Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pasliktinājies sekss

 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
Kopā esam piecus gadus, agrāk mums bija lielisks sekss, regulārs un kvalitatīvs, pēdējo gadu tas kļuvis retāks (labi, ja četras reizes mēnesī) un kopumā sliktāks - man ir garlaicīgi, es vienīgā ierosinu kaut ko jaunu, ja neko neierosinu, tad seksa scenārijs man jau ir zināms no galvas, es zinu, ko viņš darīs, kur liks savu roku, kā reaģēs uz manām kustībām, kopumā ir arī sajūta, ka viņš ir kļuvis par egoistu - vairs nevēlas censties un pilnveidoties, šķiet, ka mana labsajūta un orgasms ir pabīdījušies kaut kur aizmugurējā plānā. Man tas viss ir kā slēgtais logs - slikts sekss noved pie aizvien mazākas vēlēšanās nodarboties ar to, jo mazāk nodarbojos, un jo mazāk gribas. Pēdējos mēnešus situācija ir katastrofāla, esmu pārvērtusies par kašķīgu, neapmierinātu raganu. Iepriekš likās, ka varbūt tas normalizēsies pats no sevis, bet pēdējais mēnesis ir šausmīgi smags, es visu laiku ceļu kašķus, liekas, ka uzsprāgšu no dusmām, neapmierinātības. Savā dzīvē es gribu vētrainu, kaislīgu seksu, kas norauj nost jumtu, diemžēl reālā situācija ir tāla no tā.

Vai kādai ir bijis tā, ka ilgstošās attiecībās sekss pasliktinās, kā jūs to risinājāt?
Lieliski saprotu, ka vajag izrunāties, bet mani satrauc tas, ka šī saruna var aizvainot viņa vīrišķo pusi, un tad es galīgi nezināšu, kā rīkoties, no otras puses mana pieaugošā neapmierinātība grauj mūsu attiecības.

Esmu skatījusies dažādus guide for better sex, daudz ko no tā pamēģinājusi mūsu gultā, bija forši, ienesa jaunas vēsmas un īslaicīgus uzlabojumus, bet tagad man ir apnicis cīnīties un censties vienai. Vēl sliktāku šo situāciju padara tas, ka tā kā mums tuvojas kāzas, es uz to visu skatos ilgtermiņā un, ja nekas neuzlabosies, es nopietni apsveru domu par to, ka kāzas vajadzētu atcelt. Nekad nebūtu domājusi, ka tik primitīva vēlme pēc laba seksa varētu sākt graut jūtas pret visādi citādi lielisko un ideālo vīrieti, ar kuru citās dzīves plāksnēs ir lieliska saskaņa.

Lūdzu, padalieties ieteikumos un pieredzē, kā jums izdevies uzlabot seksu ilgstošās attiecībās, kā uzsākt sarunu ar partneri, lai viņu neaizvainotu.
15.04.2013 09:51 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
*slēgtais loks, ne logs :D
15.04.2013 09:53 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Ejiet kopā dušā vai vannā, ķircini viņu, neļauj piepildīties viņa ierastajam "grafikam" :D Liec sevi nozvejot :D
15.04.2013 16:07 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kad mums bija problēmas šajā ziņā, man bija vienalga par viņa vīrišķību,kas varētu "Sagrauties" no sarunas vien..un mēs izrunājām problēmu.
15.04.2013 16:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
čāča- un viss atrisinājās?puisis piekrita ko darīt lietas labā?

šeit, manuprāt, bez runāšanas neiztikt. tev jau nav ko zaudēt. ja tu jau domā par kāzu atcelšanu, ja nekas neuzlabosies, tad nu pēc šis sarunas viss izkristalizēsies
15.04.2013 16:20 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Sany- tur vispār bija mazs mudžeklis tajā visā, bet jā..atrisinājās.:D katrā ziņā - es neiesaku vienmēr ar veču vīrietību apieties kā ar jēlu olu,ka nevar pat normāli izrunāties..nav tā vērts..ganjau pārziemos..
15.04.2013 16:22 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ja jau tiek plānotas kāzas, domāju, ir noteikti viss jāizrunā, lai arī cik sāpīgi kādam tas būtu. Jo labāk agrāk nekā vēlāk, kad jau var būt par vēlu.
15.04.2013 16:29 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Noteikti jāizrunājas!

Es esmu vīrietis un man noteikti nebūtu problēmas ar kritikas uzklausīšanu, ja vien tā ir pamatota. Un sievietes labsajūta gultā man, personīgi, ir ļoti ļoti svarīga, jo es zinu par kādām raganām viņas pārvēršas, ja netiek apmierinātas sexuāli ..

Ja viņam esi svarīga, tad viņš neņems ļaunā un uztvers to .. nu labi, sākumā būs mazliet dīvaini, bet, kad apdomāsies, tad sapratīs, ka tā bija vienīgā pareizā rīcība no Tavas puses un ka jādara lietas labā kas! Es pat noteikti vēl Tev uzbrauktu, ka, kur Tu ātrāk biji un agrāk neko neteici, jo es domāju, ka Tev viss patīk.

Bieži vien cilvēki nemāk nolasīt otra cilvēka ķermeņa informāciju un nezin, ka otram kas trūkst vai nav tik labi, kā vajadzētu .. tāpēc vajag runāt un nevajag no tā baidīties!
15.04.2013 16:45 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu protams,jāmāk arī tā kritika pasniegt..ar 'Tu esi nekam nederīgs lopiņš,kas nejēdz mani apmierināt" īsti labi nebūs sākt...
15.04.2013 16:47 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
maybe` dušā kopā iešana nav retums. Un es ķircināju, kad nebiju pūķis, vispār uz situāciju skatījos tā - gribi kaut ko mainīt, sāc no sevis, tāpēc arī smēlos iedvesmu better sex guidos, ierosināju jaunas pozas.

čāča, ^^, paldies par viedokļiem.
Viņš lieliski saprot, kad man ir orgasms un kad nav, tēlojusi nekad neesmu. Man ir radusies sajūta, ka viņš iepriekš mani juta, t.i., juta, kā man pieskarties, ko darīt, lai man būtu labi, tagad viņš nejūt.

Lūk, es tieši nevaru izdomāt, kā pasniegt kritiku tā, lai viņš netiktu aizvainots, un lai uztver to nopietni, t.i., neaizvainot viņa jūtas un tajā pašā laikā pateikt visu, kas man ir sakāms.
15.04.2013 17:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tā arī saki, ka tevi neapmierina sekss 4 reizes mēnesī un, ka esi centusies visādi, bet nejūti atdevi no viņa puses.

Labāk tad tagad visu izbeigt, nekā domāt, ka pēc kāzām kaut kas mainīsies.
15.04.2013 17:16 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
Liliii, izbeigt neko negribu, jo mīlu viņu un ceru, ka šī sfēra mums uzlabosies. Kāzu atcelšanu pieminēju tāpēc, ka sekss man ir svarīgs un, ja nekas neuzlabosies, tad agrāk vai vēlāk man tomēr gribēsies saņemt to, ko attiecības nespēj sniegt. Es tomēr ticu un ceru, ka izrunāšanās palīdzēs.
15.04.2013 17:26 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nesaku, ka uzreiz jāškiras, bet nu ja jau pēc 5 gadu kopā būšanas problēma šajā jomā, kā arī tev jau tas sāk traucēt, tad kas būs pēc kāzām, kad parasti visi gaida, ka kaut kas mainīsies, bet nekas jau nemainās.

Tāpēc sāc risināt šo problēmu un runā ar viņu vienalga kā, galvenais, līdz kāzām visu noskaidrot.
15.04.2013 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 3224
Reģ: 18.12.2012
Man ir ļoti līdzīga situācija dzīvē, vienīgā atšķirība - mēs kopā esam īsāku laiku. Ilgstoši rutīna šķiet norma, manā gadījumā nav jau TIK ilgs laiks pagājis... No manas puses ir iestājusies vienkārši vienaldzība. Arī apnika censties. Arī nedaudz bail runāt.

Šobrīd sevi tomēr noskaņoju tam, ka atklāti likšu manīt - tam ir jāmainās! Ja ne, tad runāšu, pateikšu, ka man garlaicīgi. Ja viņš to nemācēs pareizi uztvert, es tiešām laikam padošos. Man pat nebūtu iebildumu pret retāku seksu, ja vien tas būtu kvalitatīvs, pilnasinīgs, nevis ķekša pēc... Eh, problēmas...
15.04.2013 17:46 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
bet nu ja jau pēc 5 gadu kopā būšanas problēma šajā jomā

Man liekas, ka rutīna agrāk vai vēlāk piemeklē visas ilgstošas attiecības, cik tad ilgi var zibeņot :D Skūpstoties pēc 5 gadiem kājas neļims tik ļoti kā pirmajā gadā un tamlīdzīgi, kāds no partneriem var kļūt slinkāks. Tas ir posms, kuram jātiek pāri, pastiprināti jāpiestrādā. Abiem. Tad viss būs labi.
15.04.2013 17:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu man jau 5,5 gadus ir attiecības un ik pa laikam iemīlos draugā no jauna. Ir bijusi arī rutīna, tomēr uzskatu, ka 5 gadu kopā būšana tāds nieks vien ir, tas tikai mazs sākums. :)

Ja ir tā rutīna, tad pašai vajag sevi nodarbināt vai pilnveidot, sākt darīt kaut ko jaunu, kas pašai patīk , tad arī attiecības uzreiz mainās.
15.04.2013 17:53 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
Estere, nu ok, es te laikam nedaudz paspilgtināju krāsas, vēl pagaišnedēļ es viņam metos virsū kā lauvene, nebija apnicis censties :D bet šodien uznāca tāds klikšķis, ka gribu, lai man ir labi tieši TAGAD, tieši TAGAD gribu, lai ir lielāka atdeve no viņa. Pavasaris laikam klāt :D
15.04.2013 17:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tavs vīrietis uzskata, ka ir tevi dabūjis, tad kāpēc vēl censties, arī kāzas tuvojas, kaut kā tas viss jāmaina un šis jāsapurina. Jāliek noprast, ka nekas nav mūžigs. ;)
15.04.2013 17:56 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
Liliii, dzīvojat kopā? Cik ilgi?
Mēs kopdzīvi sākām 2 mēnešus pēc pirmā randiņa. Rantiņošanas periodā rutīna īsti nevar piemeklēt vai piemeklē lēnāk, man liekas, ka tieši uzsākot dzīvot kopā cilvēku labāk iepazīst, un tad arī rutīna nemanāmi piezogas, netīro trauku kalni, izmētātās zeķes tomēr nav joka lieta :D
15.04.2013 17:59 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.04.2013
Jā, par to es arī aizdomājos, ka viņš sajuties ļoti droši - saderināšanās gredzens pirkstā, noteikts kāzu datums. Tik droši, ka izlaidies.
15.04.2013 18:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
4,5 gadus kopā dzīvojam, kamēr nedzīvojām, tad attiecības tieši bija sliktākas.


Vispār apsveicu un apbrīnoju tevi par tavu pacietību, gadu censties, lai ko uzlabotu. ;)

Varbūt viņam smags darbs un ļoti nogurst, tāpēc neko negrib.

Bet sāc runāt.
15.04.2013 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits