Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laika pavadīšana

 
Reitings 127
Reģ: 23.11.2010
Čau!
Pastāstiet, kā jūs pavadījāt laiku (brīvdienas/darba dienas) kopā ar mīļoto, kad nedzīvojāt kopā?

Kā bija tad, kad bija paredzēta ballīte (vienai no pusēm)? Vai tā bija bieži? Kā to pateica? Vienojoties vai vienkārši - es iešu un viss?

Nu, vai vispār bija vēlme iet tusēt bez otras puses, kad nedzīvojāt kopā?

Paldies!
03.04.2013 20:51 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
es vēljoprojām ar puisi nedzīvoju kopā, mēs laiku brīvdienās pavadam dažādi, ejam ārā, spēlējam galda spēles, trakojam pa māju..
03.04.2013 22:42 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pusi laiks kādam no mums pagāja ceļā vienam pie otra, un tā kā dzīvojām katrs savā Latvijas malā, tad kopīgajos brīžos bijām kopā gan pa dienu, gan nakti.

ja bija ballītes, tad parasti kopā, ja nu gadījās kāda balīta, kad esam katrs savā galā, tad jau gājām. Un tā ka mans draugs bija ļoti greizsirdīgs, kad nedzīvojām kopā, tad ļoti izvērtēju ballītes un pasākumus uz kuiem iet vienai.
03.04.2013 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Joprojām nedzīvojam kopā. Skatāmies filmas, gatavojam ēst, spēlējam playstation. Mēs vispār esam tādi diezgan garlaicīgi, bet mums ir labi ar tādu slinkošanu.

Vasarās vienīgi aktivitāte parādās - pikniki, sērfošana, pārgājieni, bet tie vairāk nevis divatā, bet, piemēram, kopā ar kādu citu pāri.

Ballītes pus uz pusi - dažreiz kopā, tik pat bieži arī atsevišķi. Man patīk paballēties arī bez drauga, jo tās pārsvarā ir meiteņu ballītes, un ko tad viņš darītu ar mums.
03.04.2013 23:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!