Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pazuda jūtas...

 
Reitings 38
Reģ: 02.06.2012
Sveikas meitenes! :)
Vēlos izstāstīt savu stāstu par savām nu jau pajukušām attiecībām.


Ar draugu kopā bijām gandrīz gadu. Man šīs bija pirmās nopietnās attiecības, tāpat kā viņam... ātri sākām dzīvot kopā, jo dzīvojām katrs savā valstī.
Ar septembri pārvācos pie viņa. To ierosināja viņš, ne es. Protams biju ļoti priecīga par to, un tā sākām dzīvot kopā.
Apstākļi tā sakrita, ka man februārī bija jāatgriežās LV, bet es nezināju uz cik ilgu laiku, jo tajā brīdī darbs viņam arī nebija.
Kopš es aizbraucu, jutu jau, ka viņš paliek tāds atturīgāks.. norakstīju to uz besi, jo darba vēl nebija, dzīvoja tad ar mammu.
Atsākoties sezonai darbu viņš dabūja. /viesnīcā/
10 dienas viņam bija diezgan smagi jāstrādā, daudz stundas, tāpēc nesarakstījāmies.
Kad pēc tām 10 dienām beidzot viņš parādījās internetā, varējām pačatot beidzot, un, šķita, ka viss ir ok. Tad jau man šķita dīvaini, ka 10 dienu laikā, pat sms nevar atsūtīt, ka ir viss ok, bet nu par to neko nepārmetu.
Un aizvakar viņš man vienkārši paziņo--> man ir jāpārdomā mūsu attiecības, jo neesmu pārliecināts par jūtām. Dod man laiku.
Biju ļoti šokēta.. kā vienā dienā var pazust jūtas???? Likās, ka zem kājām pazudis pamats.... Nolēmu, ka cilvēkam jādod laiks.
2 dienas varēju pagaidīt, bet tas bija ļoti mokoši, tāpēc vakar viņam teicu, lai saka kā ir, jo man jau tā ir grūti.
Viņa atbilde bija--> manas jūtas pret tevi tiešām ir pagaisušas... dzīvojot viens, es daudz pārdomāju un izsvēru mūsu attiecības. Mēs daudz strīdējāmies un tieši tas mūs attālināja.

Es nesaprotu, kā tas var būt? Dēļ strīdiem pazūda jūtas? Strīdas visi, kuri sāk dzīvot kopā!!! Sāp tas, ka pirms pusgada, kad dzīvoju UK, es viņa dēļ pametu visu... visus draugus, vecākus.. nebiju uz draudzenes kāzām, kas arī man bija svarīgas.. es dzīvoju viņam.
Viss tas, ko viņš solīja, ka nekad nepametīs, vienmēr būsim kopā, ka mīl mani vairāk par visu.. kur tad tas tagad viss ir?? Kāpēc ir jāsola tas, ko tu nezini?
Mēs ļoti daudz piedzīvojām kopā dzīvojot, bet acīmredzot ne pietiekami, lai turpinātu attiecības.

Vai jūtas tiešām tā var pazust?
07.04.2013 13:19 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja taas bija tavas pirmaas nopietnaas attieciibas, tad tu veel taadus vaardus daudz dzirdeesi. Tukshi vaardi, ko nevajag njemt veeraa. Gan jau juutas bija, bet ne tik lielas, cik tev bija licies, taapeec arii aatri un viegli pazuda. Turies! Un nekad nepamet apkaarteejos puisha deelj, neatmaksaajas.
07.04.2013 13:23 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Atbildot uz tavu jautājumu - es domāju, ka jā, jūtas var pazust. Cilvēki mainās, pie tam jūs atradāties dažādās valstīs. Es neticu attiecībām no attāluma.
07.04.2013 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka nekad Tevi nav mīlējis. Vai arī izmantojis Tavas emocijas - sekss, pabaroji u.c.

Pamet labāk tagad, nekā lūdzies un paliec muļķes lomā. Esi gudrāka - aizej ar paceltu galvu.
07.04.2013 13:25 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
tieši tapēc es dzīvoju sev nevis kādam - kā saka - karjera nekad nakošajā rīta nepamodīsies un nepateiks, ka jūtas pagaisušas.
07.04.2013 13:26 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.06.2012
Pievakare- varbūt nobijās no tā, ka mums būs kaut kad jādzīvo atsevišķi? jo dzīvojām visi vienā māja, viņa mamma, māsas un mēs, tikai katrs pa savām istabām.
es jau parasti arī neņemu tādus solījumus galvā, taču šis cilvēks bija īpašs...
Viņš mani uzturēja, jo darba man nebija, un nevienu reizi par to neiepīkstējās. Neko nespieda, vienmēr centās saprast. Tieši tāpēc likās, ka ir īstais un vienīgais, un ka nekad nešķirsimies...

Gada attiecības tā vienkārši vienā jaukā dienā izmeta...
07.04.2013 13:28 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.06.2012
sunscreen- šī nebija pirmā reize, kad bijām šķirti. sanāk jau trešā. abas iepriekšējās tikai uz mēnesi.
07.04.2013 13:29 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.06.2012
_komedija_- man tas vecums ir pāri, lai arī cik dārgs man viņš vēljoprojām ir, es nekad nelūgtos.
07.04.2013 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Doma bija tāda nemeklē viņu, lai redz ko zaudējis. Un pats tad domā - kā?
07.04.2013 13:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Žēl, ka tā...

Bet dzīvot vajag sev (ne sliktā un ne egoistiskā nozīmē), nevis dzīvot kādam citam. Strīdās ne visi, kad sāk dzīvot kopā, un arī, ne visi strīdus vienādi uzsver. Varbūt tas, kas tev škita tikai ikdienišķs strīds, viņam tiešām arī bija attiecību graušana.

Jūtas vienā dienā nepazūd, bet drosme visu izbeigt gan parādās vienā dienā.

Sāc atkal dzīvot sev, un nākamajās attiecībās centies sevi nepazaudēt.
07.04.2013 13:37 |
 
Reitings 548
Reģ: 30.03.2013
Nekad nevajag dzīvot kādam citam, ir jādzīvo SEV!!! tikai Sev var uzticēties par visiem 100%.
07.04.2013 13:38 |
 
Reitings 23
Reģ: 07.04.2013
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pievakare- varbūt nobijās no tā, ka mums būs kaut kad jādzīvo atsevišķi? jo dzīvojām visi vienā māja, viņa mamma, māsas un mēs, tikai katrs pa savām istabām.
es jau parasti arī neņemu tādus solījumus galvā, taču šis cilvēks bija īpašs...
Viņš mani uzturēja, jo darba man nebija, un nevienu reizi par to neiepīkstējās. Neko nespieda, vienmēr centās saprast. Tieši tāpēc likās, ka ir īstais un vienīgais, un ka nekad nešķirsimies...

Man liekas, ka tev no sava skata punkta liekas, ka viss bija ideaali un ka vinjsh bija iipashs. Aciimredzot tu vinjam nebiji iipasha, ja reiz pameta, un viss nebija tik ideaali. Tev jaa - tevi uztureeja, ruupeejaas par tevi, ieveeroja tavas veelmes. Bet, iespeejams, vinjam shiis lietas neliekas zem nosaukuma "ideaali". Un tas, ka vinjsh kluseeja, nebuut nenoziimeeja, ka, iespeejams, vinjsh negribeeja piiksteet. Vienkaarshi ir cilveeki, kuri klusee, ciesh visu sevii un nevis kaut ko censhas risinaat, bet uzreiz shkjiras.
Lai nu kaa, ieliist otraa galvaa neviens nevar un iipashi arii nav daudz par ko spriest, jaadziivo taalaak.
07.04.2013 13:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Neredzu neko graujošu, tā gadās! Un jūtas nepazuda dienas laikā, tas notika pakāpeniski sīkumiem sakrājoties kaut pati persona domāta, ka viss ir kārtībā. Taču paliekot vienam, sāka apjaust īstenību.
07.04.2013 13:53 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Es gan domāju, ka jūtas nekur nepazūd. Tajos brīžos tikai paliek prāts spēcīgāks par emocijām, un tas, kādēļ šķiras, ir nevēlēšanās risināt problēmu un uzņemties atbildību, jo vieglāk vienmēr ir pazust.
07.04.2013 14:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Perversaa

Ir gadijumi kad ta tiesam ir, bet tas ir retums.
07.04.2013 14:15 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
No acīm ārā, no sirds laukā. Tā vienkāši notiek, jā, jūtas mēdz pazust.
07.04.2013 14:19 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Man arī vienreiz pret savu puisi pazuda jūtas. Tā vienkārši, 3 dienu laikā... Arī bija attālums un strīds pie vainas. Toreiz nebijām tikušies 2 nedēļas (dzīvojam dažādās pilsētās) un sanāca par kaut ko pamatīgi sastrīdēties. Tā īsti visu neizrunājām, viņš laikam nemaz īsti nesaprata, cik ļoti dusmīga esmu, tāpēc nekādā veidā necentās izlīgt (viņš bija vainīgs pie strīda, bet es - lepna). Tās 3 dienas viņš bija aizņemts nesazvanījāmies, skypā nerunājām. 4tajā dienā it kā salīgām, bet man nekādas emocijas vairs nebija pret viņu.. Brīvdienās aizbraucu pie viņa un čušs... kā svešu cilvēku satikt. bet nu kaut kā pēc vienas kopā pavadītas tās jūtas atgriezās un viss bija kārtībā. Bet nemaz negribu iedomāties, kas būtu, ja mums nebūtu bijusi iespēja klātienē to 1 dienu satikties..
Tāpēc uzskatu,ka tās attiecības iespējams vēl varētu glābt satiekoties un pavadot laiku kopā. Bet savādāk nu nekā
07.04.2013 22:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
atbildesu uz pedejo jau-var, ja nav bijis nekads pamats uz ka balstit visu.
07.04.2013 22:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
es jau parasti arī neņemu tādus solījumus galvā, taču šis cilvēks bija īpašs...

sorry, bet sanāca smiekls. pirmās nopietnās attiecības, bet viņš tev bija īpašs. Nāks cits- arī būs īpašs. Nesatraucies!
Tam, kas tev būs tiešām īpašs - jūtas 10 dienu laikā nepazudīs.
07.04.2013 22:15 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Paga, es sapratu pareizi? Jūs kopā nebijāt pat gadu un jau vairākas reizes bijāt šķirušies pat uz mēnesi?
šī nebija pirmā reize, kad bijām šķirti. sanāk jau trešā. abas iepriekšējās tikai uz mēnesi.

Tad vai tiešām tev šis ir pārsteigums? Ja nepilna gada laikā tik daudz jāšķiras... Un piekrītu tām, kas teica, ka jādzīvo sev.. Nekad sevi attiecībās nedrīkst pazaudēt.. Un manā uztverē jā, jūtas pavisam noteikti mēdz pazust, nejau tāpat vien cilvēki šķiras :)
07.04.2013 22:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits