Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vaina manī, vai?

 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Sveikas..
Man jau kādu laiku uz sirsniņas ir kāds kutelīgs jautājumus ,kuru es tā arī nēsāju, pat neuzprasot kādam padomu..

16 gados, biju pavisam cits cilvēks.. Ballītes, nemācījos, līdz satiku jauku puisi.. Respektīvi, biju noskatījusi viņu jau pirms laba laika, kad biju attiecībās ar citu puisi..Tā nu 1,2 un viņu sagūstīja mana sirsniņa un nu jau esam kopā 3 gadus.

2 gadus esam dzīvojušies dien dienā kopā- skola,mājas (daudz un bieži palikām viens pie otra)..
Šogad gan retāk tiekamies,jo viņš Rīgā, es atkal vidusskolā un zem vecāku paspārnes vēl.

Pa šo laiku,esmu mainījusies.Mācības man ir ļoti svarīgas, jo no viduvējības esmu pakāpusies uz ļoti labām un teicamām sekmēm. Puisis ir vienkārši ideāls.. Nēsā bez maz vai uz rokām. No viņa puses man ir viss,ko vien citas var vēlēties- sapratne, neizmērojama mīlestība,uzticība, atbalsts (varētu mūžīgi turpināt..) , bez tam, viņš mani pārsteidz pat parastās dienās ar kādu ļoti jauku dāvaniņu, vai vnk ar izcilu vakara plānu.. Es jums saku, viņā ir viss, ko manas draudzenes un citas meitenes vēlētos savā puisī.

Problēma sākas ar to, ka esmu diezgan koķetīga un es tiešām domāju ,ka tas ir iedzimts raksturā..Patīk atbildēt uz citu puišu komplimentiem un patīk,kad man pievērš uzmanību citi puiši... bet sava, es negribu nodarīt pāri, tādēļ neeju pāri robežām..

Es viņu ļoti mīlu..To gan es zinu, jo esmu par to pārliecinājusies vairākas reizes..

Tātad, man ir problēma tāda,ka satiekot savu puisi, man nav to emōciju vairs,kas bija kādreiz..Nu ne gluži pirmsākumos, bet vēlāk..
Dzīvojamies pie manis, man jādara daudz darbiņi skolā, negribu iet ārā un tādēļ praktiski laiks aizrit mācoties + paskatoties kādu labu filmu kopā ar viņu.. Bet es zinu ,ka mīlestība nav NEKUR pazudusi...Ir brīži, ka man prāts atslēdzas no visa,bet tas ir reti..Pārsvarā esmu kā pulkstenis,svarīgi izdarīt visu laikā, lai tikai pakāptos vēl soli augstāk. Esmu diezgan stresains un cimperlīgs cilvēks.. Par kkādiem sīkumiem asi aizsviļos, bet pēc 2 min jau saku "Piedod,tu zini kā ir man, ka esmu stresaina.."... Šķiet viņš ir pieradis jau,ka es mēdzu burtiski 10 sekunžu laikā aizsvilties.. man vajag visu tūlīt un tagad, man neder VĒLĀK.....Ja godīgi, man bail,ka palieku par karjeras sievieti, kuras beigu beigās paliek vienas.. Bet vienu gan es zinu- puisis no manis neatteiksies...Es esmu tā,kura varētu pateikt NĒ, bet to ,protams, nedarīšu, jo novērtēju to,kas man ir..

Bieži pat negribu nekur doties,jo vnk apzinos,ka visiem darbiem nepietiks laika..

Dažu brīdi ir pat tā,ka seksam nav ne spēka, ne vairs vēlēšanās tik vēlu naktī, jo esmu darbus pabeigusi tad,kad plkst sit 2vi naktī..Un tas sāk atgadīties arvien biežāk un biežāk.. Atceros, ka agrāk kā traka, pat nevarēju diennakti izturēt bez viņa,bet tagad.... bet es teikšu,ka sekss ir dievīgs ar viņu..Tāds sekss,ka stundām pa gultu varam ņemties..

Pats galvenais, ka mūsu attiecībās valda tāda saskaņa, ka pat reti sastrīdamies..nekur apkārt neredzu vēl tādu pāri, kurš otru saprot tik labi, kā mēs.. Viņš ir vienīgais,kuram es spēju uzticēties par visiem 100%, kurš man ir kā labākais draugs,brālis un puisis vienā..

kaut kur visa uguntiņa un aktīvums pazuda..


AKD meitenes, ko man iesākt?? Lūdzu palīdziet...
18.04.2013 16:56 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
+ ir tā, ka es vairākas reizes esmu mēģinājusi tikt ar savu stresu galā, jo tas manī atstāj sliktu sajūtu, bet man nesanāk.. varbūt uz 1 nedēļu tieku no stresainuma prom,bet tas atgriežas atkal un atkal...
18.04.2013 17:02 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Nu manuprāt tas ir tāpēc, ka tev ir tieši tas vecums,kad jāvelta sevi mācībām, nevis attiecībām. Ja gribās abus, nu tad ir baigi jāpacenšās un nav ko čīkstēt. Tie abi ir darbi, pie kuriem jāstrādā ar visu atdevi.
18.04.2013 17:02 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Ja studijas, karjera utt. ir tavi lielie mērķi, tad nesaprotu, kur vispār ir problēma... Vainas sajūta puiša priekšā? Kā pati teici - viņš nekur nepazudīs. :D Tāpēc turpini viņam veltīt sava spēka un uzmanības atliekas, ja tādas vispār gadās.
Labi, sarkasms un joki, bet, ja esi dzīvē atradusi prioritātes, tad pieturies pie tām, kas tur slikts, katrs esam atšķirīgs, ne visi otrai pusītei sniedz pretī tik daudz, cik saņem paši.

Savā dzīvē es pirmajā vietā liktu emocijas, otrajā - fizisko labsajūtu, veselību. Nekad jau nevar zināt, cik atlicis... Lai es savu laiku veltītu sevis "robotizēšanai"... Nē.
18.04.2013 17:04 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ko vidusskolā var mācīties līdz 2 naktī, ja esi centīga un neatstāj visu uz pēdējo brīdi? Es, protams, arī esmu pusnakti sēdējusi tolaik, bet tas bija tāpēc, ka biju no tiem, kas tiešām sāka kaut ko darīt tikai iepriekšējā vakarā plkst. 23.00 pirms darba nodošanas.
Samazini sev latiņu, neredzu nekādu nepieciešamību tā rauties un pat nesaprotu tiešām, ko tu tur tik ilgi mācies.
18.04.2013 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Pievakare


Es esmu ļoti punktuāls cilvēks, kurš neatstāj visu uz pēdējo brīdi.. Es sēžu mācos kd, + mums tāda angļu val. skolotāja,kura sadod tādus darbus,kur mājasdarbs vien aizņem kā minimums 1h un 30 min...
18.04.2013 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Meitenes, es gaidu vairāk ieteikumus. Varbūt kādai ir līdzīgi bijis? + Gribu zināt, ko lai ar to stresainumu daru?? Varbūt es nemaz nevaru neko izdarīt,jo mamma saka,ka raksturs man ir pamatīgi no tēta.
18.04.2013 17:19 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tas arī ir ieteikums - samazini prasības pret sevi kādā no jomām (izglītība vai attiecības). Ja visu centīsies izdarīt tik ideāli, tad sevi pārkausēsi, kas tagad jau sāk izpausties.
18.04.2013 17:21 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es esmu ļoti punktuāls cilvēks, kurš neatstāj visu uz pēdējo brīdi.. Es sēžu mācos kd, + mums tāda angļu val. skolotāja,kura sadod tādus darbus,kur mājasdarbs vien aizņem kā minimums 1h un 30 min...

Es pati tā neprotu arī, kā tev tagad ieteikšu, bet, manuprāt, māksla ir mācīties diezgan ātri/viegli, saplānojot savu laiku. Visiem tiem gudrajiem cilvēkiem, kurus pazīstu, mācības nemaz neaizņem tik nenormāli daudz laika (jo īpaši vidusskolā, kur prasības tiešām nav tik augstas) - viņi paspēj gan mācīties, gan nodarboties ar hobijiem, gan veidot attiecības utt.
18.04.2013 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Pievakare


Es esmu mēģinājusi arī piebremzēt ar mācībām un visu citu, bet tik un tā,tas nav uz ilgu..Es vnk esmu tik pieradusi pie tā visa,ka atgriežos vnm tajā pašā pozīcijā..
18.04.2013 17:28 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Iemācies atpūsties. tas arī mans padoms.
18.04.2013 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
up
18.04.2013 18:06 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nesaprotu, par ko tu cepies...skolu pabeigsi, tas ir mazākais, par ko domāt...es izvērtētu to, cik daudz man tas cilvēks nozīmē un nodotos viņam, daudz patīkamāk tā ir dzīvot...
19.04.2013 00:10 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Cik ilgi vēl jāmācās? Pedējais gads?
Arī es nesaprotu kur problēma. Puisis Tev lielisks, nepazaudē! Turpini mācīties, bet neesi perfekcioniste, turklāt izmācīties vari pa dienu.
19.04.2013 00:17 |
 
Reitings 23
Reģ: 18.04.2013
Atpūties. Dariet kopā kaut ko foršu un viss būs forši.
Protams izglītība tavā vecumā šobrīd ir pats svarīgākais, tomēr izvērtē prioritātes arī skolā - ko domā darīt pēc skolas? Nevelti visiem mācību priekšmetiem maksimālo laiku! Piemēram, ja domā kļūt par juristi, tad nav jāiemācās no galvas fizikas grāmata utt..
19.04.2013 00:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manupraat, vaina ir tajaa, ka esi paaraak jauna prieksh nopietnaam attieciibaam, taapeec arii ieksheeji neesi liidz galam apmierinaata ar esosho situaaciju.
19.04.2013 00:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja tu esi attiecībās, tev tomēr ir arī jāciena otra cilvēka domas, laiks un vēlmes. ja tu neesi gatava veltīt otram laiku, tad vaŗbūt šķiries un esi karjeriste. tev jau nav jānosēž visus vakarus ar draugu un 'jāpamet mācības, bet, teiksim, ik pēc pāris dienās tu varētu vakara lielāko daļu veltīt draugam, jo savādāk viņam var rasties citas aizraušanās, par ko tu viņam pārmest nevarētu. kaut vai tas, ka tev nav laika sexam. nu WTH? nu tad izlem. nevar sēdēt uz diviem krēsliem. pašlaik tu esi ļoti negodīga pret savu draugu un viņam tas varētu apnikt, ka it kā esi kopā ar viņu, bet tas ir tikai teorētiski, jo praktiski tā nav.
atceries to, ka tev nav jābūt ideālai. vēlāk tev būs vēl vairāk pienākumi un ko tad vispār tikai vienreiz mēnesī ar draugu uz stundiņu satiksies?padomā par to, ka pilnīgi visu tāpat nekad neizdarīsi. protams, ka skolas laikā ir jāpilda mājas darbi, bet var jau arī vienmēr visu nedarīt uz 10, bet teiksim uz 8. tici man, to tavu pārlieku lielo cenšanos skolā tāpat neviens nenovērtēs uz zvaigznes par to no debesīm necels. protams, ka tu iegūsti zināšanas, bet labāk tad izdomā, kurā jomā tev tās zināšanas būs lielākas, jo visās jomās, piedod, bet tas nav iespējams. ko tad tu darīsi augstskolā? vsp gulēt neiesi?
19.04.2013 10:11 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Interesanti .. beidzot kas jauns, ko nokomentēt:D

Es arī esmu uguns zīme un agrāk spēju aizsvilties pat ne 10 sekundēs .. ar pāris pietiek, un tik pat ātri tas viss pāriet .. bija laiks, kad manu "jumtu" varēja ļoti ātri noraut un pats to apzinājos un sāku strādāt pie tā. Nu jau esmu sevi izaudzinājis līdz tādam līmenim, ka neviens, kas ar mani šobrīd strādā, nepateiks, ka esmu kādreiz bijis nelīdzsvarots cilvēks. Esmu nosvērts, mierīgs, aukstasinīgs biznesā, citiem vārdiem, tagad, lai mani izvestu, ir nopietni jāpacenšas.

Ieteikumi:
1) darbs ar sevi ilgu gadu garumā, mācīšanās no kļūdām (ne tikai no savām) un sevis kritiska analīze
2) sava laika strukturēšana! Un tas ir tas, kas Tev palīdzēs šobrīd. Kā to darīt? Palasi kādu grāmatu par tēmu dziļāk, ja vēlies, bet īsos vilcienos:
V) Apzini priekšmetus, kuros esi spēcīga un kuriem Tev nevajag tik daudz laika, lai izpildītu, un tos paveic pirmos tādā līmenī, kādā vēlies
V) Apzini priekšmetus, kuros neesi tik spēcīga un laiks mājasdarbu veikšanai ir vairāk nepieciešams, tur izdari tik daudz, lai atzīme Tevi apmierinātu un viss. Nav jēgas iespringt, jo Tava nākotnes profesija nebūs ar to saistīta (parasti cilvēks izvēlas nākotnē darīt to, kas viņam padodas un patīk)
V) Es saprotu, ka tajā vecumā perfekcionistam (kas izskatās Tu esi) visam jābūt līdz pēdējai niansei ideāli, bet padomā, cik laiku Tev aizņem tas? Vai ieguldītais laiks ir iegūstamā labuma vērts? Jebkurā gadījumā - jo izglītotāka kļūsi, jo vairāk apzināsies, cik daudz vēl ir nezināmā un viens cilvēks nevar zināt visu un arī nevajag :) Priekš tam ir citi, kuri ir speciālisti savā jomā un ar kuriem var pakonsultēties ..
3) Pieej visam ar vieglu prātu un pēc iespējas aukstasinīgāk (bez emocijām). Zinu, ka sievietēm tas ir grūti, bet, ja pie tā piedomā, tad izdarāmi. Esmu sevī attīstījis spēju atslēgt emocijas uz neilgu laiku un tas man vienkārši nenormāli palīdz biznesā!!!
4) Dzīve ir pierādījusi, ka labas atzīmes, goda raksti un tādas figņas darba tirgū ir kaķim zem astes .. galvenais, lai Tev ir diploms vai pieredze, un Tu māki strādāt komandā. Šīs labās atzīmes un goda raksti ir tikai priekš Tevis pašas .. pierādīt sev un apkārtējiem, ka Tu vari būt topā. Paturi to prātā.
5) Prieks, ka novērtē savu vīrieti, tas ir retums .. un tādas attiecības, kādas Tu aprakstīji, arī ir retums!!! Mans ieteikums būtu no tām neatteikties. Ja dzīvē ir mīlestība, tad neviens šķērslis nav par grūtu un arī visam, kas Tev nāks pretī, pietiks spēka, ja mīļotais atbalstīs. Piemērs ir mana māsa, kas 19g apprecējās un dzemdēja meitiņu .. pabeidza maģistrus, ģimenē arī visu paspēja un karjerā arī viss ir normāli.

PS Cepjoties, Tu lieki patērē savu enerģiju un laiku, kā arī citiem krīti uz nerviem .. Kuram tas palīdz? Nevienam! Tāpēc uz problēmām jāskatās konstruktīvi un tās jārisina, nevis par tām jācepjās :D

Veiksmes
19.04.2013 10:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet var jau arī vienmēr visu nedarīt uz 10, bet teiksim uz 8


Neklausi šito padomu. Sevišķi, ja pēdējais vidusskolas gads. Ar 10niekiem (un A līmeņiem) varēsi studēt budžeta grupā, ar astotnieciņiem - maksāsi 1200 latus gadā. Puisis nekur nepazudis, ja viņš tevi mīl, viņam gan jau ka rūp arī tava izglītība un nākotne.
19.04.2013 10:25 |
 
Reitings 500
Reģ: 11.04.2013
izlasīju to penteri no sākuma līdz beigam un nesapratu , kur ir problēma?
19.04.2013 10:35 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
AlenDeLonBurger

Viņa to meklē :D
22.04.2013 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits