Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eBay un humpalinas!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zinu,ka veels un visas jau noteikti gul,bet loti gribeejaas uzrakstiit manu peedeejo atklaajumu!Noteikti nebuutu par to pat aizdomaajusies,ja nebuutu nesen parsuutiijusi kaartejo paku uz Latviju!Radiniece bija pasuutiijusi kleitinu no ebay un gribeeja ,lai paarsuutu...!
Pie lietas-atklaaju vienu interesantu lietu...beidzot:DLoti biezi taas mantas,kuras pasuuta no ebay ir lietotas...Mani paarsteidz laikam tas,ka no ebay pasuutiit tas ir pilniigi normali,bet visi tie kas kaut ko meklee humpalinaas ir "bomzi" un nabagi:D.Tad veel -izraadaas, ka cenas suutiisanai uz Eiropu ir loti kaapusas.Mans jautaajums buutu taads-vai tiesaam tas ir to veerts pasuutiit kaut ko ,kas redzams atteelaa,pat nav iespeeja paarliecinaaties par kvalitaati utt ,ir to veerts?Kaapeec ebay ir ok un humpalinas ,tirdzini kaut kas pilniigi garaam...!?
16.04.2013 03:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Laikam jau taapeec, ka daudziem humpalu apgeerbi ir bijushi iemesls beerniibas traumaam un tie pirmie humpalu veikali tieshaam bija tragiski un briesmiigi, kas lv atveeraas. Smirdiigas apgeerbu kaudzes, no kuraam vareeja arii dabuut kaadu paraziitkukaini bonusaa,kuraas ciitiigi rakaas pensionaari.
16.04.2013 03:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-laikam buus taa kaa saki!:)Vakar savaa veikalinaa satiku sievieti,kura no A-Z nogeerbusies Louis Vuitton,brauc ar sporta masiinu utt.,runaajaam par so teemu un nospriedaam ,ka laikam visaam sievieteem patiik sanemt pacinas ...Tad satiku veel vienu sievieti,kura vairaakus gadus iepeerkas veikalinaa -meklee pilniigi jauns dreebes,apavus un veelaak paardod eBay!Neviens pat nezin,ka nopirkts "manaa veikalinaa"-es so veikalinu saucu par savu tiesi taapeec ,ka pati nododu tur daudz lietas-ne tikai dreebes,paziistu paardeveejus ,vedu savas draudzenes...juutos "kaa maajas",jo visi zin-es mekleeju kaut ko taadu...kas neraadaas pat neviena sapnii!
16.04.2013 03:41 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Protams, ka 'humpaliņas' nav nekas kruts un cēls!
Bet 'Second Hand' tur gan iet viss sieviešu dzimtas sabiedrības krējums pirkties..
:D :D :D :D :D

Pati lietoto preču veikalus apmeklēju, bet tādus, kur ir drēbes izkārtas, tā lai var normāli apskatīt, lai nav nekur jārokās. Un pilnīgi noteikti nekad neko nemēru uz vietas veikalā. Uzreiz nesu mājās mazgāt un tīrīt un tikai pēc tam mērīšanās process, ja der, tad ideāli - manā skapī - ja neder, tad aiziet labdarībai.
Un noteikti neiepērkos tur tāpēc, ka nevarētu atļauties iepirkties kārtīgos veikalos, nē, tas ir tāpēc, ka veikalos tiek tirgots viens un tas pats, bet lietotajās var atrast daudz ko atšķirīgu, ko pēc tam kombinēt kopā ar to vienas zortes preci, kas ir veikalos.
16.04.2013 07:24 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Mans jautaajums buutu taads-vai tiesaam tas ir to veerts pasuutiit kaut ko ,kas redzams atteelaa,pat nav iespeeja paarliecinaaties par kvalitaati utt ,ir to veerts?


Ja majas apstaklos ir bildets ar telefona kameru vaja apgaismojuma un ta lieta izskataas ciesami, tad dzive ta lieta izskatisies loti labi un kvalitates pakapi ir iespejams noteikt daudz vieglak neka no profesionali veidotas bildes, jo pasdarbnieku foto lieta izskatas daudz realistiskak. Bez ta precem tiek noradits materials un firma, zinot firmu un materialu jau ir iespejams paredzet kada bus kvalitate un kada ir bijusi cena shai lietai ka jaunai. Turklat ja seond hand un charity shop drebes ir izgajusas rinkja danci no viena cilveka pie otra, pec tam vaktas un skirotas pirms pardosanas, krejums ir nosmelts un lietas ir daudz vairak nosluratas, neka lietota manta no ebay kur ta parasti ir vilkta vienu reizi, stavejusi skapi un nav ne reizes bijusi mazgata pec nopirksanas. Vairakkart nesatas, pasluratas drebes ciliveki neakstas terejot laiku un liekot ebay, bet liek charaty maisa no kurienes talak tas nonak sekenhandos. Ta ka esmu vairak par ebay lietotajam drebem, jo tur ta atskiriba starp jaunu 10x meritu lietu veikala nav, kamer second hand veikalos tas lietas jau ir tadas ka pardzivojusas vairakas mazgasanas, izvele daudz pieticgaka un nav trendigas.
16.04.2013 15:03 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Kur radies priekšstats, ka humpalas nav ok? Šeit ir bijušas daudzas diskusijas, ka meitenes iet, meklē pa humpalām sev dažādas "pērles."
16.04.2013 15:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tiešām...šeit pat cosmo ir bijušas diskusijas par humenēm un daudzas..ļooti daudz meitenes te atzīst,ka iepērkas humpalās. kur ņemts šis?
bet visi tie kas kaut ko meklee humpalinaas ir "bomzi" un nabagi

Tāpat kā ebay..es neesmu vēl nopirkusi neko tādu,kas izskatās,kā no humpalām...varbūt vienkārši neveiksmīgs pirkums..
16.04.2013 15:08 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Piemeram paslaik aktualaja diskusija par to cik plena cosmo meicu viriesi. Tur redz noskaidrojas, ka virietis mani nemil jo plena tukstosus un es perku sev ebay humpalu lietas.
16.04.2013 15:10 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man darbā ir paziņa, kas uzskata, ka humpalas ir kaut kas slikts, un tur iepērkas tikai tie, kas nevar atļauties iepirkties veikalos ( lasīt mazturīgie).
Pats smieklīgākais tajā visā ir tas, ka pati skrien uz visām andelēm un lielās, cik tur feini, cik tur ko sapirkusi. Tāda divkose. Tā i gribas viņai sejā pateikt, kāda viņa ir, bet nesaku, jo nevēlos bojāt "gaisu".
16.04.2013 15:10 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Kā vienā filmā 'It's not used - it's previously owned! :D

Atbildi nezinu, lietotas preces nepērku un nepasūtu.
16.04.2013 15:11 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ebay iepērkos bieži,bet neesmu kaut kā pamanīju kaut kādu cenu kāpumu un tas,kas mani attur iepirkties humpalās ir smaka, kā arī tas,ka es neprotu tur neko atrast.
16.04.2013 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
eBay neiepērkos, jo neuzticos tām bildēm un man patīk visu redzēt pirms tērēju naudu. Second Hand es vismaz redzu to lietu pirms pērku un ja nepatīk vai neder, tad nepērku. Nevis nopērku kko, kas bildē izskatās satriecoši, bet reāli mēsls atnāk(cik nav lasīts un arī dzirdēts no pazīstamiem par to). Turklāt, man viss ir jāmēra pirms pērku. Kaut vai apavi - man ir kurpes no 39. - 41. izmēram. Ja vajadzētu pasūtīt netā - kuru tad izmēru ņemt? Visus trīs? :D
16.04.2013 15:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeeju mineet apavus!Radiniece paluudza ,lai paarsuutu Guess kurpes.Vareeja uzreiz pateikt ,ka bijusas kaajaas,bet loti maz-vareetu teikt jaunas,jo viena ,divas reizes nepadara kurpes ne netiiras ne novalkaatas.Aizsuutiiju un vinai nedereeja.Varbuut vina bija pasuutiijusi par loti labu cenu,no manas puses suutiisana maksaaja 25$-pavisam mazs svars ,un tomeer liekas -izdota nauda diezgan daudz beigaas,ja neder veel...
Es mekleeju taadas lietas,kur pataustot to materiaalu zinu-tas ir tiesaam labs,no taa vareesu meeginaat kaut ko uztaisiit taadu...Esmu viena no nedaudzaam sievieteem,kurai loti reti patiik ieiet pilniigi perfektaa veikalaa un nopirkt lietu.Man lielaakais prieks buus ,ja atradiisu kaadu peerli no Japaanas piemeeram-audumu,kuru neviens veel nav redzeejis...doma skaidra!
Man likaas ,ka Riigaa tie veikalini bija loti patiikami-nekas tur nesmirdeeja:D
Draudzene veel teica- un ja nu tevi kaads ierauga?Par to es smeejos visvairaak!!:D
16.04.2013 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits