Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Costa coffee

 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Sveikas,
Uzņēmuma mājas lapā ieraudziju, ka piedāvā darba vakances, atmosfēra kopumā man tur ļoti patīk. Bet kā tur ir strādāt? Varbūt kāda no Jums ir strādājusi vai strādā Costa coffee. Kādas atsauksmes, atalgojums?
Nesanāk nekur atrast atsauksmes no bijušajiem vai esošajiem darbiniekiem.
29.03.2013 17:56 |
 
Reitings 328
Reģ: 03.05.2013
Vai kādam ir atsauksmes par Costa Coffee kā darba vietu? Ja jums būtu jāizvēlas, kur strādātu - Costā vai Coffee inn? :)
19.11.2015 21:37 |
 
Reitings 130
Reģ: 03.04.2015
Noteikti straadatu costaa nevis coffee innaa!
19.11.2015 21:38 |
 
Reitings 328
Reģ: 03.05.2013
Tas ir pēc ārējā "iespaida"? :) Vai arī ir zināmas kādas darbinieku atsauksmes?
19.11.2015 21:40 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Personīga pieredze nav, tāpēc ar subjektīvu viedokli dalīties, diemžēl, nevaru. Tomēr to vien kā pateikt, ka draudzene strādāja, to varu. Viņas konkrētajā darba vietā atmosfēra bijusi neciešama, tieši no priekšnieces puses. Arī kolēģi ļoti aprunājuši un vērpuši intrigas. Kā jau citos uzņēmumos, prasa no tevis vairāk kā maksā (tiešām ņemot no cilvēcīgā viedokļa). Tās nav manas domas, dalos ar to, ko esmu dzirdējusi. Katram, protams, uztvere ir citāda, tā kā redzam šo pasauli, tāpēc nepateikšu vai pārsīlēts vai taisnība. Bet tāds viedoklis pastāv - paziņas gadījums.
19.11.2015 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Esmu tur strādājusi. Kolēģi- lieliski! Vēljoprojām ar bijušajiem kolēģiem ir draudzīgas attiecības, arī tiešie vadītāji (administratori) vienmēr bijuši saprotoši un forši. Var viegli savienot ar skolu, kas bija arī mans mērķis, sākot tur strādāt... bet alga ir sasodīti maziņa. Nu tik tiešām, ļoti skumji ja ta padomā, jādara ir daudz, kafijas taisīšana itin nemaz nav tas vieglākais, pie tam tā ir tikai redzamā puse no darba, pārbaudes no lielās vadības puses, stresaini apstākļi, nē, man tā itin nemaz nepietrūkst. Vienīgais, kas patiešām pietrūkst ir tieši kolektīvās, kopīgās ballītes, superīgie sestdienu rīti darbā ar kafiju un smieklīgām filmām, jā, atmosfēra tur man patika! :) Bet cik zinu, citur tā nav. Man paveicās ar vietu, kur strādāju un cilvēkiem, kas bija apkārt.
20.11.2015 16:47 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Man ir atsauksme par costa coffe viesmīli, jauku meiteni vārdā Līga .

Ļoti laipna meitene, sabiedriska. + viņai bija šaurākā vāverīte kāda gadījusies, neizrādīja diskomfortu pat tad, kad spec iebraucu pa ''sausu'' .
Jaukas meitenes tur strādā, tāds ir mans viedoklis. Un atceros kaut ko runājām par viņas darba vietu, meitenei patika gan kolēģi, gan darba apstākļi
20.11.2015 16:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits