Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mikropigmentācija skropstu līnijai

 
Reitings 153
Reģ: 02.08.2011
Sveikas :)

Mamma grasās veikt šo procedūru, tāpēc labprāt uzklausītu Jūsu pieredzi. Jautājumi sekojoši:

1) Vai nākamajā dienā pēc procedūras krevelīte ir labi pamanāma?
2) Cik Jums laika pagāja līdz sadzija?
20.04.2013 02:53 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Taisīju augšējo līniju. Sanāca ļoti labi un tieši tas ko gribēju.

Atbildes uz jautājumiem:
1) Jā. Acis būs pietūkušas un krevele būs redzama. Un tā kādas 3-5 dienas
2) Līdz pavisam visa krevele nokrita pagāja ~10 dienas. Bet tā varētu būt mana ķermeņa īpašība, man brūces lēnāk dzīst.
20.04.2013 06:43 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Es kā reiz pagājušo nedēl uztaisīju..

Salīdzinot ar citiem, man acis nākamajā dienā bija tik čut čut uztūkušas.. prakstiski neredzamas, kā nedaudz raudājusi.. :)

Un 2. dienā, jau vispār neko nevarēja pateikt.. vnk staigāju neuzkrāsojusies, jo tušu lietot nedrīkt 4 dienas, bet 3jā, jau nevarēju izturēt un uzkrāsojos..

Par kreveli, es pat viņu nepamanīju.. no rīiem ndaudz skropstās bija melnumiņi.. ļoti patīk :)


Sanāk ka principā piedomāju 3 dienas :D

Tagad esmu laimīga, ka no rītiem tik tuša jāizmanto!
20.04.2013 08:31 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Aizmirsu pieminēt, ka man ĻOTI sāpēja + tajā vakarā izskatījos vnk ŠAUSMĪGI :D
20.04.2013 08:39 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Mille, taisīji augšējo, apakšējo vai apkārt?

Man jau gadi riņķi kopš taisīts,jāiet uz atjaunošanu + gribu vēl nedaudz pacelt ārējos kaktiņus uz augšu. Tā lai drusku vairāk izcelts.
Man tā sajūta bija vairāk pretīga kā sāpīga. :D
20.04.2013 09:14 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
Permanento grimu taisīju pirms 8 mēnešiem.

1) Jā, krevele ir pamanāma, bet tā izskatās vnk kā koša virsskropstu līnija.
2) Man krevele nogāja pēc apmēram piecām dienām, ar to gan bija grūtības, jo daļa bija ieķērusies skropstās, un tad es pati uzmanīgi viņu no skropstām izdabūju. Un man meistare teica, ka apmēram 10 dienas pēc procedūras nav vēlams krāsoties.


Par procedūru.
Man pati procedūra nemaz nesāpēja, vispār neko nejutu. Meistare gan nežēloja anastezējošo smēri, bija kaut kāds mirklis, kad sajutu pieskārienu, bez jebkādām sāpēm, vnk pieskāriena sajūta. Pateicu to meistarei, viņa vēl uzsmērēja anastezējošo smēri, lai es justos mierīgāk, un tālāk atkal varēju bezrūpīgi gulēt. :) Pats nepatīkamākais visā procedūrā man bija anastezējošās smēres notīrīšana (viņu uzliek uz plakstiņa, pagaida, līdz iedarbojas un tad rūpīgi notīra, lai netiek acī).

Pēc procedūras.
Man nebija gandrīz nekāda pietūkuma, meistare bija pārsteigta, ka mans organisms tik labi reaģēja uz procedūru. Iesaku turēt pie rokas ibumetīnu, jo pāris stundas pēc procedūras anastezējošās smēres iedarbība sāka iziet, līdz ar to sāku just sāpes, bet tas arī nebija nekas traks, iedzēru ibumetīnu un miers.

Tajā vakarā pirms miega izdzēru ļoti daudz ūdens, to nekādā gadījumā neiesaku darīt, jo nākošajā rītā pamodos ar 3x lielākiem plakstiņiem, informēju meistari par to, viņa pastāstīja, kā uzlikt kompresi, uz vakara pusi pietūkums jau bija mazinājies, pēc 2 dienām bija pazudis vispār.
20.04.2013 09:24 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Cik tas prieks maksā? :)
22.04.2013 10:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits