Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām kurām ir/bija runči

 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 26.08.2012
Sveikas,

Gribēju pajautāt Jūsu padomu.
Man ir 5 mēnešus vecs britu runcītis. Pēdējās nedēļās sācis ņaudēt, domāju, ka no garlaicības :D
Draugiem ir 2 gadus vecs britu runcis, kurš jau ir kastrēts, gribējām, lai viņi sadraudzējās, jo kad brauksim atvaļinājumos, lai ir kas pieskata.
Viņiem tā draudzēšanās īpaši labi negāja, vienmēr viens uz otru šņāca, manējai arī rūca. Vakar sanāca tā, ka kaķi kopā pavadīja apmēram 6 h, lielais kaķis jau tāds mierīgs un bailīgs nedaudz no manējā. Sākām pamanīt, ka mūsu kaķis vair nerūs un nešņāc, iet mierīgāk klāt lielajam, ņaud. Nu izskatījās, ka palikuši draudzīgāki, līdz mūsu kaķis piegāja klāt lielajam un no aizmugures uzkapa virsuu un sāk darīt to. Mes protams visi šokā, lielais kaķis neprotestē, abus izšķīrām. Atlikušo vakaru mans mazais visu laiku tam lielajam piesējās.
Atnācām mājās un mans mazais visu laiku bļauj.
Es nesaprotu, tiešām 5cus mēnešus vecam kaķēnam var būt kaķu laiks? Cik ilgi ts velkās aptuveni? Man ir bijuši rnči pirms tam, bet neviens nav uzvedies tā.
Un katrēšana jāgaida no 6. mēnešiem.
p.s. Mans kaķis neiet ārā, dzīvo tikai telpās.
Varbūt Jūs ziniet tādus gadījumus?
Paldies!
21.04.2013 17:24 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Mana kaķene ,kura neiet laukā, un skatās šķirnes kaķis, kaķu laiku dzied jau aptuveni 2 mēnešus ar starplaikiem, pāris dienas atļauj atpūsties, pēctam atkal sākās.
Tas ir normāli, kamēr pāriet, un skaitās pavasaris.
Ir kaķi, kuru dzimumdzīve sākas jau no 4 mēnešiem.
Tas ir normāli, apbruņojies ar pacietību, tas ir viss ko varu novēlēt.
21.04.2013 17:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mans brits ņaudēja naktīs līdz viņu kastrējām 1 g.v. Sāka arī kaut kur no 5 mēn.. Vispār iesaka kastrēt tieši 6-7 mēn.
21.04.2013 18:27 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Tas ir normāli. Mans brits kāpa virsū visam pirms kastrēšanas - džemperiem, segām, plastmasas pudelēm, reiz mēģināja pat kucēnam uzkāpt.
21.04.2013 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 26.08.2012
Paldies, meitenes par atbildēm. Tātad tas viss normāli.
Es dzīvoju UK, te kaķus var kasatrēt no 4. mēnešiem kā to tikko izlasīju. Rīt vedīšu pie Veta, jo diemžēl mēs īrējam dzīvokli, un nav atļauts dzivniekus turēt, tpē negribu, lai kaimiņi dzird, kā viņs ņaud. Gan jau viss būs ok :)
21.04.2013 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits