Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Raksturo sevi!

 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Sveiki!

Kā jums šķiet,kā jūs varētu noraksturot sevi,savu raksturu? Kādi ir jūsu plusi,kādi ir mīnusi?

Sākšu:

Esmu ļoti impulsīva,dažreiz man gadās pēkšņi dusmu uzplūdi. Mani var viegli aizkaitināt,taču tikpat ātri es varu nomierināties un runāties tālāk,it kā nekas nebūtu bijis. Man nepatīk kašķēties,ja man būs taisnība,tad es to nepierādu,bet paturu pie sevis. Esmu ļoti atbildīga,nevaru lietas pamest pusratā un sākt kādas jaunas,citas. Tāpat es neesmu skopa,tieši otrādi,man ļoti patīk dalīties ar cilvēkiem. Esmu sabiedriska,vienmēr iesaistos diskusijās un sarunās ar citiem.;)
29.03.2013 10:54 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
es esmu mērķtiecīga,optimistiska,komunikabla,man patīk iepriecināt ģimeni un draugus izvēloties viņiem dāvanas vai rīkojot pasākumus.esmu sirsnīga,labsirdīga un iejūtīga,garīga.esmu arī egoiste un karjeriste,man patīk mācīties.manī kopumā mīt divi cilvēki,viens labs,otrs ļauns.es esmu kkas pa vidu viņiem abiem. :D gribētos domāt,ka kopumā labais.esmu redzējusi lielākas maitas par mani! :)
29.03.2013 11:25 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Skabarga pakaļā. :D
29.03.2013 11:28 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Neuzticos vairs cilvēkiem, kā to darīju agrāk. Nedalos visā, kas man ir, jo mīlu sevi. Dzīvoju tomēr ar tādu domu, ka ja dalīšos, varbūt pienāks brīdis, kad pašai sev nebūs ko dot. Komunicēju ar visa veida cilvēkiem, bet uzturu kontaktus ar tiem, kuri ir tam vērti. Pašlaik ir iestājies moments, kad kļūstu agresīva, bieži dusmojos, neesmu apmierināta. Ir brīži, kurus gribētu, lai tie aizstāj sliktos, tādi kā, kad esmu mīļa, atsaucīga, izpalīdzu grūtās situācijās, kaut ar padomu. Es lepojos, ka nesmēķēju, nelietoju alkoholu. Ir bijuši apkārt cilvēki, kuri gribēja mani ievilkt savās intrigās, bet arī ar savu kautrīgumu spēju izķepuroties un pastāvēt par sevi. Kaut arī esmu jaunava pēc horoskopa, kurai ir viss jāsaliek pa plauktiņiem, mēdzu tomēr darīt kaut ko uz ātro. Domāju, vai izdarīju pareizi tikai pēc kāda laika. Lai ko esmu sadarījusi līdz šim, ir gan labas, gan sliktas lietas, bet, lai tur vai kas, es neko nenožēloju. Pagātnes rūgtumus uzskatu par kļūdām, tagadni par izdarītā analizāciju, nākotni par kļūdu labojumu.
29.03.2013 11:32 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Vairāk vai mazāk esmu vienpate, vajag laiku un telpu sev, kaut gan maza daļiņa manī raujas uz āru - skriet, lekt, bēgt apkārt pasaulei par neko neraizējoties un nedomājot par citiem, bet nē, man pārāk ļoti rūp, ko citi domā, tāpēc bieži vien sabiedrībā nejūtos brīvi. Neuzticos cilvēkiem, sevišķi puišiem, kaut gan pieķeros ātri. Neiemīlos, esmu sev to aizliegusi. Puisim mani jāmīl vairāk. Sāpinot - NEKAD, nepiedodu, bet, ja jāsatiek cilvēks ikdienā, izliekos it kā viss ir aizmirsts un ir lieliski. Smaidu, nesūdzos, esmu mierīga un pacietīga. Audzinu sevi pēc labākajiem paraugiem.
29.03.2013 12:28 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Ai, esmu slinka (man gan patiktos teikt, ka ekonomēju savus enerģijas resursus) un tā kā meiteņu apraxtos redzēju arī sevi, tad atļāvos ar citātiem sevi paraxturot
Esmu ļoti impulsīva,dažreiz man gadās pēkšņi dusmu uzplūdi. Mani var viegli aizkaitināt,taču tikpat ātri es varu nomierināties un runāties tālāk,it kā nekas nebūtu bijis.

