Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pretīgs augums

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Man ir pretīgs augums, gandrīz vienmēr tāds ir bijis. Jau kopš bērnības par mani pasmejas, radi, draugi, tā man pamazām iepotējās apziņa, ka esmu resna. Es gan vienmēr turējos tam pretī, arī tīņu gados, likās, ka esmu izskatīga un smuka. Bet tagad atkal mani sāk apcelt, pat daži vīriešu dzimtes pārstāvji visu laiku ķircina, ka labāk būtu nometusi svaru, untml. Vienmēr ir bijuši kādi 5 kg, ko ja pat nodzen, tie uzreiz atnāk atpakaļ, apburtais loks...
Esmu 163 un sveru 59kg...
It kā jau nav nekas traks, ne?
Bet jūtos kā trīsdurvju skapis, kā milzīgs blāķis.
Es jūtos sev pretīga un katru dienu pēc dušas raudu, vnk nespēju paskatīties spogulī, tiešām jūtos sev drausmīga, mans ķermenis mani pazemo.
Esmu nolēmusi tam pielikt stingru punktu, uzsākusi diētu, untml lietas...

Gribētu padiskutēt par to, kā lai iztur līdz tam brīdim, kad būšu panākusi sev to skaisto figūru?
Jo uz sitiena tas nenotiks, kādi 2 mēneši būs jāpagaida...
24.04.2013 12:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju tāpat kā daudzas citas, ka nevis ar svaru, bet ar galvu nav kkas kā'rtībā. tu gribi kļūt par anorektiķi vai kko tamlīdzīgu? beidz uzvesties kā mazs bērns un ja tev kkas konkrēti nepatīk savā ķermenī, tad sāc kko darīt, nevis raudāt, ka esi resna. tici man, no raudāšanas jau nu tievāka nepaliksi. tev ir vsp kāda problēmzona, kas tevi tiešām uztrauc, vai arī tu kauc katru dienu par svaru?tavai zināšanai tas ir ļoti normāls svars- ne par daudz, ne par maz. bet vsp no sākuma aizej pie psihologa, lai citus nav jākaitina ar raudāšanu par NEKO
29.04.2013 08:36 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tajā bildē kas tika ievietota. No offence.. Resnas ciskas. Nav spraugas starp ciskām + celulīts. Bet nu apbrīnoju tās kurām vienalga ka viss ļum.
29.04.2013 16:37 |
 
Reitings 500
Reģ: 11.04.2013
MADasaHatter
+++ :D
29.04.2013 16:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits