Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stāsts bez atrisinājuma...

 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!

Esmu gribot negribot nonākusi neapskaužamā situācijā. Esmu laulībā nodzīvojusi teju 5 gadus ar cilvēku, ar kuru par pāri kļuvām pirms 7 gadiem. Mums ir burvīga 5gadīga meitiņa. BET...

Mana laulība nebija slikta, ja skatās kopumā. Taču būtiskus mīnusus kopdzīvē vilka vīra pasmagais raksturs un tas, ka viņš nemēdza runāt, nekad neizrunājām sajūtas. Viņam bija arī citas prioritātes un mērķi dzīvē. Tāpat pēdējā laikā arvien vairāk mums radās tādas situācijas, kad viņa psihošana par kaut ko nostādīja mani riebīgās situācijās. No sākuma tie bija tikai momenti pāris stundas, kas it kā nelikās nekas traks, jo bez tiem, mēs viens otru ļoti mīlējām un jutāmies laimīgi. Bet kaut kādā brīdī tādas reizes sāka kļūt biežākas un man sāpēja vairāk, mani nedzirdēja un neņēma vērā, mūsu sapņi bija atšķirīgi. Un pēdējo gadu es daudz domāju par laulības šķiršanu.

Pirms aptuveni pusgada sāku strādāt jaunā darbā. Darba pienākumu dēļ nācās sastrādāties ar kādu kolēģi (vīrieti). Pamazām iepazināmies, kļuvām par labiem draugiem, daudz runājāmies. Un kādā brīdī laikam sākām viens otru uztvert ne tikai kā draugus. Laulībā nekas nemainījās un es sāku novērsties no attiecībām mājās, iegrimu darbos, uzsāku attiecības ar kolēģi. Biju atradusi cilvēku, kas mani saprot, novērtē, nēsā uz rokām, uzklausa, ar kuru man ir vieni un tie paši mērķi, kurš saprot manu mīlestību pret manu darbu, jo mans darbs man tiešām ir arī hobijs! Un abi no sirds iemīlējāmies viens otrā un vēlējāmies būt kopā. Un vienā brīdī sapratu, ka nevēlos vairs turpināt laulību, pateicu vīram ka vēlos šķirties.

Tas bija lūzuma punkts visam! Vīrs bija izmisumā, mana izsapņotā nākotne ar otru cilvēku likās miljons reizes grūtāk sasniedzama, nekā man šķita. Mans vīrs pilnīgi mainījās, kļuva par tādu vīru, kādu visu laiku esmu vēlējusies. Un nav šaubu, ka tās nav izmaiņas uz mēnesi, viņš ir mainījies, jo kad viņš zaudēja sievieti, kuru mīl vairāk par visu, saprata, kāds kretīns ir bijis un ka es viņa dēļ laulībā nebiju laimīga. Viņa pārmaiņas bija pamatīgs šoks arī man, sapratu, ka aiziet no ģimenes ir nejēgā grūti, nespēju izņemt savas drēbes no skapja, rokas trīc, vnk nevaru, asaras spiežas laukā iedomājoties, ka vairs šajā mājā nedzīvošu. Vīrs arī nevēlas laist mani prom, mīl mani no sirds.. Taču arī otrs cilvēks ir gatavs manis dēļ darīt visu.

Šobrīd viņi abi gaida manu lēmumu - ko izlemšu, pie kā palikšu. Bet problēma ir tajā, ka nespēju izlemt. Kad esmu ar vīru, sajūtas ir tādas, ka jāpaliek ģimenē, kad esmu ar to otru cilvēku, viss liecina par to, ka viņš ir īstais, kas ļaus man dzīvot tādu dzīvi, kādu no sirds vēlos. Un es skaidri zinu, ka ar katru no viņiem mana dzīve būtu brīnišķīga. Bet man jāizvēlas viens.. un es nespēju to izdarīt. Kāda velna pēc tā - nezinu. Nesaprotu, kas ar mani. Ir sajūta, ka mīlu divus vīriešus, bet droši vien, ka tā dzīvē nevar būt.

Kā tikt galā ar savu apjukumu? Kā saprast, vai tas, ko es jūtu, nav vienā gadījumā - atmiņas par visu skaisto piedzīvoto, kopīgi iekārtotā dzīve, radu būšana un tml., otrā gadījumā - aizraušanās, jaunas iespējas, kaisle, vājums un tml.? Lai tiktu galā ar savu situāciju un saprastu, ko pati jūtu un ko vēlos, esmu nolēmusi apmeklēt speciālistu.
Un tā nu man ir izveidojies stāsts bez atrisinājuma... pagaidām vismaz...
30.03.2013 16:59 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Kur garantija, ka tas otrs pēc laika nepaliks tāds pats?
Vīrs zina, ka tev ir cits?
30.03.2013 17:03 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Taisi veco labo triku ar flip a coin-kamēr monēta būs gaisā sapratīsi,ko vēlies un kā gribēsi,lai monēta nokrīt.
30.03.2013 17:07 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Interesanti. Nesen jau lasiiju ljoti liidziigu staastu no izmisushaa vira puses.
30.03.2013 17:08 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Jā, vīrs zina par šo situāciju un manām sajūtām visu.. Arī tas otrs cilvēks zina.. Esmu ļoti atklāta pēc dabas.
Ar to otru vīrieti mums raksturi diezgan labi sapas. Jā, protams, ar viņu nav piedzīvots nekas daudz kopā ārpus darba, jo nav sanācis. Bet esmu viņa dzīvi iepzinusi tāpat jau. Zinu arī viņa mīnusus, kas ir ne viens vien, bet tie ir mums visiem.
30.03.2013 17:09 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
leah,
tas bija citā portālā? Jā, mans vīrs arī ir rakstījis. Viņam šī gaidīšana ir smaga..
30.03.2013 17:10 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Jaa, vienaa citaa portaalaa. Tgd tieshi skatos, viss it kaa sakriit. Gadi un viss... Tieshaam izskataas izmisis.
30.03.2013 17:13 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, sarežģīta situācija. bet tu jau nezinu, kāds tas otrs ir sadzīvē, ikdienā un ar bērniem? Mazliet, mazliet zinu, kā tu jūties, bet es vnm ar vēsu prātu cenšos domāt par to, ka rutīna agri vai vēlu ienāk jebkurās attiecībās. Ar to vienkārši jātiek galā, kkas jāmaina, nevis uzreiz jāskrien prom.
Atceros teicienu, ka agrāk cilvēki lietas salaboja, nevis kā tagad - tikko saplīst, tā met ārā. Tas bija salīdzinājums ar attiecībām.
30.03.2013 17:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cik ilgi tev jau ir attiecības ar mīļāko?
30.03.2013 17:18 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Kā saka tas angliskais sakāmais. (ātrs tulkojums)
Ja nevari izvēlēties starp diviem, izvēlies otro, jo ja patiešām mīlētu pirmo, nebūtu iemīlējis otro.

Faktiski, iedomājoties sevi Tava vīra vietā... Nezinu kā pareizi noformulēt un izlikt uz "lapas". Pašam bieži gadās darbā degoši termiņi, nepatikšanas, kas viss atsaucās uz ģimenes finansēm, līdz ar to esmu viegli aizkaitināms. Visu laiku galvā ir darbs un, kad kāds traucē ar (tajā brīdī) maznozīmīgiem jautājumiem, gribas eksplodēt. Esmu pat nervu zāles dzēris, lai savāktos. Taču tā ir situācija, kas ir jārisina laicīgi.
Kā jau teicu, Tava vīra vietā iejūtoties justos totāli nodots, piekrāpts, sagraut, izčakarēts no iekšienes. Jo viss ko daru ir savas ģimenes dēļ. Savu galvu noliktu mīļotās dēļ. Un te pēkšņi viņa paziņotu, ka es esmu nenormāls un viņa šķiras. Tad es tiešām satrakotos! Gluži padoma man šoreiz nebūs, bet pēc manis teiktā...
30.03.2013 17:25 |
 
Reitings 34
Reģ: 26.03.2013
nu ņem vēra, ka laulības šķiršana var aizņmet pus gadu un ilgāk. es tavā vietā apdomātu kārtīgi vai dēļ romāniņa vajag jaukt ģimeni ārā. visi rozā brillēs var likties jauki un sapņaini!
30.03.2013 17:25 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tev ir tāda situācija, kas ļauj gan visu sākt no gala, gan arī turpināt savu ģimeni kopā ar tādu cilvēku kādu sev esi vēlējusies Teikšu kā domāju es - no ģimenes ir viegli aiziet, bet grūti atgriezties, reizēm pat neiespējami, vai tā nebūs lielāka nožēla? Un cik nav dzirdēti stāsti ģimenēs, kad ir bijis kāds sānsolis, ir bijusi iespēja aiziet no ģimenes un sākt visu no gala, un to neizdara, jo viss ir mainījies kā tavā gadījumā? Cilvēks saprot un novērtē, mainās. Un tad paejot laulība 25 gadiem, tas īsais sakars likās kā laulības glābējs, kas patiesībā tik deva jaunu elpu turpināt attiecības mūža garumā :)
30.03.2013 17:28 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Tiešām neapskaužama situācija. Un man mazliet palika žēl tava vīra. Stulbi šitā gaidīt. Ja tu aiziesi no viņa,vienu sirdi tu salauzisi noteikti.. Es šķiet tavā vietā paliktu pie vīra,jo viņš ir mainījies un tu pati zini,ka ar viņu tagad bus labi. Protams otrs vīrietis ir arī pašlaik liels kārdinājums,bet viss jaunais vienmēr tāds ir un kur garantija,ka esot kopā ar viņu viss ir tik labi cik iedomājies. Vīrs tomēr ir pārbaudīta vērtība un jums vēl ir meitiņa . To visu es domāju ir grūti iemainit pret ko citu. Visvieglākais jau šķiet aiziet un sākt visu no jauna,bet vajag iemācīties salāpīt veco un noturēt attiecības. Tas es domāju ir daudz vērtīgāk. Vienmēr ir iespēja aiziet,bet ne vienmēr atgriezties atpakaļ.
30.03.2013 17:33 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Bet tu mīli savu vīru??
30.03.2013 17:50 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Man shkjiet, ka jaadod viiram peedeejaa iespeeja, jums tachu tik daudz kas kopiigs, abi taadi praatiigi shkjietat, viirs saprata savas kljuudas un gatavs taas labot un mainiities. Ir noteikti luudzis piedoshanu, kameer citi tikai sievieti visaa vaino un savas kljuudas neatziist, satrakojas un padzen sievieti tados gadiijumos, da veel i beernu atnjem...
Toties ar to otru cilveku tev tgd ir rozaa brilles, un nevar zinaat cik stabilas buus taas attieciibas, mosh peec pusgada izshkjirsities, bet atpakaljcelja vairs nebuus.
Galvenais izrunaaties ar viiru peec tam, sarunaat, kas un kaa buus peec shii visa.
Dazhreiz tieshaam vajadziigs, taa teikt, trieciens tam cilveekam, kursh nenoveertee attieciibas, lai vinjsh mainiitos un viss saaktu iet uz labo pusi.
Veelu veiksmi!
30.03.2013 17:50 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Vēlreiz atceries savu laulību solījumu ;) Ar to arī viss izteikts...
30.03.2013 17:59 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
jā, laikam jau tam solījumam mūsdienās nav nozīmes :(
30.03.2013 18:01 |
 
Reitings 212
Reģ: 29.01.2009
Mani "paņēma" DIO komentārs. Es par palikšanu pie vīra.
30.03.2013 18:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es paliktu ar vīru, ja vien mīlestība nav izzudusi.
Atceries, ka attiecību sākumā visi sevi idealizē, arī tev šis jaunais draugs liekas vienkārši tāds kā vajag. Itkā pati saki, ka mīnusi jau ir, bet arī tos mīnusus tu idealizē starpcitu.
Atceries attiecību burvīgumu ar vīru un tad laiku kad viņš mainījās. Un tagad iedomājies attiecības ar tagadējo un kā viņš varētu mainīties. Un kur garantija, ka jaunais čomaks savas kļūdas saprastu ja nu kas saietu dēlī?! Vīrs ir sapratis savas kļūdas.

Vispār tu esi īsta maita, ar savu godīgumu esi sačakarējusi divas dzīves un viena no tām nav tava. Šādi mētāties nav godīgi pret partneri, tas ir pretīgi, tas ir kā daļu smaguma novelt no saviem pleciem lai pašai nedaudz vieglāk.
30.03.2013 18:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
* visi otru partneri idealizē nevis sevi :)
30.03.2013 18:09 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tas īsais sakars likās kā laulības glābējs, kas patiesībā tik deva jaunu elpu turpināt attiecības mūža garumā

+
30.03.2013 18:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits