Iekšējā sieviete

 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/113285/ka-zemapzina-izvelas-partneri-pelekajai-pelei--liela-laime-kosai-gudriniecei--vilsanas

Interesants visu varošajām sievietēm, kuras rēķinus dala kafejnīcā uz pusēm vai tik ļoti neatkarīgi maksā par sevi:D
02.04.2013 12:22 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
womankind, "ja v škoke" :D Nu tā nu beidzās mans eksperiments.
Bet vispār ikdienā es bieži viņam ko lūdzu, noteikti mans mērķis nav būt visu varošajai sievietei, bet viņš tā negribīgi visu dara. Kā iegrozīt viņu uz pareizā ceļa? Un jā, jā, es dodu slavenās uzslavas viņam utt, lai motivētu. Bet nu... tik un tā.
Vai ir iespējams, ka ir tomēr arī tādi vīrieši, kuru lielākā dzīves laime nav sievietes apčubināšana? :)
05.04.2013 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Parasti nenotiek tā, ka kāds process sper soli uz priekšu un atgriežas iepriekšējā līmenī. Atcerēsimies, kad tad īsti sākās stipro sieviešu ēra, sieviešu tiesību aizstāvēšana un atzīšana utt. Tā ka tas, kas šobrīd sasniegts un joprojām attīstās, ir uz to laiku rēķina, ka sievietēm uz kara un zaudēto vīriešu rēķina nācās izvilkt cilvēces pastāvēšanu (un otrā pusē bija vīriešu spēka, varenības un emocionālās stabilitātes pagrimums). Katrai izmaiņam var būt savas pozitīvās un negatīvās iezīmes, un es uzskatu, ka labāk, lai sieviete ir stipra, nevis izmet savu bērnu miskastē un pakaras. Tas tā ļoti prasti runājot, protams.
05.04.2013 15:01 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Bet vispār ikdienā es bieži viņam ko lūdzu, noteikti mans mērķis nav būt visu varošajai sievietei, bet viņš tā negribīgi visu dara. Kā iegrozīt viņu uz pareizā ceļa? Un jā, jā, es dodu slavenās uzslavas viņam utt, lai motivētu. Bet nu... tik un tā.
Vai ir iespējams, ka ir tomēr arī tādi vīrieši, kuru lielākā dzīves laime nav sievietes apčubināšana?




Daudzi veči grib justies kruti vīrieši tikai uz tā rēķina, ka kaut kad agrāk sieviete bez vīrieša nevarēja iztikt un tgd tāpat jabūt! Kjipa, ko tev vēl vajag, ja es jau esmu tev blakus :D Bet šī zemapziņas fiška jau sen nedarbojas! Tgd vīrietim jāpiestrādā pie tā, lai būtu par vīrieti! :D Bet viņi ir slinki daudzi un negrib neko darīt, tikai saņemt apbrīnu!


Kjipa gribu, lai sieveite man ļauj būt vīrietim, bet kad tas notiek paši neko negrib darīt!
05.04.2013 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Vīriešiem ir izdevīgi, ka sieviete ARĪ to var izdarīt, bet sieviete daudz ko dara, jo negrib būt atkarīga no vīrieša. Pēc tam abas puses sūdzas, ka dzimumu dalīšana sagājusi sviestā :D
05.04.2013 15:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar jau stipro viirieshu pietiek, tikai dazas sievietes vinjus paartaisa par lupataam un memljakiem.
Iedomajaamies situaaciju - ir forsh, atbildiigs viirietis, uznjeemiigs un visu varosh. Satiek stipro sievieti, kura saak visu dariit vinja vietaa. No saakuma vinjsh pretojaas, bet vinja uzstaaj, ka vinja pati var un ka vinjai tas sagaadaa prieku. Viirietis miil savu sievieti, vinjsh piekaapjaas, lai vinja buutu laimiiga un prieciiga. Ar laiku vinjsh pierod, ka pasham nekas nav jaadara. Tad vienu dienu sieviete salasaas cosmo.lv un uztaisa skandaalu viirietim par to, ka vinjsh ir lupata un ka vinjai, nabadziitei, ir jaanes viss uz vinjas kamieshiem. Viirietis ir apjucis un nesaprot, kaads PMS ir sievietei uznaacis, jo vakar vinja pat nepajautaaja peec paliidziibas un pati atstiepa smagos iepirkumu maisus no veikala ar platu smaidu uz sejas. Viirietis apmulsis aizraada sievietei, ka vinja nezina, ko grib. Sieviete sadusmojaas un pamet viirieti, lepni pazinjojot pasaulei, ka nav iistu viirieshu vairs pasaulee. Ak, jel! :D
05.04.2013 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Krista, ok, bet tad pasaki, kā tad rīkoties tai līdz šim visu varošajai sievietei, kas tagad salasās cosmo un grib pēc pareizā varianta dzīvot?

Un otrs gadījums - kad vīrietis no laika gala nemaz nav bijis un nav gribējis būt tās aprūpētājs. Kā tad viņu pārmainīt?
05.04.2013 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Es tik gribu teikt, ka ne jau no labas dzīves sievietes kļuvušas par stiprajām sievietēm.
05.04.2013 15:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Krista, ok, bet tad pasaki, kā tad rīkoties tai līdz šim visu varošajai sievietei, kas tagad salasās cosmo un grib pēc pareizā varianta dzīvot?

Un otrs gadījums - kad vīrietis no laika gala nemaz nav bijis un nav gribējis būt tās aprūpētājs. Kā tad viņu pārmainīt?

Visbiezjaak, taadaam stiprajaam sievieteem patiesiibaa nemaz nevajag stipro viirieti blakaam, jo vinjaam ljoti patiik komandeet un speeleet pirmo vijoli. Tik sirds saak kremt, kad par daudz salasaas visaadus rakstus un romaanus, jo sabiedriibaa ir pienjemts, ka viirietis ir gjimenes galva. Nav taada pareizaa varianta, ir variants, kas straadaa konkreetajam paarim. Kaapeec sievietei buutu sevi jaalauzj un jaakljuust par nevariigu radiijumu, ja vinjaa miit gjeneraalja gars? Ir pasaulee daudz viirieshu, kurus apmierina generaalji brunchos.
Turklaat, peec katra shaada jautaajuma :"Kaa izmainiit viirieti?" , seko nelaimiigas neveiksmiigas attieciibas. Taapeec tomeer varbuut nevajadzeetu nevienu mainiit, bet mekleet uzreiz taadu, kas lielaa meeraa ir pienjemams?
Es tik gribu teikt, ka ne jau no labas dzīves sievietes kļuvušas par stiprajām sievietēm.

Aha, suuraa dziive liek raut aaraa teevainim no rokaam iepirkumu maisus un pashaam stiept. :D
05.04.2013 15:20 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es domāju, ka tas nav viennozīmīgi.
Sieviete var būt skaista vīrietim arī stipra, gudra, izglītota. Āķis manuprāt ir SADZĪVE, darot kaut ko kopā ar vīrieti, ja sieviete uzstāj pie Rimčika kases es pati pelnu varu samaksāt par savām mantām, tas manuprāt aizskar vīrieša godu un tas tā var beigties, bet ja dzīvē notiek tā, ka sieviete ir vājā, pelēkā kas aiz sevis nevar savākt, nevar iekāpt sabiedriskajā transportā un aizbraukt līdz vajadzīgajai vietai, nevar kaut reizi pati pastāvēt par sevi, tas ir drausmīgi, tikai līdz tam nonāk, un pamana to kad atjēdzas, ka visu mīļā un maigā būtne ir absolūti nevarīga un nepastāvīga.
Tā robeža ir smalka!
05.04.2013 15:22 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ja vīrišķīgā, visu varošā sieviete savu statusu iegūst vienkārši nesot, darot, komandējot.
Tad sieviešķīgā sieviete jau nenozīmē lupata, kas neko nepanāk.
Viņa to panāks ar prātu, tādā veidā, ka vīrietim liksies, ka viņš to ir izdomāji, gribējis un izdarījis.

Lai to iemācītos, nepietiks ar īsiem ierakstiem te diskusijā, pāris rindiņās.
Esmu savulaik šo to mācījusies. Jo vairāk par to interesējas, jo vairāk saproti, ka vēl daudz kas jāizprot. Un ieviešana dzīvē jau arī tik gludi nevedās.

No sākuma ir jāapzinās, ka viss iespējams ir pavisam citādāk, kā līdz šim ierasts. Kad paliec atvērts jaunajam, kas iespējams lauž iesakņojušos principus, tad tā lieta var aiziet.
05.04.2013 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Visbiezjaak, taadaam stiprajaam sievieteem patiesiibaa nemaz nevajag stipro viirieti blakaam, jo vinjaam ljoti patiik komandeet un speeleet pirmo vijoli. Tik sirds saak kremt, kad par daudz salasaas visaadus rakstus un romaanus, jo sabiedriibaa ir pienjemts, ka viirietis ir gjimenes galva. Nav taada pareizaa varianta, ir variants, kas straadaa konkreetajam paarim. Kaapeec sievietei buutu sevi jaalauzj un jaakljuust par nevariigu radiijumu, ja vinjaa miit gjeneraalja gars? Ir pasaulee daudz viirieshu, kurus apmierina generaalji brunchos.


Lūk, bet man, piemēram, nepatīk spēlēt to pirmo vijoli. Es gribu to mainīt, bet kā? Līdzko esmu tāda, kā te raksta, kā vajag būt, tā saņemu pārmetumus no vīrieša, ka esmu vārgule un pati neko nespēju :) Nu tad cik vārgai jābūt?
05.04.2013 15:29 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Izlasīju rakstu - ir, par ko aizdomāties .. man noteikti nevajag pelēko peli .. un arī ģenerāli nē .. man vajag kaut ko pa vidu. Patīk, ka reizēm var normāli izplūkties, bet patīk arī, ka sieviete ir sieviete.
Skaldīt un valdīt var arī ārpus ģimenes, bet ģimenē būt sievišķīga. Tas, man liekas, ir tāds optimālais vidusceļš. Tomēr, man jau tā demokrātija ļoti pie sirds un attiecībās meklēju sev tādu sievieti, kas būs manā līmenī un, kad man ir vēlme palaist luni, varu uzticēties viņai šo to izdarīt, tāpat, kā viņa man savos vājajos mirkļos.
05.04.2013 15:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neviens ar varu neiespiezj pirmo vijoli rokaas! Gadiijums iz dziives - sieviete gados, visu muuzju raud, ka vinjai, forshai un izdariigai, lupatas gadaas. Tajaa pashaa laikaa ar savu entuziasmu noslaapee viiriesha ik vienu veelmi dariit kaut ko. Vinja izveeleesies, kaa vinjam gjeerbties, vinja atradiis celjojumus, kuros vinjiem jaadodaas un ar sajuusmu vinjam staastiis, kur vinji ies, ko vinji tur dariis. Piektdienas vakaros vinja jau zina, kurp veelaas doties un par to pazinjo savam viirietim PIRMS vinjsh vispaar pats kaut ko speej sagudrot. Tas pats attiecaas uz viiriesha darbu, maajas iekaartu un pat salaatiem, kurus viirietis eediis brokastiis. Tai pashaa laikaa vinja gauzji raud, ka luuk vinjsh pats nespeej saredzeet, ka ir jaauztaisa maajaa remonts un ka ir jaauzdaavina pukjiite uz sveetkiem. Turklaat, tie viirieshi peec tam, kad vinja vinjus ir pametusi deelj vinju neizdariibas, ir forshi, izdariigi dziivesbiedri citaam sievieteem un vinjai ir raudiens dubultaa, jo kaa tad taa, ka pie vinjas neviens neko dariit negribeeja. Kaapeec sho visu rakstu? Lai paraadiitu, ka visbiezjaak sieviete ir pie taa vainiiga, jo ir atnjeemusi viirietim vinja gribu. Padomaajat pashas, kur juus uztiepjat savus noteikumus, ka atsitaat viirietim veelmi par jums paruupeeties.
05.04.2013 15:37 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
^^ Tu tā vīrietis varbūt vari ieteikt, kā panākt to, lai vīrietis vairāk lutinātu, domātu par manu labsajūtu un apcubinātu? :)
05.04.2013 15:40 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tas ir sarežģīti. Būtībā neesmu peles tips, principā visu varu pati, un ceļu spuras gaisā, ja kāds ko izdomā manā vietā, kā man būtu jādara. Sanāk, ka itkā gaidu to no vīrieša, bet patiesībā man nemaz to nevajag. Laikam jau ir būtiska vien sajūta, ka viņš būtu gatavs, kad lūgšu, ar to pietiek, nevis reāli iešām lektu mani aizvest, gaidīt, atvest atpkaļ, nolikt vietā, izplānot vīkendu un vēl apčubināt spilvenus man apkārt..
05.04.2013 15:41 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
labs raksts, tas arī izskaidro kādēļ bieži vien žilbinošas skaistules ir vienas, bet pelēkas peles ( kuras kā izrādās nav nemaz tik pelēkas) tiek pie vīriem
05.04.2013 15:44 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ir dažādi vīrieši un dažādas sievietes. Un dažādas gaumes. Vienam vīrietim patiks valdonīga un neatkarīga sieviete, citam - tāda, ko vajag aizsargāt, kas neslēpj vājumu un ļaujas viņa vadībai.
05.04.2013 15:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Bet es pie tā piestrādāju, tiešām ar nodomu, savu reizi pietēloju vājāku kā esmu, pabremzēju savu enerģiju, ak smagais iepirkumu maiss, lai viņš nepazaudētu iemaņas, lai neattaptos vienu dienu mazaispīrādziņš situācijā.
05.04.2013 15:45 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
mazaispiradziņs, zini kas šajā bija - vīrs jau nav pieradis , ka tu kaut ko nevari un tādēļ tā izteicās!!!!
05.04.2013 15:46 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nuja, nuja, tā ka sāc pamazām investēt šajā jomā, ar sīkumiem, kaut vai, lai krūzi padod no plaukta, izlaidusi esi:D
05.04.2013 15:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits