru iespējas - tātad, tāda vai savādāka, bet reāla apmācība. Citas firmas piedāvā kursus, pēc kuriem iegūst kādu konkrētu sertifikātu. Citās - tā izaugsme saistās ar "kā sāku, tā arī nosēdēju". Tas viss ir svarīgi, jo ja cilvēks meklē darbu, viņš meklē arī kādu ieguvumus. Ja alga minimālā, to spēj kompensēt iespēja iegūt kādu izglītību.
Es nenoniecināju neko - neizdomā. Es vienkārši saku, ka potenciālos darbiniekus ir daudz vieglāk piesaistīt un pašiem sev aiztaupīt laiku, minot to kāds būs darba režīms, konkrētos ieguvumus darbiniekam un kāds būs atalgojums.
26.04.2013 11:20 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Sākās atkal - cik alga, cik izdevīgi, pa tādu algu nestrādāšu.

Skumji, ka visur prasa jau iepriekšēju darba pieredzi.
Kā tad, lai to iedgūst, ja lielākajos gadījumos darba devēji nevēlas ņemt darbiniekus bez darba pieredzes?


Nevajag izbrāķēt visus darba piedāvājumus pēc kārtas no sērijas "man pa tādu algu nav izdevīgi strādāt". Cilvēkam bez pieredzes būtu jābūt gatavam strādāt par to algu, kādu piedāvā darba devējs nevis kādu viņš sev ir iedomājies. Darbinieks bez pieredzes ir galvassāpes darba devējam - viņam ir norakstīti tie 3 pārbaudes mēneši peļņas ziņā, jo darbinieks bez pieredzes ir jāapmāca, t.i., jāsūta uz dažādām apmācībām, ko apmaksā pats darba ņēmējs, piemēram, kases aparāta kursi, kas nebūt nav lēti. Plus tam visam tiek traucēts arī pārējo darbinieku darbs, jo "jaunais gurķis" jāapmāca arī viņiem, līdz ar to arī esošie darbinieki pilnībā savu laiku darbam veltīt nevar. Trīs mēnešus darbiniekam tiek maksāta arī alga, kaut gan šajā laikā notiek adaptācijas periods un par pilnu atdevi darbam runāt nevar. Un vēl ir iespēja, ka pa trīs mēnešiem patērētais laiks un nauda ir izmesti vējā, jo darbinieks tā arī neiejūtas, nespēj veikt darbu vai izlemj, ka tomēr šajā darba vietā strādāt nevēlas. Un viss sākas no jauna.

es labprāt gribētu, lai pieņem tādu kā Likumu par vakanču izvietošanu - lai min darba algu


Šo jautājumu ir pieņemts apspriest darba intervijā nevis forumā. Ļoti daudzās darba vietās alga ir konfidenciāla informācija, ko darbinieki nedrīkst izpaust pat saviem tuviniekiem.

Bet vispār - iesaku potenciālajiem darba ņēmējiem izsvērt visas savas prasmes, iespējas un darba pieredzi un tikai tad ar paceltu degunu iet pie darba devēja un paziņot - es par tādu algu nestrādāšu. Alga ir atkarīga no daudziem aspektiem - darba pieredzes, panākumiem iepriekšējās darba vietās, izglītības, valodu zināšanām utt. Nu nevar cilvēks bez pieredzes gribēt uzreiz 500 Ls algu un nav nozīmes, ka augstskola pabeigta ar izcilību, ja nekur nav strādāts. Darba devējam ir vajadzīgs rezultāts - neviens darba devējs negribēs strādāt ar zaudējumiem.
26.04.2013 12:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Pasulē lielākoties slidinajumos min darba algu.Tikai ex savoka valstīs nē. Un es pat zinu kāpēc:D
26.04.2013 12:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits