Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jautājumi - tonālais, pūderis, vaigu ēnas

 
Reitings 361
Reģ: 03.07.2012
Sveikas!

Lietoju tonālo krēmu no maybelline Fit Me. Kā ikdienas tonālais krēms viņš ir ļoti labs, bet ejot ballēties gan nē. Jau kuro reizi pierādījās, ka ballīšu laikā viņš vienkārši pazūd no manas sejas! :D Un tās pat nav tādas ballītes, kur ir ļoti karsts vai kā savādāk, tā kā nost viņš viennozīmīgi nevarēja notecēt..

Kādu tonālo krēmu jūs man ieteiktu, kurš pildītu savas funkcijas vairāku stundu garumā, mistiski nenozustu no sejas un pildītu labi savas funkcijas?

Ā, vēl par pūderi - es nekad tādu neesmu lietojusi, kāds īsti ir iemesls viņu lietot? Saprotu, ka, piemēram, lai nopūderētu spīdīgās vietas, bet vai viņa lietošanai ir vēl kāds iemesls? Apsveru domu tādu iegādāties, bet kādu jūs man ieteiktu? (ne dārgu - drogu variantu) Un kā var zināt, kurš tonis atbilst man?

Meklēju bonzīgas vaigu ēnas, kontūru veidošanai, kādas lietojat jūs?

Paldies un priecīgus svētkus! :)
31.03.2013 22:45 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Pūderi lieto gan tonālā noturības paildzināšanai, gan taukainā spīduma novēršanai, kā arī, protams, lai būtu lielāka sedzamība. Ja tevi interesē tikai noturības paildzināšana, tad droši vari izvēlēties bezkrāsainu pūderi (ir vēl speciālie setting powders), piemēram , ar toni Translucent.
Tas vismaz daļēji izrisinās tonālā problēmu.

Par specifiski ballītēm paredzētu tonālo nezinu, pati lietoju Bourjois Healthy Mix. Uz manas kombinētās ādas turās visu dienu, ja ir nepieciešamība - var ar otu uzklāt papildus, tajās vietās, kurās tas uz dienas beigām ir pazudis.
31.03.2013 22:58 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es lietoju ne no dārgā gala, loreal true match, turas visu dienu. Pūderi, ja ir vajadzība, lai nopūderētu spīdumu, pamēģini caurspīdīgo birstošo pūderi. Piem., maxfactor ir ok, nav dārgs.
31.03.2013 23:01 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Bronzīgas vaigu ēnas vari pamēģināt no body shop'a bumbiņas, man ļoti patīk, nav tumšas, dod tādu maigi bronzīgu efektu :)
31.03.2013 23:03 |
 
Reitings 361
Reģ: 03.07.2012
Liels paldies, ņemšu ieteikumus vērā!!

Tā lai nebūtu jātaisa jauna diskusija: Kā tikt vaļā no sausās ādas uz deguna? Bieži lietoju sejas krēmiņus, nelīdz. Zinu, ka lietojot pūderi, tie kļūs vēl izteiktāki nāsu bedrītēs.
31.03.2013 23:05 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Galvenais nelieto pūderi uz sejas bez bāzes apakšā. Ja lietoju pūderi, lieko vēl zem tonālā trekno dzintara niveju, lai nesausina ādu :)
31.03.2013 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
tagad drogās ir uz atlaides - max factor all day flawless 3 in 1 tonālais, man ir ļoti taukaina sejas āda, un šis perfekti turās uz manas ādas!!!
31.03.2013 23:09 |
 
Reitings 361
Reģ: 03.07.2012
Jā, domāju iegādāties treknu sejas krēmiņu.

Un vēl viens jautājums - kā jūs veikalā spējat saprast, kurš tonis jums ir vispiemērotākais? Esmu gājusi bez meikapa uz veikalu un tad nedaudz smērējusi virsū, bet tad tik un tā neko nevar saprast :D Bail iegādāties neīsto toni.
31.03.2013 23:18 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es pamēģinu uz kakla ādas, jo tad vieglāk sapludināt un nebūs maskas efekts. Es te laikam cenšos izpausties :D
31.03.2013 23:21 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Par pūderi, esmu pēdējā laikā ļoti iecienījusi Catrice kosmētiku. Super lēti un super labi, priekš tādām cenām. Pūderis ļoti patīk, lūpu krāsas, visādas lietas .. Tur arī bronzeri pirku. Drogās tirgojas, iesaku :)
31.03.2013 23:22 |
 
Reitings 361
Reģ: 03.07.2012
Undersun, prieks, ka tu šeit tik aktīva, pārējās laikam pārēdušās un jau guļ! :D

Nebiju iedomājusies smērēt uz kakla, pamēģināšu. Galvenais ir, manuprāt, ir atcerēties pirms tonālā iegādes, paskatīties, kā tie izskatās dienas gaismā. Vienreiz testēju tonālos uz rokas, izgāju ārā un sapratu, ka gandrīz iegādājos rozā tonālo. Kaut gan veikalā izskatījās tīri tā neko :D
31.03.2013 23:24 |
 
Reitings 62
Reģ: 22.08.2012
Es lietoju Maybelline Affinitone - labi sedzošs, bet liekas viegls, ādai patīkams. Nakts uzdzīvju laikā arī kārtīgi iesvētīts, problēmu nav bijis :)

Es arī vēl esmu sava īstā pūdera meklējumos, taču virs pašreizējā tonālā nav nepieciešamības to likt.
31.03.2013 23:29 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Tonālo parasti iesaka testēt uz attīrītas žokļa līnijas. Izvēlies kādus 3 iespējamos krāsu variantus, tad uzklāj nedaudz no katra, izej dienas gaismā un skaties. Dzīve ir nedaudz vieglāka, ja neej uz solāriju, jo automātiski vari izvēlēties starp pieejamajiem 2-3 gaišākajiem toņiem. Vēl, drošības pēc, vari noteikt savas ādas apakštoni, lai zinātu kādu tonālo meklēt - ar dzelteno vai rozā apakštoni.
31.03.2013 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
vislabākais veids ir paprasīt pārdevējai vai nevar iegādāties paraudziņu, vai arī kā es daru - paņemu līdzi tukšus trauciņus un bišķi iespiežu no testerīšiem trauciņā tonālo un izmēģinu mājās, jo svarīgs ir ne tikai tonis, bet arī tonālā tekstūra un cik labi klājas uz sejas, jo es esmu daudzas reizes nopirkusi tonālo pēc ideāla toņa, taču uz sejas klajās drausmīgi, pēdējais kurā iegrābos bija Maybelline tonālais ar minerāliem, man viņš peldēja pa seju, nemaz nevarēja kārtīgi uzklāt ne ar otām ne ar pirkstiem.
31.03.2013 23:35 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Kādreiz ilgus gadus lietoju loreal tonālo un pūderi - true match, bet tā kā ar laiku šie produkti kļuva divreiz dārgāki, tad man vairs neceļas roka pirkt, pat ņemot vērā to, ka man pieteik trīs mēnešiem. Ilgi meklēju un atradu tonālo, ar kuru "jūtos labi" - cena arī laba - tas ir Maybelline Dream Satin Liquid. Es pat teiktu, ka ja Tu lieto tonālo, tad ir loģiski, ka jālieto arī pūderis, citādi no tonālā maza jēga. Pūderis man šobrīd ir no Rimmel - tāds kā jau iepriekšminētais, tikai ar toni. Man šķiet, ka šis pūderis seju diezgan iestīvina, tāpēc pien šī pūdera es nepalikšu. Bet tiešie tā, kā jau iepriekš tika minēts - pūderis paveiks to, lai tonālais nepazūd no sejas tik ātri. Lielākai noturībai, kad jau esi uzklājusi pūderi, tad uz sejas var uzsmidzināt to ūdens spreju (ar ko vasarā atsvaidzinās) ir tādi evian, u.c.

Par degunu - man mūždien ir problēmas ar to, ka visu laiku nāk āda nost no deguna. Reizēm tik traki, ka pēc tonālā un pūdera uzklāšanas deguns izskatās pēc kartupeļu lauka. Ja no deguna nāk nost āda, tas nozīmē, ka pietrūkst kaut kādu vitamīnu, bet es to "ārstēju" vienkārši elementāri pirms gulētiešanas tikai degunā iemasējot trekno niveju.
31.03.2013 23:36 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Par vaigu sārtumu - es lietoju bronzas pērlītes no AVON. Tiešām neizlietojams pirkums un mani pilnībā apmierina.
31.03.2013 23:37 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Par vaigu sārtumu - es lietoju bronzas pērlītes no AVON


O jā, man arī patīk!
01.04.2013 00:26 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Man ir Loreal true match tonālais un kaut kāds Maxfactor pūderis. Kādreiz lietoju to Rimmel, patika, bet man ir ļoti spīdīga seja un jau pēc 2-3 h bija jāpūderējas no jauna. Tonālo bez pudera vispār nelietoju, ja krāsojos, tad krāsojos, ja ne, tad ne. ja gribi, lai kosmētika ilgi turas, vajag lietot bāzi un nofiksēt ar to pašu pūderi.
01.04.2013 00:34 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
Pie reizes gribēju pajautāt- kāda ir labākā bāze.?
Kādu jūs lietojat, jo esmu ar pašreizējo smagi iegrābusies..
01.04.2013 00:38 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pati lietoju Bourjois Healthy Mix. Uz manas kombinētās ādas turās visu dienu


same here. +es vēl lietoju to pašu Healthy mix pūderi, abi patīk labāk par visu pārējo, ko esmu pirkusi pirms tam, tāpēc domāju iegādāties vēl Healthy mix korektoru :D
par vaigu bronzeri arī interesē, bieži redzu negatīvus bronzera izmantošanas piemērus, kad vaigi izskatās netīri, tāpēc bail pirkt tādu. varbūt kādai ir Bourjois šokolādīte? (vaigu bronzeris šokolādes tāfelītes formā) Žēl, ka Drogās ir tikai viens tonis, man likās aizdomīgi tumšs.
01.04.2013 00:50 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pūderi ir dažādi, piem. mans Healthy mix paildzina tonālā noturību, pastiprina maskējošo efektu un rada vienmērīgākas, nepārspīlēti matētas sejas krāsas iespaidu. vēl tam ir spogulītis :D kā arī citus pūderveida produktus (piem. vaigu sārtumus un ēnas) ir vieglāk klāt uz pūdera kā bāzes.
01.04.2013 00:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits