Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ar asarām acīs!

 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Es pat nezinu vai tā ir problēma, drīzāk vēlme pēc tā kas bijis, pēc tā skaistā un brīvā! Kad vari iet kur vēlies, darīt ko vēlies, satikties ar ko vēlies. Es domāju ka tā nav tikai man, bet arī citām. Jā, tas viss ir zudis tādēļ ka man ir puisis "mājāssēdētājs", sākumā likās forši, ka divi vien dzīvojamies, bet pēc 2.5 gadiem, kad pazuduši lielākā daļa draugu, kad tālāk par darbu un mājām neko neredzi, kad nevari ne ar vienu neko parunāt- jo viss tiek piefiksēts, kur tad vēl kāda saruna ar puišiem vai vēstule draugos...:( Ir viņš man greizsirdīgs- sabojāts- iepriekšējā draudzene krāpa, tapēc joprojām neuzticas man līdz galam!:( Es jau viņu mīlu, bet...jūtos kā putns būrīti, ne vairs ballītes, ne maiteņu vakari, nekā...pat kopā nekur, jo viņam nepatīk. varam sataisīties itkā aizbraukt līdz pasākuma vietai, bet no mašīnas neizkāpt, jo slikti cilvēki, kautiņi, nepatīkama mūzika uttt.... un nav jau arī neviena cita ar ko ieiet pasākumā.... tā ilgojos pēc tiem cilvēkiem ar kuriem biju pirms viņa, draugi,paziņas... viņi jau dažreiz parādas, bet tā kā mani nekur nelaiž un skandāli līdz nakts melnumam, ka negrib lai vazājos apkārt, pat dienā nē! :( Un vistrakākais ka apkārtējie to visu uzskata tā, ka mums ir vienkārši debišķīgas attiecības- ka neko citu kā vienam otru nevajag, jo neiešu jau apkārt kladzināt ka mani ierobežo! Tiešām nesaprotu ko darīt, lai justos kā sieviete, lai bērniem(ja tādi būs) varu pastāstīt kā izklaidējāmies abi divi, nevis to ka jutos nelaimīga un sagrauta, kaut gan man ir viss ko meitene var vēlēties, puisis pat domā par kāzām, bet es tiešām nezinu vai esmu gatava visu mūžu būt mājkalpotāja bez draugiem, izklaidēm. Pagaidām esmu pārāk jauna, nāk vasara Zaļumballes, pikniki, pludmales, es negribu savos 20 un gados palikt par iesūnējušu omi, bet viņš uzskata ka mums neko nevajag, ka es varu tā dzīvot, esmu pat ar izvākšanos draudējusi, viņš mani neturot, bet ja iešu ceļa atpakaļ nebūs.... Bet tā vēl gribas izbaudīt to laiku, lai būtu ko atcerētis, lai būtu cilvēki ar ko pēc kāda laika dalīties piedzīvojumos un atmiņās!:) Un to visu gribas kamēr ir prieks skatīties spogulī un fotogrāfijās! :D
25.04.2013 12:37 |
 
Reitings 147
Reģ: 05.03.2013
20 gadi un nopietnas attiecības neiet kopā. tas ir teikts jau simtiem reižu.
25.04.2013 12:41 |
 
Reitings 262
Reģ: 19.04.2013
tici man tagad tev ta liekas, bet ja tev vina nebus blakus tu pardzivosi. priecajies ka vins tev ir. pats labakais kasd var but ir but kopa ar savu otru pusiti un zinat ka vins tevi mil.
turies un samili vinu stipri.
25.04.2013 12:41 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Saprotu Tevi. Manējais arī ir no "mājsēdētāju" pulciņa. Bet neaizliedz man izklaidēties. Citreiz uzmet lūpu un pabubina, ka pa daudz laika veltu ārpusmājas aktivitātēm, uz ko parasti atbildu - ja būtu bijis līdzi, pats visu izjustu, redzētu, piedzīvotu utt. Uz neilgu laiku tas palīdz, un sanāk viņu izdabūt ārā. Esmu jau pieradusi.
25.04.2013 12:43 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Izdomā ko Tu gribi - ballēties, izklaidēties vai to vīrieti? Man arī neinteresē baigās balles, bāri un klubi, bet man ir nepieciešamas tikšanās ar draudzenēm, draugiem, kino,teātra apmeklējumi arī bez viņa un man to neliedz! Ļoti grūti ir,ka tā ierobežo.
Vislabāk jau Tev aprunāties ar viņu pašu, mēs neatrisināsim un Tavam draugam neiestāstīsim. Jārunā Tev tikai pašai. Stāsti,ka viņš Tev ir svarīgs, bet Tu arī nevari tikai sēdēt mājās, jo nav izaugsmes. Pasēdēsiet,kad būsiet veci un vairs nevarēsiet izkustēt. Ja viņš to nepieņem, tad atliek vien vākt mantiņas.
25.04.2013 12:45 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
tātad, nospļauties par sevi , sapņiem un velmēm , dzīvot kā dārzenim ? Tā tiešām nav mīlestība :)

un vēlreiz pēc pieredzes - slimīgi greizsirdīgie paši nav uzticīgi . pat ja nekrāpj, pieļauj iespeju to darīt .
25.04.2013 12:46 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
xXx autore minēja,ka viņai ir 20 un vairāk. Tātad - pāri 20 gadiem. Nav jau 13 gadi,kad nopietnas attiecības ir rokas paturēšana pastaigā pa parciņu!
25.04.2013 12:46 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ja pēc 2,5 gadiem nemainās, tad paliks tikai vēl sliktāk.

Manam darugam līdzīga pieredze kā tavējam, tāpēc arī sākumā man neuzticējās, bet kad pēc gada sākām dzīvot kopā, tad jau lēnām palika vieglāk, sāka man uzticēties, vēlāk jau arī vienu kaut kur palaida, lai gan tāpat visur ejam kopā, taču tagad vispār nav problēmas, varu iet, kur gribu.

Sava mīļotā cilvēka dēļ nedrīkst zaudēt draugus un sevi jau norakstīt, ja ļausies, tad tiešām jutīsies kā būrī, jo neko nevari,,,'domāju, ka precēties jau nu tiešām nevajag, it īpaši, ja nekas no drauga puses nemainās, tad labāk šķirties, kamēr tiešām dzīve nav pagājusi būrī. ;)
25.04.2013 12:46 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Nu nezinu, ja manējais pateiktu, ka nevaru iet ar daraudzenēm satikties - izklaidēties, tā vietā, man ir jāsež ar viņu mājās, tikai tapēc, ka redz kungs griezsirdīgs. Nu piedod man, es skaidri un gaiši vinam pateiktu, ja gribi sedēt mājās, sēdi pats, es eju!
Nezinu, man laikam vnk ir lielāka pašcieņa! Netaisos kļūt par, kā jau teici - omi, lai tik vīrietis nebūtu dusmīgs!
25.04.2013 12:46 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Arii man tuva teema reiz bija :) Varianti ir triis: 1) parunaa veelreiz ar vinju un sameklee kompromisu, kas ietvers gan izklaideeshanos, gan maajas seedeeshanu vienliidz biezhi
2) pakljaujies vinja veelmeem, zaudee savu personiibu un, iespeejams, ar laiku vai nu saaksi vinjam paarmest un buus lieli striidi vai nu jutiisies nelaimiiga, jo tu kaa atsevishkjas personiiba vairs neeksisteesi
3) meklee cilveeku, kas buus tev liidziigi domaajoshs vai baudi jauniibu esot vienai
25.04.2013 12:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pieminēšu, ka pa dienu satikt draudzenes vienmēr esmu varējusi, tur pat nav ko aizliegt un apspriest ar otru pusi. :)
25.04.2013 12:48 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Agri vai vēlu viņš Tevi pazaudēs .. jautajums tikai - kad? Nevar otru ierobežot .. vismaz ne tik daudz. Izrunājies bez strīdiem un pastāsti, ka līdz šīm esi darījusi viņam pa prātam, tagad vēlies arī kaut ko izdarīt sev pa prātam! Un, ja viņš nevēlas reizēm piekāpties Tev, tātad neuzskata par vajadzīgu cienīt Tavas vēlmes, respektīvi, neciena Tevi .. un kam Tev tādu? Agri vai vēlu pie tāda secinājuma nonāksi pati :)
25.04.2013 12:49 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Šķiet, ka daudziem pāriem ir attiecībās kā autorei!
Lūk kāpēc pagaidām izbaudu brīvību! :) Bija nopietnas attiecības, kuras gandrīz noslēdzās ar kāzām, bet bija tā pati ierobežošana... pārtraucu, jo jutu, ka nebūs labi! Un ir ļoti labi! =)
25.04.2013 12:53 |
 
Reitings 147
Reģ: 05.03.2013
nopietnas attiecības tikai no 35!!!
25.04.2013 12:56 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Jā, protams situāciju varu atrisināt tikai un vienīgi es, bet vienkārši vēlējos ar kādu šajā dalīties, ģimene pasaka, "nelaid vaļā, labāku,strādīgāku tā pat nedabūsi", tā jau varbūt būtu, jo viņš ir veiksmīgākais jaunais uzņēmējs visā apriņķī, bet es jau neesmu ar viņu mantas un naudas dēļ, bet gan tāpēc ka man ir dārgs cilvēks. Esmu runājusi daudz, kā pīlei ūdens viņam viss, un pēc šīm runāšanām, pārspriešanām, strīdiem ir bail ņemt un aiziet ar meitenēm uz kādu pasākumu, jo sajūta ka mājās varēšu arī neatgriezties!
25.04.2013 12:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu tad vai nu riskē, rēķinoties, ka attiecības var beigties, vai nu samierinies ar šo daudzsološo cilvēku, kas sēž māja sun tev neko neļauj.

Atceries, ka tu esi attiecībās, nevis ģimene. ;)

Pēc manas pieredzes - ja draugs nemainītos un būtu greizsirdīgs visu laiku, tad attiecības jau sen būtu beigušās, es pat divus gadus to neizturētu.
25.04.2013 13:00 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
eva4ka - tad tas ir par traku :(
25.04.2013 13:00 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.11.2010
20 gadi un nopietnas attiecības neiet kopā. tas ir teikts jau simtiem reižu.


Kāāāāds sakars?
Ir cilvēki, kuri arī 15 gados ir pieauguši un tam gatavi, tāpat kā ir tādi, kuri 50 gados vēl ir bērni.

Tev ir ļoti aprobežota domāšana.
25.04.2013 13:00 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Tieši šī iemesla dēļ es pārtraucu iepriekšējās attiecības. Es jau tā biju palikusi par mājās sēdētāju, lai tikai otram labi. Bet. Tad tad es sapratu, ka ja tam otram nepatīk un man ir tikai jāpieskaņojas viņa vēlmēm- nebūs! Esmu jauna, neuzskatu, ka ik pa laikam izklaidēties ir slikti. Ar jauno puisi gan kopā ejam, gan nav problēma vienai iet, gan viņu palaist ar draugiem.

Bijušais pārmeta, ka man svarīgāki tusiņi, ne attiecības. Bet es neaizgāju tusiņu dēļ. Es aizgāju, jo jutos ierobežota, jēdziens personīgā brīvība un es attiecībā uz mani viņam bija svēšvārdi, un tā viņs arī nesaprata, kur tā ideja.
25.04.2013 13:01 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Cilvēki bieži vien saka ka ja ir mīlestība, tad viss pārējais nav svarīgs un visu var izturēt. Manuprāt, tā nav. Viņa rīcība ir ļoti egoisiska un man šķiet, ka tev ir nopietni jāapdomā vai tas ir tas ko tev vajag. Ja tā ir pēc 2,5 gadiem, tad vēlāk nebūs labāk. Mierīgi aprunājies ar viņu, paskaidro, ka tu tā dzīvot nevari, lai arī mīli viņu.
25.04.2013 13:03 |
 
Reitings 147
Reģ: 05.03.2013
Kāāāāds sakars?
Ir cilvēki, kuri arī 15 gados ir pieauguši un tam gatavi, tāpat kā ir tādi, kuri 50 gados vēl ir bērni.

Tev ir ļoti aprobežota domāšana.


tie kas 15 gados ir gatavi, pēc tam 40 gados iet uz klubu piesieties 18 gadīgām.
25.04.2013 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits