Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju Slepenā pircēja darbu

 
Reitings 76
Reģ: 17.05.2010
Labdien! Esmu Slepenais Pircējs. Meklēju Slepenā pircēja darbu Jūsu uzņēmumā. Man ir vairāk kā 10 gadus Slepenā pircēja pieredze.Izmantojot novērtēšanas metodi «Slepenais pircējs», Jūs iegūsit sekojošo: •informāciju par apkalpošanas līmeni Jūsu uzņēmumā; •informāciju par katra konkrētā darbinieka darba kvalitāti; •informāciju par to, kā klients uztver Jūsu uzņēmumu; •informāciju par konkurentiem; •apkalpošanas kvalitātes salīdzinājumu ar konkurentiem; •personāla apmācību efektivitātes novērtējumu. •novērtējumu par Jūsu darbinieku ārējo izskatu, cik prasmīgi viņi ir pārdošanā/ piedāvāšanā •Es uzdošu papildus, Jūsu sagatavotus jautājumus, un novērtēšu pārdevēju zināšanas par produktiem/ pakalpojumiem :) Izskatīšu visus darba piedāvājumus. Droši rakstiet uz e-pastu: [email protected]
. Vairāk info šeit: www.draugiem.lv/slepenaispircējs
05.04.2013 12:34 |
 
Reitings 732
Reģ: 23.04.2012
piedod, Centi, bet es te piemetīšos. :D

arī esmu darba meklējumos, bet mans mūžīgais klupšanas akmens - krievu valoda.
it kā +/- saprotu, bet atbildēt ir ...īsāk sakot.. nesanāk.
toties man ir ļoti labas angļu valodas zināšanas.
varbūt zinat, kur meklēt vakances, kurās krievu valodas sarunvalodas līmenī būtu ok, un angļu valoda pieprasīta?
esmu šur tur aizsūtījusi CV uz viesnīcu administratora amatu, bet nevienu atbildi neesmu saņēmusi, tā kā vēl aizvien meklējumos.
05.04.2013 17:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits