Slimiga greizsirdiba uz drauga bijuso draudzeni

 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Lidz sim attiecibas nekad nebiju greizsirdiga.
Bet bams gandriz gadu esmu kopa ar puisi un veljoprojam esmu ka traka. Pirms satika mani, vins bija saderinajies. Nav ne jausmas, kas un kapec un ka, bet viss notika loti atri, vins izskiras no savas draudzenes un neilgi pec tam mes sakam dzivot kopa. Bet ta ka tas notika loti atri un meitene bija loti sapinata vina izvacas paris stundu laika, kamer mans tagadejais draugs stradaja,tapec daudzas vinas lietas vel ir seit un dara mani traku. Es gribu respektet vina un vinas lietas un saprotu, ka viss ir beidzies bet kadreiz man uznak, ka kaut kas dida..
Es atradu vinas profilu facebook, tad vinas blogu, saku lasit un vina ir tik perfekta: skaista, gudra, saimnieciska, rupiga, stiliga..Man nav neka no ta, tapec ir tik gruti noticet, ka vinam pret vinu pilnigi nekas vairak nav un kadas paris reizes man ir pasprucis kaut kas mulkigs un varbut pat parmetoss, kopuma es censos apslapet savu velmi..
Bet pats trakakais ir tas, ka esmu atkariga no vinas bloga un katru reizi, ka es to lasu, mana vedera griezas nelabums, dazubrid man ir sajuta, ka es ienistu savu draugu, kad es izlasu kadu lietu, ko vina apraksta kadu lietu, kas vinai patik vai ko vina medz darit un taja bridi es atceros, ka draugs kaut ko tiesi tadu ir nopircis man, ka lielu parsteigumu, vai censas mani pamudinat darit lietas, kas ir patikusas ieprieksejai meitenei....Ko es seit gribu pajautat varbut ir kada lidzvertiga situacija un iespejamie risinajumi?
01.04.2013 18:44 |
 
Reitings 42
Reģ: 24.02.2013
Žizele, ļoti labi saprotu Tevi. Man bija/ ir diezgan līdzīga situācija, varbūt nedaudz trakāka. Jo puisis tik bieži atgādināja par savu bijušo, aizrādīja, ka izdarīju vai pateicu ko līdzīgu kā teikusi/ darījusi viņa. Līdz pat sajauca mūsu vārdus...nu jā, acīmredzot viņš nav aizmirsis viņu, tagad ļoti daudz domāju par savu tālāko rīcību, vai aiziet vai palikt...bet tikt salīdzinātai ar viņu ir sāpīgi, jo es esmu es. Varbūt tieši tā bija mana motivācija izbeigt skatīt to meiteni sociālajos tīklos. Novēlu Tev saņemties, jo tas puisis taču izvēlējas Tevi. :)
01.04.2013 20:13 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Es zinu šīs sajūtas, bet ne attiecībā uz mīļoto cilvēku, bet gan uz vienkārši draugu.
Šis draugs man nepatika un nekad nav paticis kā puisis, bet viņš jau gadiem ir kopā ar vienu meiteni(tagad apprecējās), kuras klātbūtnē es visus pusaudžu gadus jutos kā pilnīga nulle.(Viņa ir 5gadi vecāka par mani). Viņa ir miss perfektā, un pietam, vēl mana māsīca. Neiedomājami skaista, starojoša, teicamniece, smaidīga, laimīga, labi gatavo, kārtīga utt, un tas pat nav virtuālajā pasaulē, bet gan reālajā dzīvē. Un tad nu man bija kādus 5 gadus no 13 līdz 18 lielā stūlbā sajūta, kad visās spēlēs, satikšanās reizēs utt, viņa izcēlās mūsu draugu pulkā.
Bet ja godīgi vienā brīdī man atnāca klikškis , ka viņai nav tas ,kas ir manī un man nemaz nevajag līdzināties. Manī ir iekšējā brīvība un laimes sajūta.
Un tikai tagad 21 es spēju normāli ar viņu draudzeties, kontaktēties un nedomāt, ka esmu sliktaka. Galvenokārt, jo prātā esmu brīva :)

Bet tev iesaku beigt sevis salīdzināšanu, nav vērts.
01.04.2013 20:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pieprasi draugam aizvākt viņas mantas, kaut salieciet kastēs un nobāziet dziļākajā stūrī, neviens nespiež izmest. Patiesībā tavs vīrietis rīkojas ļoti egoistiski un vienkāršu stulbi viņas pekeles nenovācot no acīm uzreiz kā sākāt dzīvot kopā.
01.04.2013 20:16 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Man bija liels pārsteigums, kad ieraudzīju, ka šo tēmu esmu izveidojusi it kā es.:D

Varu ieteikt to pašu, ko pārējās meitenes- nelasi to blogu.:)
01.04.2013 20:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet tu esi aizdomājusies, ka lai cik viņa būtu ideāla, tavam vīrietim viņa gala beigās nebija gana laba?! Novērs enerģiju uz attiecībām, lai tu būtu tā īstā un vienīgā.
01.04.2013 20:23 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
vispirms noteikti izrunājies ar puisi, lai mājās novāktu jebkādas mantas, kas saistās ar bijušajām attiecībām. viņam būtu jāzina, ka tas tevi sāpina. bez drāmas, protams, bet saprotami un mierīgi jādod zināt.
lai viņš aizved pie vecākiem, vai draugiem, ja nespēj izmest.
es pēc šķiršanās pat dvieļus, palagus un traukus izmetu, nespēju tos vairs lietot. un es jutos labāk pēc tam. it kā nedaudz sāktu jaunu dzīvi.

es arī pie viena viņam pajautātu, lai pāris vārdos pastāsta, kādēļ izšķīrās. ja viņš pats nav bijis cūka, tad tur nav nekā slēpjama. + varbūt tas mainīs tavas domas par to meiteni un situāciju kā tādu.

un, jo ilgāk turpināsi viņas gaitām sekot, jo apsēstāka kļūsi, diemžēl. ir jāspēj pārvarēt vēlme par spīti visam. iedomājies, ka viņa redz, ko un cik tu skaties.. un visticamāk viņa to arī zina, jo bloga apmeklētājus pēc IP adreses taču var atšifrēt.
01.04.2013 20:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
veic májás kádu párkártoshanu, mébelju párbídi utt, un pasaki, ka vélies, lai tás lietas vairs tur nebútu, tás neviens nelieto un nevienam nav vajadzígas. pasaki, lai uzzvana vinjai un pajautá, vai vajag, ja né, metat lauká! kas jús 20 gadus glabásiet mantas???? kosmétika noteikti jau sabojájusies pa gadu, un nez vai ir tur kas vajadzígs....
01.04.2013 20:35 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Vienu soli esmu jau sperusi, es pateicu, ka nevelos esoja dzivokli dzivot, uz to vins piekrita, es ceru, ka ari parvaksimies, ka saka pec vasaras un tas mantas pie viena atradosim vai kaut ka citadi novaksim no manam acim un saksies labaki laiki manai emocionalajai pasaulei, bet sis 'Ritdien, velak' ari mani grauz. Ka ari, ka jau viena meitene mineja lidzigu situaciju vinam ari ir bildes ar vinu datora, telefona un vins ta ari ipasi nepardzivo, protams, man nav pieeja tam bildem, bet kadreiz, kad skatamies musejas, tas izlec un man fiziski ir slikti, bet nu jaa, es nezinu, ka es rikotos, 4 gadi tomer ilgs laiks kopa, varbut to ta vienkarsi nevaar izsvitrot, vai ari viss sis nozime to, ka vins nevar vinu aizmirst, aaa.
01.04.2013 20:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Svarīgs ir iemesls kādēļ viņi izšķīrās un ir svarīgi kurš bija iniciators, tavs puisis vai viņa bijusī.
01.04.2013 21:21 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
mana 1 puiša mājās palika gan mana kosmētika, gan drēbes... nez pēc ilga laika viņš to visu izmeta? tagad māc ziņkārība :D

bijusī vīramāte gan visas manas un mana dēla mantas, kas bija viņas mājās, salika kastēs un izlika uz ielas. labi, ka man bija mašīna, lai to visu savāktu :D
01.04.2013 21:26 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu man nekas slimīgs te neliekas. Diez vai tavam puisim ļoti patiku, ja tava bijušā foto stāvētu jūsu māja. Pagātne ir pagātnē. Visas mantas, ja nu nevar izmest, tad nu vismaz salikt kāda kastīe un nolikt neredzemā vietā, foto no datora vsp jāizdzēš.

Un NEKAD sevi nesalīdzini ar viņu. Ja viņš viņu pameta-tātad ir bijis iemesls. Noteikti iesaku ar viņu aprunāties par šo tēmu. Uzzini no viņa kāpēc viņi izšķīrās un par mantām noteikti pasaki. Pirmkārt, redzēsi viņa reakciju un sapratīsi cik svarīga viņam esi.
Veiksmi!:)
01.04.2013 21:45 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
kāpēc jādzēš foto no datora??! Muļķības.

ja man nākamais vīrietis palūgs izdzēst bildes no iepriekšējām attiecībām, es viņu pasūtīšu 2 mājas tālāk. tā ir mana pagātne, vēsture. Ne jau es tās bildes skatīšos katru vakaru, bet es neuzskatu, ka jāiznīcina viss, kas saista ar bijušo. Šis cilvēks kādreiz tevi darīja laimīgu un pateicoties tajā skaitā viņa tu esi tāda, kāda esi tagad...
01.04.2013 21:48 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.05.2012
Cik es zinu, manam draugam (vēl nedzīvojam kopā) datorā arī ir bildes ar viņa bijušo. Līdz šim brīdim mani tas neuztrauca, bet tagad nedaudz aizķēra. Īsti nezinu, kāpēc viņam tās tur vēl ir. Teikt, lai dzēš ārā arī negribu, jo nav jau mans dators. Dīvaini.
01.04.2013 21:49 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.05.2012
Lancaster, pareizi jau saki. Savā ziņā man tas netraucē.
01.04.2013 21:53 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Uzskatu, ka no datora šādas bildes varētu pārnest uz kādu citu datu krātuvi, lai nav acu priekšā ne pašam, ne meitenei, tas tomēr parāda gan attieksmi, gan cieņu. Protams, tā ir pagātne, kas mūs veidojusi un devusi mācības, bet tā ir VIŅU pagātne, kurai mīļu bilžu veidā nevajadzētu rēgoties tavā acu priekšā, kad skataties JŪSU bildes.
01.04.2013 21:59 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu brūkat par tām bildēm virsū :D
Bildes tik tiešām vai nu izdzēšt vai salikt mapītē atsevišķā.
01.04.2013 22:00 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Ja jau viņš ir kopā ar tevi, nevis viņu, tātad tu esi labāka par viņu, un beidz salīdzināt! Drīzāk viņai būtu jāmācās no tevis... :-) Galvu augšā un uz priekšu! Ieguldi šo enerģiju jūsu attiecībās, savā attīstībā utt, nevis jūsmošanā par puiša bijušo, un savas pašapziņas graušanā..
Lai veicas!! :-)
01.04.2013 22:01 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
nu par to atsevišķo mapīti - loģiski :D :D
01.04.2013 22:02 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Nu, par to, ka "viņš ir kopā ar tevi, tātad esi labāka!" teikšu - ne vienmēr. Ir arī gadījumi, kad šādi palipina citu kā plāksteri kādu laiku un tad aiziet atpakaļ pie iepriekšējās, jo saprot, ka (par spīti sliktajam un pardzīvojumiem) viņa bija labāka, īstā utt.
Tiešām domāju, ka tīri cieņas pēc varētu nelūrēt internetā un aizvākt bildes, mantas utt. kaut kur tālāk.
Autore, tās ir tikai manas pārdomas. Ieteiktu izrunāties, tā pa īstam un pilnīgi. :)
01.04.2013 22:06 |
 
Reitings 67
Reģ: 05.03.2013
tas taču ir skaidri redzams - čalis nespēj tikt pāri ex, ja jau neizvāc viņas mantas. Vai arī pārāk slinks, lai uzklausītu un lai pats izvāktu viņas. Vai arī viņam vispār viss ir pie dir*as, neinteresē.
01.04.2013 22:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits