Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trakais ''vīrietis''!

 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Ir lieta, par kuru biju piemirsusi, jo biju prom no valsts, bet atpakaļ došanās laiks tuvojas un līdz ar to nāk stress virsū.
Tātad biju kādu laiku kopā ar puisi un mēs izšķīrāmies. Drīz pēc tam sākās nomelnojošas vēstules maniem draugiem (tiesa ne tiem tuvākajiem), kaimiņiem, paziņām, kurus viņš dzīvē nemaz nav saticis. Jā, patraki, bet dažreiz puiši tā mēdz rīkoties. Visdīvainākais šajā visā ir tas, ka manis nomelnošanas stāsti tika līdz manai omei (un vecākiem, bet viņi to asi neuztvēra, es tomēr esmu viņu bērns). Līdz tādai pakāpei, ka ome mani ienīst un ņirgājas par mani, bet tomēr pieklājības pēc man pie viņas būs jādodas un jāklausās uz mani vērsti apvainojumi, arī nepatiesi. To es izbaudīju, kad biju LV atbraukusi, pie viņas trīcēdama aizgāju, jo puisis man darīja zināmu savu varoņdarbu. Un es vairs to nevaru atgriezt, jo viņš ar viņu zvanās katru dienu jau daudzu mēnešu garumā, viņš viņai ir dēla vietā (tikušies viņi bija divas reizes). Sajūta arī, ka viņš grib mantot viņas īpašumus, jo tiek nomelnota visa mana ģimene, bet tas ir cits stāsts. Un viņam ir lieliskas mahinatora, iežēlināšanas u.c. spējas, kuru man nav, tāpēc zinu, ka cīņa ir zaudēta, esmu omi zaudējusi. Kā arī viņš vienmēr uz svētkiem sūta manai ģimenei apsveikumus, lai gan dzīvo simtus kilometrus tālu un satika viņus tās dažas reizes, kad bija kopā ar mani, nekādu kopīgu paziņu viņiem nav. Un mani tas viss biedē, ka tik nebiju sagājusi kopā ar kādu trako. Es viņa dzīvē neesmu pilnīgi (nav sakaru ar viņa ģimeni, draugiem (kuru tad viņam nemaz arī īsti nebija), nevienam nerakstu, bet viņš ir manā dzīvē vairāk nekā vajag, man nav ne jausmas, ar kuriem maniem paziņām viņam ir izveidojusies labs kontakts un notiek manis apsmiešana, manas ikdienas aprunāšana. Es nezinu, kuram varu uzticēties, jo kojās un augstskolā man sirdsdraugu nebija, tikai tādu, ar kuriem uzsist klaču vai patusēt. Atgriežoties nezināšu, kuriem varu uzticēties un kuri ir ''spiegi'' (kā viņš teica). Jautājums- kaut kā atriebties?Bet tas tikai izsauktu lielāku pretreakciju.
Atvainojos par savārstījumu, bet pie šīs tēmas es nespēju loģiski domāt.
14.04.2013 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Drīz pēc tam sākās nomelnojošas vēstules maniem draugiem (tiesa ne tiem tuvākajiem), kaimiņiem, paziņām, kurus viņš dzīvē nemaz nav saticis. Jā, patraki, bet dažreiz puiši tā mēdz rīkoties.


Nu neviens normāls puisis, vīrietis tā nerīkotos.
Nezinu ko varu iekomentēt- sviests?!
14.04.2013 22:38 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Visdīvainākais šajā visā ir tas, ka manis nomelnošanas stāsti tika līdz manai omei (un vecākiem, bet viņi to asi neuztvēra, es tomēr esmu viņu bērns)

Respektīvi, viņš viņiem sāka zvanīties personīgi.
14.04.2013 22:41 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.06.2012
izklausās pēc pasakas, bet, ja salīdzina ar manu līdzšinējo pieredzi, tāds pff vien ir.

Kad nākamreiz viņš tev zvana, pacel, un sarunā tikšanos. Tikšanās laikā noskaidro, kāpēc viņš tā dara, un ieskaidro, ka jūs nekad nebūsiet kopā. Tad nomaini telefona numuru. Derētu arī ar vecmāmiņu izrunāties. Zinu, tas skanēs ļauni, bet - pati mantojumu jau gribēsi saņemt. Izskaidro situāciju, aizved viņu kkur - uz teātri, operu vai kafejnīcu, krč, pielien. Sūti viņai nevis vienu kartiņu svētkos, kā darīja tavs džeks, bet divas. :D
14.04.2013 22:44 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Un ko tu vinam taadu nodariji ?
14.04.2013 22:44 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Iesaku maksimāli norobežoties no visiem. Palūkojies uz yto no gaišās puses - šī ir tava iespēja iegūt daudz jaunu draugu un paziņu. protams, par omi ir skumji, bet gan viņa nāks pie prāta.
Netērē savu laiku naidam un atriebībai, ej tālāk. man bija tieši tāda pati situācija, tikai "trakās" lomā bija mana draudzene, kas pat bija kopā ar mani ārzemēs un apmeloja mani kamēr es biju stāvoklī visiem maniem draugiem un paziņām. Finālā, esmu atmetusi visus vecos "draugus" un man ir lērums jaunu. Esmu priecīga.
14.04.2013 22:44 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.06.2012
Un eksistē taču arī numuru bloķētāji, vai kā viņus tur sauca. Nobloķē to numuru vecmāmiņas telefonā, un lieta darīta.
14.04.2013 22:45 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Savā ziņā piekrītu minny - ome ir vienīgais cilvēks, kura dēļ der iespringt un pacesties, bet pārējie.... Neiesi taču katram pretimnācējam skaidrot šo situāciju, vai ne? Un kam tas vajadzīgs.
14.04.2013 22:46 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
have fun dude :D
14.04.2013 22:50 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
ome mani ienīst un ņirgājas par mani

Piedod, bet man sanaca smiekli :D :D

Kaut ko tadu dzirdu pirmo reizi!
Es tev ieteiktu satikties ar to puisi un pajautat, ko vins grib!!!!! Ar pazinam un draugiem nevari aizliegt tikties, bet par gimeni gan pabridinatu, lai liek miera.
Ieteiktu ari izrunaties ar vecakiem, lai ari vini atsakas no jebkada veida kontakta ar vinu.
14.04.2013 22:50 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
tiešām cūka, nevar sagremot škiršanos , parasti ir dzirdēts ka tā dara trakas bijušās, kas sāk zvanīties vecākiem vai draugiem, nomelnot, pašai ir pieredze sakarā ar to ka mana puiša bijusī, nespēja samierināties ar šķiršanos, tāpēc pat gāja uz viņa darbu, cēla traci, apkaunoja visu priekšā, apmētāja logus ar olām, pēc tam zvanījās draugiem un meloja visādas riebeklības, centās nu izdarīt visu lai viņam dzīve tiktu sabojāta, un šķiršanās nebija ļauna, vienkārši mierīgi bija izrunājušies un izšķīrušies un tad tik sākās, nu šausmas, es pati nezinu kā tikt galā ar tādiem tipažiem, un viņš jau nu omi noteikti ir ietekmējies kārtīgi, jo veciem cilvēkiem jau viegli piekļūt un kļūt par mīlulīšiem, nu šausmas, es pat nezinu ko darīt, uzraksti omei vēstuli par visu ko domā un kāds viņš ir, ja nesanāk sarunu ceļā, saviem draugiem, vecākiem, arī paskaidro, un ja kāds izvēlās labāk atbalstīt tavu jukušo draugu bijušo, tad nu , tev tādus cilvēkus nevajag, pati centies neņemt galvā, pašam puisim arī pasaki, ko domā par šo situāciju, mierīgā ceļā, paskaidro ka tu esi daudz reiz pieaugušākā prātā un nespēlē šādas spēlītes :) Veiksmi!
14.04.2013 22:51 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Minny, kaut nu tā būtu pasaka, man nebūtu tad tāda stāvokļa tagad, ka ir tik ļoti bail atgriezties savās mājās :( Viņš man nezvana kopš izšķīrāmies. Domāju, ka atpakaļ sen vairs negrib. Mani nobloķējis jau sen, bet viņam vispār kopumā bija kaut kāda bloķēšanas mānija, jo redzēju, ka viņam bija ap 100 bloķētu cilvēku, pārsvarā meitenes. Tā ka mums kontakta nav pilnīgi nekāda. Un mantojums man neviens nepienāksies, viss būs brālim no vecāku puses.
14.04.2013 22:51 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
vecāki arī tevi neieredz? kāpēc vecāki visu atstās brālim?
14.04.2013 22:53 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Bāc, nu baisi. Laba ideja par to tel. nr. noblokesanu. Vai arī nopērc jaunu telefona sim karti un uztaisi tā puiša nr. pāradresāciju uz to jauno nr.,ja vien tiec pie omes telefona. Varēs zvanities,cik uziet, kamēr apniks.
14.04.2013 22:55 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Un ko tu vinam taadu nodariji ?

Mēs bijām pašķīrušies un tad man bija sakars ar vienu vīrieti. Pēc dažām dienām sagājām atpakaļ kopā, es viņam pati izstāstīju (muļķe pēdējā). Bet tas nebija pēdējais piliens. Es esmu diezgan vāja rakstura un nespēju no viņa nekad izšķirties līdz galam (to mēģināju darīt jau otrajā nedēļā kopš mūsu attiecībām, bet es aiz žēluma aizvilku desmit mēnešus). Un kad aizbraucu uz ārzemēm, tad pametu. Jo viņš nespētu aizbraukt tikt tālu, lai mani iežēlinātu. Un tā nu sākās....
14.04.2013 22:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
ehh, šitas izklausās pēc mana pirmā puiša, tikai jau daudz nopietnākā līmenī - pati zinu, kā ir, kad vecāki netic man, bet tic viņam - cilvēkam, kuru vien dažas reizes satikuši, tagad, paldies dievas, viss tas ir garām, tev nezinu pat ko ieteikt - tādi slimie nemainās un domāju tas, ka uzrādīsi kaut ko viņu vēl vairāk uzkurinās ...
14.04.2013 22:57 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Piedod, bet man sanaca smiekli

Chantelle, mana ome ir diezgan smaga rakstura, viņai vispār kopumā patīk vienmēr ņirgāties par citiem. Varbūt par ienīšanu ir pārāk skarbi teikts, bet par ņirgāšanos ir preci. Kad ar māti sazvanos, tā tik nākas kārtējo reizi dzirdēt, ka vecmamma mani saukā par dzērāju, vazaņķi, krāpēju, un visbeidzot vārdu, kas apzīmē vieglas uzvedības meitenes.
14.04.2013 23:00 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Par laimi mani vecāki no viņa pilnīgi neietekmējās un paldies viņiem par to! Tā ka par to mana sirds ir ļoti mierīga. Pretējā gadījumā gan mana pasaule būtu sabrukusi.... Mantojumi brālim, jo viņš vienkārši ir vīriešu dzimtas pārstāvis, nekāda sakara ar kāda nīšanu vai tml, tur man nav nekas iebilstams :)
14.04.2013 23:04 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Ance, tad tu arī tam esi gājusi cauri, jūtu līdzi. Vienīgi mana problēma ir, ka dzīvoju ''visi viens otru pazīst vietā'', nav daudz cilvēku. Ir nolemts, ka pēc bakalaura pametīšu Latviju pavisam, bet tomēr vēl divi gadi...
14.04.2013 23:06 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
Arī zinu to sajūtu, kad pēc šķiršanās kladzina par mani visādas muļķības utt.. ģimenei gan nē, un draugiem arī nē, bet visai pārējai pasaulei gan !
Interesanti, ka to, ka viņš par mani vispār tā runā, un kādas briesmas par mani stāsta uzzināja mans draugs, līdz kuram tas viss bija atnācis no paziņu paziņām! Kad tagadējais draugs nedaudz parunājam kā vīrietis ar vīrieti, ar viņu manierēm, tas viss gan beidzās!
un pats smieklīgākais ir tas, ka ex pats laikam nenormāli kaunās no sevis vai kas viņam par problēmām ir, bet kad ierauga mani, fiksi griežas uz otru pusi un skrien prom :D
14.04.2013 23:06 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Vismaz mēs dzīvojam divus simtus kilometrus viens no otra, bez saistībām otra pilsētā (fiziskām).
14.04.2013 23:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits