Slimiga greizsirdiba uz drauga bijuso draudzeni

 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Lidz sim attiecibas nekad nebiju greizsirdiga.
Bet bams gandriz gadu esmu kopa ar puisi un veljoprojam esmu ka traka. Pirms satika mani, vins bija saderinajies. Nav ne jausmas, kas un kapec un ka, bet viss notika loti atri, vins izskiras no savas draudzenes un neilgi pec tam mes sakam dzivot kopa. Bet ta ka tas notika loti atri un meitene bija loti sapinata vina izvacas paris stundu laika, kamer mans tagadejais draugs stradaja,tapec daudzas vinas lietas vel ir seit un dara mani traku. Es gribu respektet vina un vinas lietas un saprotu, ka viss ir beidzies bet kadreiz man uznak, ka kaut kas dida..
Es atradu vinas profilu facebook, tad vinas blogu, saku lasit un vina ir tik perfekta: skaista, gudra, saimnieciska, rupiga, stiliga..Man nav neka no ta, tapec ir tik gruti noticet, ka vinam pret vinu pilnigi nekas vairak nav un kadas paris reizes man ir pasprucis kaut kas mulkigs un varbut pat parmetoss, kopuma es censos apslapet savu velmi..
Bet pats trakakais ir tas, ka esmu atkariga no vinas bloga un katru reizi, ka es to lasu, mana vedera griezas nelabums, dazubrid man ir sajuta, ka es ienistu savu draugu, kad es izlasu kadu lietu, ko vina apraksta kadu lietu, kas vinai patik vai ko vina medz darit un taja bridi es atceros, ka draugs kaut ko tiesi tadu ir nopircis man, ka lielu parsteigumu, vai censas mani pamudinat darit lietas, kas ir patikusas ieprieksejai meitenei....Ko es seit gribu pajautat varbut ir kada lidzvertiga situacija un iespejamie risinajumi?
01.04.2013 18:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Patiešām- kàda velna pēc viņš to visu glabā?
02.04.2013 00:58 |
 
Reitings 14
Reģ: 13.02.2013
karinjo, jo cer, ka kādreiz iespējams saies atpakaļ ar viņu.
02.04.2013 01:00 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.10.2011
Man ir ne gulži līdzīgi, bet nu uz to pusi.. Manējam bija viena tāda debīla vecene, kas aizraujās ar jogām, veģitārismu, peldēšanos aliņģī utt. Nu lūk, un manējam te šad tad arī uznāk tādas vēlmes, kā piemēram, mēs peldējāmies pagājušajā vasarā maksimāli ilgi - līdz oktobrim, nu tipa norūdījāmies utt. Bet es jau nojaušu no kurienes viņš ir ietekmējies. Un man tas arī uzdzen dusmas. Varbūt tikai manas iedomas, bet..
Bet nu ņemot vērā, ka es uzskatu, ka esmu 1000 reizes labāka par to veco pasiju, kas manā skatījumā ir ne tikai neglīta govs, vecāka par mani 15 gadus, bet arī reāli ku kū, tad mani tas tā globāli neuztrauc, jo priekš manis konkurente viņa nav. Domāju, tev jāpaceļ galva augšā un jāpamaina attieksmīte.. Tu esi labāka par viņu, savukārt, ja neesi - tad kļūsti.
02.04.2013 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vai nu viņam patiesi ir vienalga un tas viņš neuzskata par vajadzīgu pievērst uzmanību tādam ''sīkumam'', kā bijušās mantas utt. Vai arī viņš nav ticis pāri bijušajai un cer, ka viņa atgriezīsies, cer, ka viņu attiecības atjaunosies utt.
Izstāsti viņam savas sajūtas. Un, sevis pašas dēļ, beidz lasīt viņas blogu :D
02.04.2013 14:43 |
 
Reitings 290
Reģ: 06.02.2011
pikapele, kurš tad doktars uzstādīja Tava vīrieša bijušajai sievietei šādu diagnozi, ka debila?
02.04.2013 14:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man drīzāk liekas, ka vīrieši neaizdomājas līdz tādam līmenim kā meitenes - ka mantas nemet ārā, jo gaida atpakaļ, cer, ka būs kopā.

Vīrieši ir prakstiski un kāpēc mest ārā to, ko vēl var izmantot, vismaz nauda nebūs jātērē.

Ja ir tādas problēmas, tad ar otru pusi jārunā, kā arī pati meitene norāda, ka čalim tieši bijušās mantās meklējis nagu lakas noņēmēju, tad viņam tiešām vairāk tās mantas liekas prakstiskā nozīmē, nevis kā nozīmīgas.
02.04.2013 15:00 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.10.2011
pikapele, kurš tad doktars uzstādīja Tava vīrieša bijušajai sievietei šādu diagnozi, ka debila?


Tur nav vajadzīgs ārsta diploms, lai to diagozticētu.
02.04.2013 15:09 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
man arī šķiet, ka vīrieši tādas lietas nemaz neredz. un kur nu vēl aizdomāties par to, ka nemet laukā , jo cer atgūt utt..tas mums sievietēm ir raksturīgi tikai
02.04.2013 15:09 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
pikapele augsta pašapziņa ir laba līdz zināmam līmenim. Ja Tu sāc nolikt otru meiteni, tikai tāpēc, ka esi greizsirdīga un Tev nav pieņemams viņas dzīvesstils, tad nudien neesi labāka par viņu.. fu, riebīgi palika izlasot Tavu komentāru.. vismaz cieni savu vīrieti - viņš kādreiz bija kopā ar šo sievieti.
02.04.2013 15:11 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.10.2011
pikapele augsta pašapziņa ir laba līdz zināmam līmenim. Ja Tu sāc nolikt otru meiteni, tikai tāpēc, ka esi greizsirdīga un Tev nav pieņemams viņas dzīvesstils, tad nudien neesi labāka par viņu.. fu, riebīgi palika izlasot Tavu komentāru.. vismaz cieni savu vīrieti - viņš kādreiz bija kopā ar šo sievieti.


Nomierinies.. :) Tu taču nezini, kāda šī sieviete (par meiteni viņu vairs nevar nosaukt) vispār ir un ko viņa darās. Es neesmu uz viņu greizsirdīga, es vienkārši novēroju kā viņa izpaužās, jo diemžēl, manam puisim ir kopīgs bizness vēl sensenos laikos, kad nebijām pazīstami, uzsākts ar viņu, tā ka... Izgājieni ir reti nenormāli.
02.04.2013 15:15 |
 
Reitings 290
Reģ: 06.02.2011
pikapele, redzi, dzīvē gadās visādi un notikumi cilvēkus ietekmē. lai vai ,kā - tā vairāk ir viņu darīšana nekā Tava, jo ne Tava bijusī viņa ir. Un pašlaik šādi pozicionējot sevi un viņu, Tu pati sevi padari par apsmieklu.
Lauztin laužas no tevis ārā augstprātība, nevis novērojumi par to, kāds ir cits cilvēks.
02.04.2013 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Par mantām - kad sāku satikties ar tagadējo draugu, viņa mājā joprojām atradās viņa bijušās draudzenes mantas. Sākumā īsti nepievērsu uzmanību, jo kopā nedzīvojām. Kad sāku palikt pie viņa pa nakti ar vien biežāk, man tās mantas reāļi traucēja. Draugs jau bija gatavs pa taisno izmest visas miskastē (jo viņai nekad nav bijis laika,lai atnāktu un paņemtu utt) Bet tomēr pierunāju, lai nedaudz pagaida. Dabūju kastes, saliku visas viņas mantas, un liku draugam, lai viņš bijušajai paziņo - 5 dienu laikā, ja neatnāks pakaļ mantām, es tās izmetīšu. Nebija jāgaida pat piecas dienas, kad meitene atnāca pakaļ savām lietām.

Arī es iesaku, nelasīt viņas blogu! Saņem sevi rokā, un ieliec to enerģiju ar kuru tu "seko" bijušajai, savās attiecībās.
02.04.2013 15:21 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
haaaaa, gan jau tā meitene cosmo ar sēž :D
02.04.2013 15:21 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.10.2011
pikapele, redzi, dzīvē gadās visādi un notikumi cilvēkus ietekmē. lai vai ,kā - tā vairāk ir viņu darīšana nekā Tava, jo ne Tava bijusī viņa ir. Un pašlaik šādi pozicionējot sevi un viņu, Tu pati sevi padari par apsmieklu.
Lauztin laužas no tevis ārā augstprātība, nevis novērojumi par to, kāds ir cits cilvēks.


Domāju arī tev (un jebkuram) ir cilvēki par kuriem, ņemot vērā viņu izdarības un uzvedību, tu domā - man viņa/viņš nepatīk, viņa/viņš nav īsti normāla/s. Nu lūk - man ir šī sieviete, jo diezgan nepatīkamas un neadekvātas izdarības viņa ir veikusi arī pret manu puisi viņu kopīgajā uzņēmumā, un ņemot vērā, ka tas ir mans puisis nevis vīrietis no ielas, tad tā ir tik pat liela mana darīšana, kā viņu, jo mēs šajās lietās, kā jau normāls, pāris - dalamies.
02.04.2013 15:28 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Jā tas nav forši uzdurties tādām lietām. Pasaki draugam, ka izmetīsi mantas ārā un viss.

Kā viņam pašam sirdī vēl kaut kas ir no viņas? Varbūt tieši dēļ tā Tu esi greizsirdīga, jo vēlies lai viņa sirdī tieši Tu ieņem galveno lomu viņa dzīvē?
Ko viņš pats Tev stāsta?
02.04.2013 19:10 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Un ka kompī bildes - noteikti liktu izdzēst, lai Tevi tas nesāpinātu.
02.04.2013 19:11 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu es pēc nagu lakas noņēmēja neatgrieztos, bet nedomāju, ka tas man arī traucētu. ja draugs teiktu, ka varu lietot, tad arī izlietotu. kas par to? ja nepatiktu tas, ka tu ilgi stāv tās mantas, piedvātos, ka mēs varam abi aizvest viņai, pamatojot to, ka viņa nebrauc pakaļ viņām un diez vai, ka vispār brauks. domāju, ka viņai jau n-tās lietas tādas ir nopirktas vietā un pat beigušās un nopirktas pa jaunam.
mani vairāk uztrauktu tas, ka draugs skatās bijušās bildes. pat ne to, ka viņas ir kompī. mans draugs arī pēc kāda laika izdzēsa bijušās bildes, kad viņam vnk bija laika tās izšķirot. kaitināja, ka viņas tur stāv, bet nu tomēr tos tūkstošus izdzēst nav viegli, kam vajag arī attiecīgu noskaņojumu. pie tam vēl dīvaini, ka viņš skatās viņas bildes tavā klātbūtnē. es pajautātu- kas notiek? šķiet, ka tomēr viņš iemetās jaunās attiecībās, nepadomādams, ko nozīmēja iepriekšējās. es tikai ceru, ka esmu maldījusies
03.04.2013 14:06 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Paldies, meitenes. Par to mantu savaksanu, ir nedaudz sarezgitak, es nezinu, mani sejas saubas arvien vairak pec jusu domu graudiem.. varbut, ka vins vinu pameta, jo vina bija paraka par vinu visa, bet vinam vienmer patik but uzmanibas centra un visinteresantakajam, tapec vins izvelejas tadu vaju neko, ka es..un par tam mantam, ja, neviens no mums nedzivo valsti, kuras pilsoni esam un neviens no mums nav vienas pilsonibas parstavis, ta meitene ir atpakal dzimtene, kas gan nav tragiski talu, bet... es nezinu. Paldies par viedokliem.
03.04.2013 20:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)