Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizskaidrojamie sapni

 
Reitings 8
Reģ: 29.11.2012
Sveiciens pavasarī visām foršajām meitenēm! :)

Laikam izklausīsies traka cilvēka raksts, bet es nesaprotu vai kaut kas notiek vai arī es esmu tikai sadomājusies.
Vai kāda no Jums nav redzējusi sapni, ka nes mirušu cilvēku (tas bija ģimenes loceklis)? Vai arī, ka kaut kur brauc ar mirušu cilvēku (ģimenes locekli)?

Nesaprotu, vai mans sapnis patiešām dod zīmes vai arī neesmu tikusi vēl pāri mammas nāvei, kas bija pirms pusgada, bet lai gan pusgads jau ir diezgan ilgs laika periods.

Vai varbūt kāda ir lietas kursā, kad vai kuri sapņi piepildās un kuri - nē?

Ceru, ka varēs kāda man dot padomu. :(
19.04.2013 20:12 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Tā gluži man nav bijis. Bet, jā, es domāju, ka vienkārši neesi tikusi pāri (lai gan patiesībā - diez vai, ka tā kārtīgi tam vispār var tikt pāri). Domāju, ka tev droši vien pietrūkst mammas un noteikti vēl tik daudz ko gribētu ar viņu izrunāt un darīt kopā, tāpēc zemapziņa tev ļauj viņu vismaz satikt sapnī un to izdzīvot. Varbūt, lai paliktu vieglāk.

Man tā nav bijis, bet varu pastāstīt, kā bija. Vairākus gadus atpakaļ man pēkšņi nomira kāds labs draugs. Diemžēl es netiku uz bērēm un nevarēju atvadīties, jo pašai tajā laikā bija gūta trauma negadījumā un biju uz gultas. Man arī, pirmkārt, vispār bija grūti apzināties, ka kaut kas tāds ir noticis, ilgi nespēju tam noticēt. Otrkārt, jutos ļoti nelāgi, ka netiku uz bērēm un nevarēju atvadīties. Treškārt, visu laiku atcerējos visas feinās lietas, ko bijām kopā sadarījuši, un tik daudz vēl ko būtu gribējies viņam pateikt. Un, lūk, un tad vienreiz viņš man atnāca sapnī. Pastaigājāmies kopā pa pilsētas parku un ilgi, ilgi runājām - viņš man stāstīja, ka viņam tagad ejot labi un viss esot kārtībā, atcerējāmies vecos laikus, visādas jautrības, kopā kārtīgi izsmējāmies, es viņam pateicu visu, ko man bija gribējies pateikt. Tik jauka un sirsnīga satikšanās sanāca. Pēc tam es pamodos un man bija tāds miers sirdī. Es jutos tik labi, jo vairs nejutos, ka neesmu paguvusi visu viņam pateikt. Tagad viss bija pateikts. Visu bijām izrunājuši un ļoti priecājos, ka satiku viņu pēdējo reizi, kaut arī sapnī.
Nu, lūk, un es domāju, ka šāds sapnis man bija, jo citādāk es par to visu domājot neradu sev mieru un tad mana zemapziņa man palīdzēja. Nedomāju, ka tur jāmeklē kādas zīmes sapnī.
19.04.2013 20:56 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Vēl runājot par sapņiem - šonakt man pirmo reizi dzīvē bija sapnis, ka man krīt ārā zobi. Pats par sevi jau sapnis bija pretīgs. Bet es jau sen biju lasījusi, ko tas varot nozīmēt. Tagad man joprojām ir tāda trauksmes sajūta iekšā, īpaši vēl, ka darbā arī pāris kolēģi pateica, ka viņiem tieši tā esot bijis, kā saka par šāda veida sapņiem. Bet cenšos par to nedomāt, lai domas nematerializētos. :(
19.04.2013 21:02 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.11.2012
Paldies, Deina, ka padalījies ar savu pieredzi un domām.

Es arī gandrīz katru nakti redzēju sapņus, ka runājos ar mammu, satiekos, bet tie mani nemulsināja, bet ka vienreiz viņa teica, ka ļoti gribētu mani paņemt sev līdzi, un tagad vēl šāds sapnis. Tagad gan es vispār vairs neko nespēju domāt.

Par krītošajiem zobiem - tas arī man ir populārs sapnis. Bet par mammu varbūt sakrita, bet visas pārējās reizes, nē. Piemēram, tur kaut kā vēl dalījās par sievietēm un vīriešiem šie sapņi, un to sapni ļoti sen redzēju, bet viss visiem kārtībā. Un vēl arī esmu dzirdējusi, ka, piemēram, ja izkrīt slimi zobi, tas pat esot ļoti pozitīvi.
19.04.2013 21:28 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Atvaino, bet es īsti nesapratu, kāds tad tev tagad bija sapnis, ka tu par to satraucies?
19.04.2013 21:34 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.11.2012
Redzēju, ka nesu jeb mazliet velku vecmammu, jo viņa pati nevarēja nokļūt līdz pieturai, bet viņa reāli ir mirusi (sanāk, nest jeb vilkt mirušu cilvēku).
19.04.2013 21:44 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es,ja saaku redzet paarak biezhi Mammu sapnjos,zinu,ka jabrauc uz kapiem :)
19.04.2013 21:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.11.2012
Buuuu, bet tu vairāk redzi, ka sarunājies vai satiecies vai kaut ko citu?
Par sevi vairāk satraucos, ka redzēju, ka nesu viņu un pēc tam kopā braucam :((

tiešām neviens nezina, vai kāds ko līdzīgu ir redzējis, varbūt dzirdējis?
19.04.2013 21:57 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
visadi... bet nekas taads baigi biedejosh...
Tavi mistiskie varbut tik biedejoshi,jo domaa par to un kaut ko savaa praataa paarcilaa un tas uz Taviem sapnjiem atspoguljojas..domaju,ka nevajag baigi iecikleeties uz to... aizej uz kapiem,baznicu,aizdedzini sveciti un aizmirsti...
19.04.2013 22:00 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Domīgā, nesatraucies tik daudz. neatradīsi cilvēku ar identisku sapni un identisku skaidrojumu, viss ir tevī pašā. visdrīzāk jau pašai jāmēģina samierināties un jātiek pāri, ja tas maz ir spējams. nekas slikts ar tevi tagad nebūs :)
19.04.2013 22:09 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
ā, man bija gan sapnis, ka kaut kur braucu ar vecmammu, viņa mani aizveda uz "mirušo pasauli" un šo to izrādīja, kā viņai tur tagad ejot, tad atveda atpakaļ uz savām vecajām mājām. bet tas bija ļoti pozitīvi, pamodos priecīga
19.04.2013 22:11 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Es par sapņiem domāju tā - ja Tev kādreiz ir bijis, ka kaut kas no sapņa piepildās, tad vari uzskatīt, ka Tev piemīt kaut kāds tas redzējums. Zinu, ka man mammai tā nedaudz ir - pirms dažu radu nāves, viņa viņus redzēja un vienmēr saistībā ar puķēm. Savukārt, ja sapņi nemēdz piepildīties, domāju, neiespringsti par to. Zemapziņa "sadomā" visu ko, reizēm pietiek vnk dienas gaitā garāmejot par to iedomāties, bet zemapziņa sapnī ap to apaudzē veselu stāstu.
Es bieži redzu savus vecvecākus, kuri abi jau vairākus gadus kā miruši. Bet sapnī redzu, ka atkal kā bērnībā, dzīvojos pie viņiem laukos.
19.04.2013 22:15 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Es domāju, ka nevajag satraukties, ka sapnī redzi mirušos. Es arī ļoti bieži redzu jau vairāk kā 10 gadus mirušo vecmammu. Parasti viņa man kko stāsta, staigājam pa viņas pagalmu.
Tā kā diezgan bieži mani sapņi piepildās, tad nobijos no tā, ka reiz vecmamma mani gribēja ņemt sev līdzi. Es ilgi domāju, teicu, ka vēl negribu, tepat ir labi. Tad viņa pateica: ''Nav jau starpības, mazliet agrāk vai vēlāk, nāc tagad- tāpat drīz būsi šeit.'' Nākamos 2 mēnešus dzīvoju stresā...
Arī pirms 2 gadiem gadījums- atkal regulāri sapnī redzu vecmammu. Visi man liek braukt uz kapiem. Aizbraucu, nolieku puķes un tajā pašā naktī sapnī redzu viņas mammu, kurai arī uzliku puķes, bet nekad sapnī nebija nākusi pie manis.
22.04.2013 10:17 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Neticu, ka sapņi dotu Tev kādas zīmes. Sapņi vienkārši netiešā veidā parāda, kas notiek Tavā zemapziņā (pat, ja pati to ikdienā nejūti).
Ja arī sapņi "piepildās", tad, visticamāk, tas tāpēc, ka pati neapzinātiko tādu gaidi vai nojaut (un tad šīs gaidas vai bažas parādās caur sapni).
22.04.2013 12:07 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ak, jā, un kas šeit par sapņiem, kuros zaudē zobus minēja - ja tādi gadās bieži, tad tas, visticamāk, nozīmē ne vairāk, ne mazāk kā tikai to, ka naktī griez zobus. (Pie vainas var būt stress, neapmierinātība, nedrošība, - vēlēšanās kādam "iekost").
22.04.2013 12:11 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Sapņi gandrīz nekad nav jātulko burtiski.
Ja palasa sapņu tulku grāmatiņas, tur lielākoties ir tā, ka, ja sapnis bijis slikts, negatīvs, neveiksmju, neizdošanos pilns, tad tulkojumā tas nozīmē pilnīgi pretējo. Veiksmi, izdošanos, veselību, problēmu risinājumus utml.

Un arī otrādāk.
22.04.2013 12:13 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
zaptesburka, droši vien, ka tā arī ir ar piepildīšanos, bet ne manā gadījumā. :) Man sapņi piepildās burtiski- ja redzu baltu krūzi ar kaķi, kurš striķītī velk mantiņu, tad pēc pusgada es tieši tādu krūzīti biju vinnējusi klases loterijā. Vai arī - sēžu svešā istabā gultā, gultas sānos mazs lodziņš ar zilu aizkaru, dēls spēlējas uz grīdas- pēc 3 mēnešiem hops, tas ir ,mūsu jaunais dzīvoklis. :D Diez vai zemapziņa var kko tik konkrētu, neredzētu izspēlēt.:)

Bet vispār, par maniem sapņiem varētu grāmatu uzrakstīt.:D
22.04.2013 12:21 |
 
Reitings 82
Reģ: 19.09.2009
Cik man ir stāstīts, nevajag iet līdzi sapnī. Vari pastaigāties, bet neizlem iet līdzi.
Es savu mammu zaudēju pirms 2 mēnešiem, viņa bija smagi slima. Vēljoprojām redzu sapņos viņu tādu slimu, lai gan man gribētos ieraudzīt viņu veselu, un iespējams tad manī rastos miers. Vēl neilgi pirms viņas aiziešanas es redzēju sapni, kurā man bija jāpieņem lēmums, iet viņai līdzi vai palikt tepat pie meitas. Es ļoti cīnījos ar sevi šajā sapnī, jo vienu brīdi pat biju izlēmusi iet viņai līdzi (ļoti mīlēju), bet pēdējā brīdī es sapratu cik ļoti man būs žēl savu bērnu, kurš pārdzīvos un izlēmu palikt tepat.
Tagad es ceru, ka kādu reizi mamma pie manis atnāks un mēs izrunāsimies. Pagaidām tā nenotiek.
Arī zobi man ir krituši ārā, (bieži) bet es to sasaistīju ar to, ka man bija viena nejauka zobārste, kura man pateica, ka zobi maksimums izturēs 10 gadus un tad sadrups. Tpu Tpu Tpu, nomainīju zobārsti un ar zobiem viss kārtībā.
22.04.2013 13:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits