Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

13 dienu diēta

 
Reitings 21
Reģ: 17.08.2012
Sveikas!

Uzreiz atvainojos, ja diskusija par šo tēmu ir bijusi, bet tomēr veidošu jaunu.

Tātad, vai kāda ir mēģinājusi šo diētu?
http://www.pareizs-uzturs.com/public/dieta-vielmainas-sakartosanai.php

Atsauksmes/ rezultāti/ ieteikumi u.t.t.??

Paldies jau iepriekš!
18.04.2013 11:18 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kad ieraudzīju, ka brokastīs ir tikai tasīte kafijas un vienā dienā pusdienās jāapēd 200 g kausēta siera (joprojām nesaprotu kā šis produkts, it īpaši tādā daudzumā, var palīdzēt vielmaiņas sakārtošanai), sapratu, ka tālāk lasīt nav vērts. Cilvēki tiešām uz šitādām muļķībām uzķeras? Tur gastrītu varbūt var dabūt, nevis normālu vielmaiņu.
18.04.2013 11:23 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Palasīju tomēr tālāk. Pusdienās viens cālis bez ādas? Nopietni? Es apēdīšu vienu ceptu cāli un man būs laba vielmaiņa? :D labi, ka kausētais siers un cālis nav vienā ēdienreizē :D
18.04.2013 11:28 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Zosāda pat uzmetās no tiem 200g kausētā siera... :D man uz maizītes garšo, bet izēst visus 200 g ar karoti būtu šķebinoši priekš manām iekšām.
18.04.2013 11:36 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es savu kuņģi jau esmu nobeigusi pa 10 dienām ar nepareizu ēšanu, gandrīz gastrītu dabūju, tāpēc šitādu ēšanu nepiekoptu, plus vēl badā nomirtu. :D
18.04.2013 11:38 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Wohooou, lēnāk par tiltu. Citur šī diēta saucas Japāņu diēta (un tur nav jāēd 200g kausētā siera, LOL, bet toties ir citi negaršīgi ēdieni). Esmu to izgājusi ar mērķi pārbaudīt, vai es to spēju izturēt. Skaidrs, ka tā nekādu vielmaiņu nesakārto un tas, ka svaru saglabā 2 gadus, ir totāls bullšits. Es tādā veidā nometu 6 kg (augums 170cm) un sasniedzu svaru 63kg.
18.04.2013 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
hu*i tā kafija jāgāž iekšā? Kā vsp var izvilkt rītu ja brokastīs ir tikai kafija?:D
18.04.2013 11:44 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Es izmēģināju šo, bet ņēmu no citas saites:
http://www.apollo.lv/zinas/13-dienu-dieta-jeb-gaidot-pavasari/449585

Vispretīgākā diena ir ceturtā diena. Iedomājies - vārīti burkāni ar eļļu un sieru, klāt jēla ola.

18.04.2013 11:48 |
 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Jaa esmu meginajusi so dietu 3gadus atpkala...nometu kadus 5kg...bet mulkibas,ka pec tam vari est ko grbi un nepienemties svara...pienemu atpakal savus kg,ja pat ne vairak :D taka vajaga ilgtermina sevi iemacit est pareizi un pie ta ari pierast,tad sakartosi gan vielmainu,gan kg nenaks atpakal...:)
18.04.2013 12:00 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu un nepiekrītu Ingai. Jā, ilgtermiņā pareiza, sakārtota ēdienkarte var palīdzēt noturēt vēlamo svaru, taču nedrīkst izslēgt cilvēcīgo faktoru, kas ir: nevienam nav laika gaidīt, gribas ātri un uzreiz. Tādā gadījumā šī vai tomēr labāk Japāņu diēta varētu labi noderēt.

Vienmēr atceros, ka slavenā dietoloģe Lolita Neimane bija drusku uzresnējusi un kaut kādā žurnālā bija raksts par to, kā viņa atkal nometusi daudz kg. Un, iedomājies, pat viņa bija ēdusi slaveno kāpostu/seleriju zupu, lai nomestu pirmos kg un tādējādi iegūtu stimulu mest kg tālāk. Tādā gadījumā šo diētu atzīstu. Protams, ja Tev viss ir kārtībā ar kuņģi un paciet pretīgus ēdienus...
18.04.2013 12:06 |
 
Reitings 39
Reģ: 20.06.2009
Manā gadījumā šī ir vienīgā diēta, kuru spēju ievērot. Tikai orģinālajā variantā...japāņu diēta (man liekas , ka apollo bija).
Pirms kāzām pagājušā gadā izmēģināju pirmoreizi. Nometu 6 kg, izskatījos ideāli, atpakaļ daudz nepieņēmos, tikai pēc ziemassvētkiem sākās baigā rīšanas fāze, laikam dēļ zālēm ko dzēru. Tagad sveru vairā, kā pirms tam -pašas vaina. Šobrīd atkal ievēroju šo diētu, jau 7. Diena. Nometu 2 kg pagaidām, pluss sāku beidzot sportot.
Kausētu sieru neizmantoju, ēdu dažas šķēles parmezānu ..cieto sieru. Jēlas olas vietā ēdu vērītu, burkāni ar eļļu ir parasti salāti, ja negrib pats taisīt var jebkurā rimi nopirkt. Vissgrūtāk bija ar zivīm, jo tās neēdu vispār, bet pamēģināju ceptu heka fileju un ir ok. Kafija no rīta nav problēma, bet kad dikti gribas brokastit, pie kafijas apēdu kādu grauzdiņu vai kko citu. Arī pašmaucos citreiz ar kādu cepumu , vakar ar pīrādziņu. Svars tāpat jau ir iekustināt un krīt. Bet galvenais pēc tam ir nerīt visu pēc kārtas. Šī diēta palīdz iekustināt svaru , tālāk pašai sevi jākontrolē tālūk. P.s. Manai māsai pēc maniem ieteikumiem arī sagribējās šo diētu ieturēt, bet viņai kkas neizdevās un atmeta ar roku... Katram savs :)
19.04.2013 07:34 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
kad biju saķērusi 15 gados gastrītu,ar bija jāsēž uz ārsta norādītas diētas.
Atceros ka no rīta tēju bez cukura bija jāizdzer,vēlāk 1 vārīta ola,žāvētas plūmes(noteikts skaits bet neatceros cik)+1 auglis.Ap pusdienas laiku dārzeņu salāti+vārīta vistas vai liellopa gaļa(arī noteikts svars). Launagā 1 auglis + siers, bet gabaliņš, laikam 100g..Un vakarā kefīra glāze. Jutos pavisam cits cilvēks ieturot šādu ēšanas režīmu,sapratu kādus draņķus pirms tam ēdu un sapratu ko man īstenībā vajag ēst. Pēc šī režīma pārgāju citā režīmā kurā viennozīmīgi no ceptiem,trekniem ēdieniem ne miņas!!!
19.04.2013 07:46 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
es arī esmu izmēģinājusi ( ar draudzenēm kopā) bet mums divām no trijām meitenēm kaut kas dīvains bij. Nekad pret vistas gaļu nebij pretenziju, pat kad nebija diētas, reizēm sanāca to ēst 3x nedēļā. bet diētas laikā, jau pēc kādām 3 dienām, es uz vistu paskatītīes nevarēju, kaut te arī nemaz tik daudz nav tās vistas.. vnk atsita... pēc tam menešus vismaz 4 neēdu vistu, nevarēju ieēst. kāpēc tā.. nezinu.draudzenei tas pats bij... pat uz jēlu vistu nevarēja paskatīties, kur vēl pagatavot to :D
nu tāda mums pieredze.
bet par to sieru, man liekas mēs taisījām ar rīvētu burkānu. kā salātiņus:)
19.04.2013 07:50 |
 
Reitings 9
Reģ: 06.10.2010
Es vēl nesen kā izmēģināju...bet kopumā esmu šo diētu izturējusi kādas 4x kopumā...man ļoti patīk-nevaru lepoties ar to,ka svars baigi krīt...varbūt,ka tajās 13 dienās kādus 5kg izdodas pazaudēt,bet,vislielākais prieks ir par to,ka sarūk tieši apkārtmēri...Turklāt,ja iztur 13 dienas,pēc kurām viennozīmīgi ir baudāmāk uz sevi skatīties spogulī,tad rodas stimuls turpināt darboties,kuņģis ir sarāvies un ēst gribas mazāk,kas turpmākajā procesā,protams,palīdz...
Neko sliktu nevaru teikt...,bet es runāju tieši par rezultātu,nevis par diētas kopējo ietekmi un tās lietderību...
19.04.2013 11:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits