Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārmaiņas dzīvē

 
Reitings 46
Reģ: 09.02.2013
Nu tā, pavasaris klāt, lai gan ārā maz kas par to liecina, tomēr iekšā modusies sajūta, ka vajadzētu kaut ko mainīt gan sevī, gan savā dzīvē, tad nu mēģinu spert kādu solīti.
Nu jau kādu laiku mana dzīve kļuvusi diezgan vienmuļa, drauga nav un pat nezinu vai pašlaik to gribu, draudzenes nozudušas savās darīšanās citas ārzemēs, citas savās ģimenēs vai aizņemtas ar skolu, tāpēc esmu nolēmusi, ka arī gribu būt aizņemts cilvēks, kas pirms sarunā tikšanos ieskatās plānotājā.
Tikai problēma tāda, ka nezinu ar ko lai sāk, meklēt jaunus draugus, kam līdzi nāk jauni hobiji vai jaunus hobijus, tāpēc vēlētos, lai tās, kam ir pieredze līdzīgā situācijā padalītos ar savu stāstu kā tikt pie laimīgākas un interesantākas dzīves!
Jauku dienu! :)
29.03.2013 16:52 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Man tā bija pirms gada, šķita, viss par mazu palicis, redzēts, cilvēki tie paši - pārcēlos uz ārzemēm, vide, cilvēki, kultūra, viss jauns. Nu atkal gribas pārmaiņas, lai dzīve mutuļo, jaunas tikšanās, iespaidi, ticu, ka būs, tikai jāiet klāt, nevis jāgaida šurpcnākam. :)
29.03.2013 16:58 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Pirms nedaudz vairāk kā gada biju identiskā situācijā.
Šobrīd daudz kas ir mainījies un jūtos labi pašlaik :)
29.03.2013 17:03 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.02.2013
Tieši tur jau ir tā problēma, ka nezinu kam, lai iet klāt, kur lai meklē tās pārmaiņas.
Pirms neilga laika bija iespēja braukt uz ārzemēm, bet nobijos, lai gan par to biju domājusi ilgu laiku, ceru, ka vienkārši nebija īstais brīdis un tas labākais vēl priekšā.
29.03.2013 17:33 |
 
Reitings 217
Reģ: 23.09.2012
Man ir diezgan līdzīga situācija pašlaik. Galvā pavasaris laikam. Gribās kaut ko jaunu. Gribās iemīlēties līdz ausīm, gribās kaut ko ļoti, ļoti skaistu. Gribās to laimes pārpilnības sajūtu. Ehh, atkal par to aizdomājos... :/
29.03.2013 17:44 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Es galīgi neesmu no tiem cilvēkiem, kas uzskata, ka laime pati atnāks pie Tevis. Tāpat kā uzskatu, ka mīlestība arī pati neatnāks, pirmkārt, pašai jāsakārto savas iekšas , jāsaprot, ko vēlies dzīvē, ko vēlies attiecībās utt. Un tikai tad vari ielaist otru cilvēku savā dzīvē.

Tāpat ar laimi un to iekšējo mieru- jātiek galā pašai ar sevi. Daudz lasi, daudz domā, tad atbildes pašas atnāks. Man vismaz tā bija :)
29.03.2013 17:48 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Grūti kaut ko konkrētu ieteikt, ja nezinu, ne kādā jomā strādā, ne Tavas intereses. Ja strādā jomā, kas Tevi interesē, atrodi kurus/ apmācības, lai paaugstinātu kvalifikāciju. Ja ir aizraujoši hobiji, tad apmeklē dažādas darba grupas/seminārus. Ej uz sporta klubu - tur arī var sapazīties.
Man ik pa laikam arī paliek garlaicīgi, bet es cenšos sevi nodarbināt ar... sevi.
Tūlīt pabeigšu olbaltumvielu diētu, jo man vajadzēja kaut ko iesākt ar saviem parametriem. Tas man prasīja daudz spēkus un motivācijas. Vakar sāku squat challenge, vēl paralēli bakalaura darbs ļoti ātri jāuzraksta. Kad uz aprīļa beigām to būšu izdarījusi, domāšu vai vēl viena darba meklēšanu un patstāvīgiem treniņiem sporta zālē. Vārdu sakot, rutīna man nedraud.
29.03.2013 17:58 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.02.2013
Mācos gan strādāju, itkā patīk tas ko daru, taču zudusi motivācija, šobrīd ar sakostiem zobiem turos, lai visu nepamestu, jo zinu, ka, ja to izdarīšu palikšu, zaudētājos un arī citur nekur sevi tā īsti iedomāties nevaru.
Sports patīk, cenšos regulāri skriet, taču ne sporta zālē.
29.03.2013 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Diez vai dzīve būs laimīgāka, ja non stopā būsi aizņemta ar kaut ko, kas Tev ne visai patīk (turklāt citu interešu izpildīšana vai uzspēlēšana citu priekšā drīzāk radīs stresu, nevis laimi). Es, piemēram, jūtos ideāli, kad varu pusi dienas gulšņāt pa gultu, man ir bagāta fantāzija, tad nu fantazēju par daudz ko, smejos un ārdos pa savu gultu :D Cik maz cilvēkam vajag, vai ne? :D

Atslēga ir viena - SAVI hobiji, SAVI mērķi, SAVAS intereses, bet galvenais - darbība. Vari palasīt blogus par 1001 un citām lietām, ko cilvēki grib izdarīt savā dzīvē, varbūt smelsies kādu iedvesmu :)
29.03.2013 19:05 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.02.2013
Laikam uzrakstīšana un izlasīšana no malas bija tieši tas, kas vajadzīgs.
Skatos uz sevi no malas un secinu, ka man vajadzīgs kāds draugs ar ko vienkārši parunāties, jo pašlaik jūtos palikusi viena pati. :( Tieši, kad atnāku mājās un neko nedaru nāk virsū tās drūmās domas, laikam tāpēc gribas aizpildīt savu laiku līdz pēdējai minūtei.
Bet nu ar to draudzēšanos neiet tik viegli, esmu daudz vīlusies un iemācījusies būt stiprā, pašpietiekamā sieviete, kam nevienu nevajag.
29.03.2013 20:07 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
Paloma
nezinuu ko tev ieteikt jo nav bijusi iisti tada situacija vienigi tas ka man nav iisti draudzenju ar ko iziet ara, tas reizem pietrukst, bet nu zel ka beerniba sanaca ta ka pazaudeju draudzenes :( tgd ir tikai tadas ar kuram tik taa mazliet var parunat bet ne ta no sirds.
lai veicas ;)
29.03.2013 21:12 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Paloma, ja vēlies vari uzrakstīt man :)
29.03.2013 21:15 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Nekāds dižais stāsts man nav, bet es arī pārceļos uz ārzemēm, kas man beidzot atvēra acis, ka ir dzīve arī aiz Latvijas robežām, tātad arī neskaitāmi vairāk iespēju, ķa iepriekš domāju. Bet pat pirms pus gada, kad jau dzīvoju šai pašā vietā, kur šobrīd, mana dzīve bija vienmuļāka, kā šobrīd. Un jaunas noodarbošanās aptiesībā man atnāca tā uz sitiena un reizē. Sapazinos ar pāris cilēkiem, kuri piedāvāja piesrādāt studentu radio, kas man ir milzīgs izaicinājums un joprojām nezinu, vai tam vispār esmu pietiekoši laba, bet ir izaicinoši un pat palīdz man sevi labāk izprast. Kā arī tajā pašā laikā pieteicos AESEC orgaizācijā, izturēju pāris pieteikumu un interviju kārtas un nu esmu oficiāla dalībniece. Un šis man ļoti, ļoti patīk. Tas, pie kā ēs strādājam un kāds ir mūsu mērķis, mani aizrauj. Jā, šīs manas jaunās nodarbošanās ar`privāto dzīvi ir nedaudz iekrāsojušas, bet vēl nezinu - pavasarīgos vai pelēkos toņos.
Galvenais ir meģināt. Dažreiz cilvēki man jautā, kāpēc iesaistījos tur, kur esmu, kaut vai jājautā drīzāk būtu - kāpec ne?
29.03.2013 21:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja tev dzive skiet vienmula...varbut piedalies kada tv sova, piemera, gandriz idelas randins, precamies, ievas parvertibas...???
29.03.2013 21:34 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Es brīnos, ka neviens vēl nav neko uzbraucis tiem cilvēkiem, kas šajā čatā stāsta par piedzīvoto eiforiju, izbraucot uz ārzemēm. Tas ir stulbums domāt, ka visur citur ir labāk, tikai ne Latvijā. Un tas ir pašapmāns,ka strādājot vistu fermā un nopelnot štuku mēnesī, par to naudu iegādājoties bembi, pupus un jaunas šmotkas, būsi laimīgs. Iespējas ir arī še pat Latvijā. Es pat teiktu - daudz lielākas kā kaut kur, kur Tu esi imigrants. Latvijā traktorists var kļūt par premjeru (Kalvītis), padomājiet par to.
29.03.2013 22:01 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Tev, iespējams, vajag nevis jaunus hobijus, bet tieši otrādi - stabilākus pamatus zem kājām. Varbūt izlasi kādu grāmatu par vienkāršību dzīvē vai kaut ko no kabalas mācībām.
29.03.2013 22:06 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Ewane,

esi sapratusi pilnīgi nepareizi. Es aizbraucu tikai un vienīgi studiju nolūkos, nesalīdzinu ar Latviju, bet gan ar manu dzīvi Rīgā, kur viss jau šķita ierasts un trūka jaunumu, apgriezienu un krāsu, radikāli mainījās dzīve, tādēļ arī viss palika interesantāks. Cik zinu, arī Saujā Krītiņš studē.
29.03.2013 22:07 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu bet katram savs Ewane! Ja cilveeks juutas laimiigaaks,apmierinaataaks arpus Latvijas,kapeec tad nee? Imigrants vai nee,bet viss atkariigs no taa ko tu dari un kaa sevi pasniedz!
29.03.2013 22:09 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Studēt, jā, bet es nekur nelasīju par studēšanu, tikai vervēšanu.
29.03.2013 22:11 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Lelde, katram savs, protams. Un katrs pats savā galvā, ne no viena neietekmējoties, izdomāja doties uz ārzemēm, un tāpēc no Latvijas izbrauca 300 000 iedzīvotāju (no tiem liela daļa reproduktīvajā vecumā). Katram savs, ja? Nu nav tā, ka katram savs, jo ir arī kopīgais, un tā ir mūsu valsts.
29.03.2013 22:13 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Pff.. cilvēks uzraksta, ka mainījis dzīvesvietu, iesaistās sabiedriskās aktivitātēs, organizācijās, un te uzreiz piešuj vervēšanu un pataisa par ...
29.03.2013 22:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits