Pirmo reizi kopā iedzērām

 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2012
Draugu dzimšanas dienas ballītē sanāca tā, ka abi iedzērām un manējais sāka pārāk brīvi uzvesties pat priekš maniem uzskatiem. Negribas jau viņu nekādi ierobežot, bet tas, cik brīvi izturējās galīgi nepatika. Esam kopā jau kādu laiciņu, bet nebijām bijuši šādā ballītē kopā. Varbūt pati ballīte bij pietiekoši traka vai alkohols par daudz priekš viņa, bet tai pat laikā neviens no mums nebija piedzēries. Viņš tagad itkā saprot, ka tajā vakarā par daudz atļāvies, bet, ko darīt tādā brīdī, kad viņam jautri un viņš tā uzvedas? Viņš itkā ar citām ākstās, bet tai pat laikā skatās, ko daru un ar ko runāju ar tādu skatienu.
Skaidrs ir, ka turpmāk ir jāizkalidē viņš, lai mazāk dzert sanāk, bet nu šoreiz mūs piesēdināja pie galda, kur spēlēja labo spēli :DDD Nu mums viņā gāja traki un rekur rezultāts - sūdzos cosmo!
Bāc!! Man tagad tādas pārdomas par to, kādēļ tā notika. Atbilde, ka nevajag ļaut tik daudz dzert jau ar neder, jo nu nevar jau nosargāt tā un tas nav tas, ko vēlos. Varbūt jau arī jāļauj atpūsties kā vēlas un tā pat labāk. Jums navlīdzīga pieredze? Noteikti ir, jo katrā pasākumā ir kāds aizņemts, kas atļaujas par daudz, tad jau visām būs cerams, ko pastāstīt.
Atvainojos, ja neinteresanti, bet gribas šo izstāstīt jums ne nevis kādai draudzenei!
Paldies!

P.S.
Ja taisiet ballīi, tad tā spēle, ko spēlējām ir tāda, kurai jābūt būtu. Zilā kastē http://www.kava.lv

Tām, kuras čīkstēšana garlaiko:
31.03.2013 23:47 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
jane - haha :D +1
01.04.2013 12:43 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Nu arī man 1 reizi ir sanācis iedzert par daudz kopā ar draugu. Ballites laikā viņš bija kopā ar puišiem, es ar savām meitenēm, bet, protams arī viens otram blakus bijām. Bet tad viens otru neuzlūkojām ar greizu aci (lai gan meitenes bijām tikai 5 un puiši 2 vai pat 3x vairāk un ar visiem man ir labas attiecības). Bija visai smieklīgi un gājiens uz mājām vēl smieklīgāks, viens par otru smējāmies.
02.04.2013 01:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits