Melnadainie!

 
Reitings 41
Reģ: 29.01.2009
Cau meitenes.
Vai Jums ir bijusi pieredze ar meladainajiem puisiem/viriesiem?
Dzivoju arzemes un satiekoties vienu reizi vinji apber ar komplimentiem,labiem vardiem , ipasu uzmanibu ko no latviesu vai citu tautibu viriesiem nesagaidisi (nerunaju par visam tautibam).
Ka jums skiet vai vinji tikaj izliekas lai gutu savu labumu vai patiesam ti loti atri piekeras meitenei?
Varbuut kadai bijusi pieredze?
paldies
24.04.2013 15:44 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Jo viņi tā visām uzmācas, un, pat ja tikai Tev, tad padomā 3x vai Tev viņš tiešām patīk vai tikai uzmanības daudzums, jo, kad vairs nepatiks, netiksi vaļā.
24.04.2013 16:07 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Uzbāzīgi, ļoti, ļoti uzbāzīgi. Nejūt nekādas kauna robežas. Man viens pielūdzējs uz ielas piesējās, līdzi vilkās caur visu pilsētu un vēl autobusā kāpa pakaļ. Beigās viņu prom dabūja dzīt mans tēvs.


Ir gadijies arī tā. Un pat nāk pie mājas stāv, gaida... Vienai lietuvietei šitā viens melnais nāca līdzi uz māju un kad šī ieskrēja iekša, viņš lauzās iekšā, un neļāva viņai durvis aizvērt. Brrr.

No otras puses, es zinu pāris meitenes,kas ir jau precējušās ar melnajiem un jau bēbji ir. Bēbji tādi resni,melni un čirkaini, visi mataini :D seja ar melniem matiem :D (l)
24.04.2013 16:13 |
 
Reitings 41
Reģ: 29.01.2009
nuja ka jau domaju viedokli loti atskiras un situacijas ir loti dazadas :)
24.04.2013 16:18 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ja nav dzimis un audzis jau UK, ja viņam nav draugu lokā vismaz puse baltie, tad mūc no tā afrikāņa pa gabalu! Nopietni! Visas bļaus, ka metu visus vienā maisā, taču esmu satikusi TIK daudz tādus eksemplārus, tā uzbāzīgā interese, simpātiju izrādīšana ir jānogriež jau saknē.

Pilnīgi piekrītu!! Nevajag ar viņiem ielaisties, ja nav dzimuši un auguši Eiropā, gājuši šeit skolā un tusējas tikai savējo kompānijā. Viņi nesaprot vārdu nē, nevarēsi tik vaļā pat tad, kad ļoti gribēsi. Rasiste neesmu, draugu lokā ir diezgan daudz dažādu ādaskrāsu un tautību pārstāvji, beeet ar šitiem gan ielaisties nevajag. Viņi var kļūt ļoti rupji un agresīvi, ja nedari viņiem pa prātam.
24.04.2013 16:27 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
apzināti izvairos no kontakta, vienkārši nav manā gaumē. nav arī intereses pārbaudīt, kā būtu :)

bet 1x bija negatīva pieredze, kad dzīvokļa kaimiņš bija jauks, draudzīgs, it kā izpalīdzīgs, bet tad kaut ko sacerējās, sāka palaist rokas, es sāku gandrīz vai slēpties no viņa, viņš paldies dievam drīz izvācās, bet vēl ilgi zvanījās..
viņš bija iebraucējs no kaut kādas Āfrikas valsts, bet studējis Kanādā..
24.04.2013 17:41 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Ne pa tēmu, bet mani viens melnais autobusā sāka skaļi lamāt par to, ka 7dien iešu uz darbu, nevis baznīcu.:D Nevarēju tikt vaļā, noklausījos pamatīgu lekciju par reliģiju, kopš tās reizes ignorēju visus, kas man kko jautā.:D
24.04.2013 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es pievienojos visām negatīvajām lietām. Un arī tam, ka ja audzis, dzīvojis Eiropā, un netusē savā geto arābu/melno urlu bariņā tad ir ok.
24.04.2013 19:07 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Nezinu,kad es redzu balto meiteni ar melno kopā,viss par ko varu domāt ir tas,ka viņai nu gan trūkusi uzmanība no normāliem vīriešiem. Manā uztverē ar melnajiem pinas tik izmisušās :/ Rasistiski,varbūt.
24.04.2013 20:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits