Katastrofāls randiņš

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Būdama pavisam vientuļa, sarunāju randiņu ar puisi otrapuse.lv.
Puisis simpātisks, atnāca uz randiņu un pirmais, ko man paziņoja - esot domājis, ka es esot tievāka! Tālāk... Teica, ka dosimies uz Andrejostu, lai vadītu romantisku pastaigu. Iekāpjot tramvajā puisis skaļi paziņoja, ka viņš e-talonu nelietos un vispār cer, ka nebūs kontroles. Kad mēs nokļuvām galā, viņš man sāka stāstīt, ka vispār visām meitenēm vienmēr sūta vienus un tos pašus tekstus. Tad viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība. Taču mēs vienkārši iegājām pārtikas veikalā, kur viņš sev paņēma aliņu. Kad tikām līdz kasei, izrādījās, ka viņam nav maka līdzi, bet alkoholu viņam tāpat nepārdeva, jo nebija līdzi ne pases, ne tiesību. Galu galā, mēs izdevāmies ārā, pastaigājām nedaudz, kad mana pacietība plīsa, jo viņš pateica, ka viņam šeit dzīvo bijusī un viņš pieies apsveicināties. :D
Tātad. Kā jums iet ar iepazīšanos? Pēdējie randiņu feili? :D
22.04.2013 15:17 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība.


+++

man laikam lielākais feils pēdējā laikā ir bijis, ka puisis otrajā randiņā, restorānā sēžot, pēkšņi paziņoja, ka viņam ir jāskrien, jo laikam autostāvvietai beidzas laiks, lai nebūtu jāmaksā par overtime.. aprijām desertu un skrējām.. trešo reizi vairs nesatikāmies, bet cita iemesla dēļ, viņš izrādījās vispārīgi ļoti dīvains cilvēks.
22.04.2013 19:16 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
es vairs nemuuzham neietu uz aklajiem randinjie,. nu vismaz Latvijaa nee.
Mani viens dzeks vajaaja 4 gadus,un veeljoprojaam raksta draugos. Tur ir bijusi jau darishana vinjam ar policiju deelj shi,gan ari mans draugs vinjam sadeva vienreiz,bet vinjam tik un taa nav gana veel.
Vispaar deelj shi tipa esmu prieciga ka nedzivoju vairs lv,jo buutu bail satikt vinju vienai kaadaa tumshaa ielaa:)
22.04.2013 19:18 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
koshlene par to biešu zupu bija laaabs..:D
22.04.2013 19:19 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Oj, man gadijušies arī pāris trakie. ;D

Sapazinos internetā, sen. Teica, ka esot nedaudz garāks par mani, bet kad satikāmies, likās, ka izmežģīšu kaklu, ja paskatīšos acīs. Neesmu pavisam īsa. Tam sekoja pasēdēšana Tējas namiņā, kur man piedāvāja mācīt ķīmiju. Pat bija paņēmis grāmatas līdzi. Pirmstam runājot biju teikusi, ka ķīmija pārāk labi neiet. Pats gan samaksāja un uz atvadām centās uzspiest buču, no kuras pa pusei veiksmīgi izvairījos. 2.randiņš nesekoja.

Ari ar otro sapazinos internetā. Likās jauks, arī mūziķis. Satikāmies -lūpas sasprēgājušas asiņo, saģērbies briesmīgās botās, augšā kkāda neizprotama virsjaka. Savādāk patiešām jauks, bet pārāk negatīvs, ar zemu pašvērtējumu. Kad atbildēju, ka nekas nopietns nesanāks, nav manā gaumē, pazuda no pc. Jau jutu, ka kkas nav, pārāk daudz muļķības runāja.. Saņēmos, piezvanīju viņa mammai(iepriekš rakstīja sms no viņas nr.). Paldies Dievam, ka saņēmos. Puika bija sarijies tabletes kkādas, gandrīz nomira. Ārsti knapi izglāba.

Pārējie, par laimi bijuši labi randiņi.
22.04.2013 19:22 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
:D laba diskusija :D

Man nav bijuši baigie feili. Ja no vienīgi, esmu "iegrābusies" internetā dēļ bildēm. Iepazinos caur draugiem.lv ar puisi, kuram bija tikai bildes 2, tādas no tāluma, bet izskatījās ok, kad aizgāju uz randiņu izrādījās, ka viņš ir 3 gadus jaunāks par mani, par ko bija melojis.. Lieki piebilst, ka man bija 17.. :D es vienkārši pagriezos un aizgāju, protams.

Ar vēl vienu biju ļoti vīlusies. Gadus divus bijām sarakstījušies, likās tik interesants vīrietis. Satiekoties nebija klusuma brīži, tas bija KLUSUMS. Labi, ka gājām uz kino. Pēc tam gājām iedzert tēju, viņš tik klusi runāja, es visu laiku pārjautāju - ko, kas? Beigās kauns palika, sāku vienkārši māt ar galvu - jā, jā. Viņš jautā - ko jā? Un es - kas? :D tas bija tik muļļķīīīgi.. :D
22.04.2013 19:28 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Atcerējos, ka biju randiņā pastaigāt gar jūru, un es neveikli pakritu.. Biju slapja un netīra, jutos diezgan briesmīgi :D

Tad bija arī mans mūža briesmīgākais randiņs. Kad biju ar tiešām fantastisku puisi randiņā, vakariņojām, un klāt pienāca mans turku vai kaut kādas tumšas izcelsmes stalkeris un sāka bļaut uz mani. Tas bija baisi, biju pārbijusies.
22.04.2013 19:33 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
man laikam labākais bija, kad puisis visu laiku teica, ka es jauki smejos un vienā mirklī, ka viņam esot no tā sacēlies. nu wtf, kā viņš tā var runāt, ko viņš gaida, ka atbildēšu tā bija 2. reize, kad tiekamies

Man viens vīrietis randiņa beigās teica to pašu (25 gadi), tā arī bija otrā tikšanās reize. Norakstīju uz to, ka piedzēries, tāpēc nedusmojos ;)
22.04.2013 19:43 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Īstenībā, izlasot visus šos gadījumus, sāku domāt, ka pati dažreiz neapzinoties laikam esmu nofeilojusi. Piemēram, vienu reizi sēdēju bibliotēkā pirms valodas kursiem un tiku uzaicināta uz vakariņām pie viena nesen iepazīta puiša. Uz mājām nevarēju līdz tam tikt, tad nu gāju pa taisno no kursiem. Labi, nav jau nekas tik traģisks, bet sapriecājusies par negaidīto randiņu, galīgi aizmirsu, ka no rīta steigā uzvilku divas pilnīgi dažādas zeķes (un viena, man šķiet, vēl bija caura. Man vienmēr problēmas ar zeķēm). Un arī randiņa laikā to neievēroju un neatcerējos, tikai pēc tam, atnākot mājās, atčohnījos. Nu cerams, ka viņš arī neievēroja :D
Bet vispār labāk apt nemēģiņašu atcerēties iepriekšējos randiņus. Noteikti pilnīgus tizlumus esmu sarunājusi, jo man tāds verbālais filtrs nav iegādāts :D
22.04.2013 19:54 |
 
Reitings 1
Reģ: 22.04.2013
Piektdien aizgāju ar draudzenēm uz klubu, iepazinos ar vīrieti (ap 30), izmaksāja kokteili, runājām, viss forši un tad viņš man pateica... hmm tev ir salūzuši matu gali (norādīja līdz kurienei vajadzētu apgriezt) un pēc nepilnām 5min. nākamais bija- tev ir līks deguns. Ātri vien aizlaidos, pats nebija nekāds princis (īsiņš un tukliņš..) un tie viņa komentāri!!!
22.04.2013 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kad biju ar tiešām fantastisku puisi randiņā, vakariņojām, un klāt pienāca mans turku vai kaut kādas tumšas izcelsmes stalkeris un sāka bļaut uz mani. Tas bija baisi, biju pārbijusies.
hahahaha, es pilnīgi iedomājos skatu :D
22.04.2013 20:04 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Demoiselle, tas nebija smieklīgi, tas bija briesmīgi. Tas puisis arī bija pārsteidzoši izbrīnīts. Ātri notinās un vairs nekad viņu neredzēju. Žēl. Man viņš ļoti patika :D
22.04.2013 20:23 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Viskatastrofālākais randiņš manā dzīvē bija pats pirmais. :D Piekritu tikties ar savu klasesbiedru. Tā kā tā bija mana pirmā tikšanās ar kādu puisi divatā, nobijos un pieaicināju klāt draudzeni, lai iedrošina. Sarunājām, ka ar draudzeni kopā pasēdēsim, viņa mani iedrošinās un tad, kad pienāks laiks, kad tikšos ar to puisi, viņa ies prom. Viss ritēja pēc plāna. Draudzene aizgāja, puisis atnāca. Vieta!? Sēdējā pilsētas pamestā nostūrī uz betona gabaliem. Precīzāk - katrs uz sava, jo kautrējāmies. :D Kad apsēdāmies viens otram blakus klusējām un neviens neteica ne vārda. Viņš nolēma mani noskūpstīt un radās sajūta, ka viņš vēlas nevis skūpstīt, bet nolaizīt man pusi sejas. :D Un pats amizantākais, kas varēja notikt - draudzene, kura, kā izrādās, kaut kur gaidīja mani, parādījās un, ieraudzījusi mūs, pagriezās un aizgāja. Skats no malas tā ir kā viņa būtu mans miesassargs, kurš ievērtē situāciju un tad atkal iet prom. :D Pēc šī "randiņa" puisis kaut ko ne tā saprata un klasē izplatīja savādas baumas, jo, redzot, ka mana draudzene mani tā uzmana, nosprieda, ka esmu nedaudz savādāk orientēta. :D Tagad smiekli nāk to atceroties, bet toreiz likās tā pa nopietno. Tā, ja nemaldos, bija kāda 8.klase. :D

Nākamais katastrofālais randiņš bija jau daudz vēlāk - nedaudz vairāk kā pirms diviem gadiem. Biju sarunājusi tikties ar puisi klubā, kurā viņš toreiz strādāja. Bija liels uztraukums, tāpēc pirms došanās turp, nolēmu, ka jāieiet bārā iedzert vienu aliņu. Satiku draudzeni un tā vienam aliņam sekoja nākamais... biju izdzērusi jau pietiekami, kad nospriedu, ka nu ir saņemta drosme doties uz tikšanos. Uz tikšanos aizgāju labā noskaņojumā, bet ne ļoti iereibusi. Taču puisim tajā vakarā vēl bija klubā jāstrādā un man vajadzēja viņu pagaidīt. Nolēmu uzgaidīt pie bāra letes. Un tā bija kļūda. :D Atlika iedzert vēl pavisam nedaudz... otrā rītā pamodos pie tā puiša. Neatcerējos ne to kā tur nonācu, ne to kā izgājām no kluba. :D Liels bija mans pārsteigums, kad no viņa puses nāca uzaicinājums tikties vēlreiz. Tikāmies. Un joprojām esam kopā. :)
22.04.2013 20:56 |
 
Reitings 1
Reģ: 22.04.2013
Meitenes! Varbūt kāda no Jums vēlas man palīdzēt?
Iekopēšu zemāk info. no savas dienasgrāmatas dr.lv portālā:


Tev ir lieliska otrā pusīte, ar kuru iepazinies internetā?
Varbūt Tavs pirmais randiņš bija neaizmirstams- ziedi, šampanietis, šokolāde, brauciens limuzīnā un viss cits, par ko vienmēr sapņoji?
Vai varbūt Tev bija randiņš, kas izgāzās jau pirmajās 5 minūtēs?

TU pavisam noteikti vēlies man to pastāstīt un palīdzēt veiksmīgi uzrakstīt aprakstu par tēmu "21. gadsimta randiņš"!
Ja vēlēsies- varēsi palikt anonīms/anonīma.

Ja esi ar mieru nelielai intervijai, lai pastāstītu par savu unikālo gadījumu, dod ziņu: [email protected] ;)
22.04.2013 20:58 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Lasot ewas stāstu, atcerējos kā pati pilsētas svētkos sarunāju tikties ar puisi, ar kuru biju čatojusi kādu gadu. Gaidot viņu tur iedzēru aliņu, tādu riktīgo izlejamo, baigi labs bija, paņēmu vēl vienu. Beigās jau tādā pusklinķī biju,kad šis atnāca :D Bet vakars izvērtās superīgs, jautrs ļoti.
22.04.2013 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Piektdien aizgāju ar draudzenēm uz klubu, iepazinos ar vīrieti (ap 30), izmaksāja kokteili, runājām, viss forši un tad viņš man pateica... hmm tev ir salūzuši matu gali (norādīja līdz kurienei vajadzētu apgriezt) un pēc nepilnām 5min. nākamais bija- tev ir līks deguns. Ātri vien aizlaidos, pats nebija nekāds princis (īsiņš un tukliņš..) un tie viņa komentāri!!!


Ahahaaa, labais! Man klubā bija situācija, kad runājos ar vienu čali un gribēju pasūtīt vēl ūdeni padzerties, un šis prasa: Varbūt pietiks??? :-D Es pretī: Ko? Dzert ūdeni ar citronu?? :-D Tad bija mute ciet.
Un par deguniem arī, draudzenei ir tāds nestandarta deguns, tad nu esmu dzirdējusi komentārus: bet tava draudzene taču nav latviete. Kad saku, ka ir, tad groza galvu un saka, ka nav. :-D
22.04.2013 21:15 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Puisis pēc izskata kā izkāpis no žurnāla,taču..randiņa laikā runāja par mērķi glābt pasauli. kad prasīju piemērus kā viņš to izdarīs, jo reāli tracina šie tukšie runātāji,kuri māc vien runā un neko nedara! neko konkrētu nevarēja atbildēt!
vēl ,kaut ko sāka prasīt par seksu...uz šiem jautājumiem izvairījos atbildēt.
vēlāk sāka runāt par apreibinošo vielu lietošanu, zālītes pīpēšanu ,cik jauki tas iespaido dzīvi, palielina dzīves līmeni un kad man arī vajadzētu pamēģināt.
piedāvāja pavadīt līdz mājām. mēģināju izvairītie, taču beigās sapratu,kad tik viegli netikšu no viņa vaļā un ļāvu pavadīt līdz pusei. paprasīja vai var uzsmēķēt...atļāvu..beigās atklāja- smēķēju zālīti. man bij tāds- nevari pagaidīt līdz randiņš beidzas????:D

ar vienu sēdēju kafejnīcā.sēdējām, jauki parunājāmies..viņš pēkšņi - negribi paskatīties mob??es tā-hmm... paskaties,paskaties! atveru somiņu,paskatos mob un tur sms- nāksi pie manis ciemos ?:D no puiša ,kurš sēž man pretī:D

man atkal ir teikts - Tu esi par tievu:D

visjautrākais,kad puisis runā pa mob..Tu nostājies blakus un gaidi,kad viņš beigs runāt,taču nemaz neizskatās,kad viņš drīz beigs runāt..kad beigs tad tā -paskatās un pasaka-domāju,kad izskatīsies savādāk. tas nekas ,kad man tajā portālā bija 50 bildes. kā var nesaprast pēc 50 bildēm kā cilvēks izskatās un vai patīk?

vispār visādi dīvaini atgadījumi vēl ir bijuši. senāk man šāda veida randiņi bija aktuāli!
22.04.2013 21:24 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Pirms pusotra gada aizgāju satikties ar vienu čali, kurš bija jurists. Viņš, sēžot bārā, sāka gar mani grābstīties un vēl beigās piedāvāju darbu pie viņa birojā, ja būšu kopā vismaz 2 gadus ar viņu. Pēc tās dienas pasūtīju nahren, pediņš totāls. :)
22.04.2013 22:28 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
man jūs tik ļoti žēl
22.04.2013 23:10 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.08.2010
Ak dies-es te tā smejos, ka mans puisis pilnīgi teica, lai esmu mazliet klusāka :D
Jēzi'ņ, man pašai nav tāda veida pieredzes, bet tik smieklīgi! Super! labāks par visiem aņukiem :D
22.04.2013 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
ideāla diskusija :D Sibilla un koshlene uzvar, manuprāt :D
22.04.2013 23:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!