kašķēties,ja man būs taisnība,tad es to nepierādu,bet paturu pie sevis

es gan pierādu :D pašai kaitina šitā īpašība, bet nevaru savādāk :D
esmu sirsnīga,labsirdīga un iejūtīga,garīga

esmu arī egoiste

nu jā.. vairāk vai mazāk jau visi tādi ir, es arī :)
Neuzticos vairs cilvēkiem, kā to darīju agrāk

Nedalos visā, kas man ir, jo mīlu sevi.

jap, bet ar ģimeni un draugiem gan dalos
Komunicēju ar visa veida cilvēkiem, bet uzturu kontaktus ar tiem, kuri ir tam vērti.

Vairāk vai mazāk esmu vienpate, vajag laiku un telpu sev, kaut gan maza daļiņa manī raujas uz āru - skriet, lekt, bēgt apkārt pasaulei par neko neraizējoties un nedomājot par citiem

jap, bet tomēr skriešana un lēkšana man varētu maksāt gan mīļoto cilvēku, gan sekmes skolā, tāpēc pārāk ar to skriešanu neaizraujos :)
Sāpinot - NEKAD, nepiedodu, bet, ja jāsatiek cilvēks ikdienā, izliekos it kā viss ir aizmirsts un ir lieliski. Smaidu, nesūdzos, esmu mierīga un pacietīga. Audzinu sevi pēc labākajiem paraugiem.
29.03.2013 13:28 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.03.2013
Ārēji diezgan riebīga un reizēm skarba egoiste, kura savu īsto dvēseli atklāj vien sev īpašiem cilvēkiem. Diezgan vienaldzīga pret svešiem cilvēkiem, bet tajā pat laikā spēju just līdzi citu sāpei. Mazliet traka un viegli nododos mirkļa iegribām, kuras ne vienmēr atnes labus rezultātus :D

Esmu vairāk klausītāja, nevis runātāja. Mākslas cilvēks visās tās izpausmēs.

Nespēju raudāt tad, ja blakus ir vel kāds cilvēks un ļoti ņemu pie sirds negatīvās lietas, kas ir raidītas manā virzienā.

Vienu vārdu sakot- sev perfekta dīvaine.
29.03.2013 13:47 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.03.2013
ok, trīs vārdus sakot :D
29.03.2013 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Emocionāla, privātīpašnieciska, labsirdīga. Ātri beidzu dusmoties, bet nopietnus pāri darījumus nekad neaizmirstu un izturos ar piesardzību. Priecājos par savu vieglo galvu - ātri apgūstu dajebko, ko līdz šim esmu mēģinājusi. Agrāk domāju, ka būšu karjeriste, tagad saprotu, ka ne tuvu tāda neesmu un negribu būt :D Garšo ēst un patīk gulēt :))
29.03.2013 13:51 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Esmu cilvēks ar izteiktu mērenības sajūtu, tāpēc arī šeit neizplūdīšu garās, sevi cildinošās vārsmās - esmu pavisam normāla meitene, kas cenšas izlauzties ārpus rāmjiem, kuros pati esmu sevi ierāmējusi.
29.03.2013 13:54 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Vienmēr sevi lieku priekšplānā, daru tikai to, kas galēji nepieciešams un ne par gramu vairāk, saku visu, kas uz mēles, ja neinteresē otra sakāmais, neklausos un sāku stāstīt savu, nepatīk dalīties, slinka, stūrgalvīga un nepiekāpīga.

No otras- tuvos cilvēkos gan klausos, protu uzklausīt, glabāt noslēpumus, uzmundrināt, atbalstīt, citi saka, smaidīga un daudz smejos, lieliem mērķiem, sirsnīga, ļoti ātri pieķeros cilvēkiem, emocionāla.
29.03.2013 13:54 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Viesuļvētra. Esmu ārkārtīgi emocionāla - dažu minūšu laikā varu sākt raudāt, stresot, ārdīties. Izplosos un palieku mierīga. Ļoti mainīgs noskaņojums un mēdzu mētāties no vienas galējības otrā. Bieži liekas, ka manī dzīvo vairāki cilvēki - viens ir mīļš, maigs un romantisks, otrs ir valdonīgs tirāns, trešais ir stūrgalvigs egoists un tādus sevī varētu atrast vēl vismaz 3.
Ja kaut ko daru, tad no visas sirds. Vai arī nedaru vispār.
Un jā - esmu sapņotāja.
29.03.2013 14:10 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
mīļa, emocionāla, skaļa, laipna, tieša, ja ir par ko runat tad varu runāt stundām ilgi un neļaut nevienam citam runat :D mēdzu atriebīga, bet ne jau pret visiemreizēm slinka, ta kopumā esmu labs cilvēks :)
29.03.2013 14:20 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Kā dubļu upe. Lai gan noskanojums man var mainīties pāris minūšu laikā,pirmās domas par cilvēku tik pat nevar izmainīt nekas.
Pret sevi esmu tirāniska, līdz sīkumam perfekcioniste, pret citiem pohujiste.
Diezgan egoistiska, bet spēju arī atdot pēdējo kreklu, ja redzu, ka tas gan man, gan tam cilvēkam ir nepieciešams.
Ļoti atšķiros, parasti, savos uzskatos, jo man eksistē tikai melns vai balts. Man nav, ka man daļeji, kas patīk, vai vēlos, ir jā vai nē.Milzu duālisms.
Cenšos savā dzīvē izmēģināt visu jauno, bet tieši tāpat ir lietas, kuras nekad nemainu.
Daru to ,kas patīk. Ļoti izvairos no lietām , kas man nesagādā prieku.
Diezgan vīrišķīga-iekšēji.

Vispār ārēji liekos nedaudz ekscentriska un auksti iedomīga, bet tas nav speciāli. Tā vienkārši tas ir.
29.03.2013 14:51 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Skaista, Nosvērta, Laimīga!
29.03.2013 14:56 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Esmu diezgan mīļa meitene, saprotoša, draudzīga, pieklājīga, godīga, kā arī emocionāla. Reizēm esmu bailīga un nedroša, bet ir reizes, ka nē. Patīk, ja pret mani ir godīga attieksme. Ja esmu pret kādu bijusi ļauna, tad neapvainošos, ja no tā cilvēka tādu pašu attieksmi sagaidīšu - tātad biju to pelnījusi. Bet ja esmu pret kādu laba, tad ļoti nepatīk, ja atpakaļ nesaņemu tādu pašu attieksmi, bet gan necieņu un reizēm ir piedzīvota arī izmantošana pret manu labumu.
Reizēm esmu diezgan slinka, reizēm varu daudz ko darīt bez neilgas atpūtas. Nepatīk rutīna.

Pret savu dēliņu - stingra, bet mīļa! :)
29.03.2013 14:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varu paarkaapt paari liikjiem, ja ir vajadziiba, ljoti nepatiik ciest un nest upurus. Sevi vienmeer staadu pirmajaa vietaa. Ir viegla galva, aatri maacos. Speeju pielaagoties visdazaadaakajaam situaacijaam, bet sirds dziljumos palieku vienmeer uzticiiga savam iistajam "es". Meedzu pati sevi izaicinaat, izejot no ierastajiem komforta raamjiem. Izturiiga gan fiziski, gan moraali. Ja pashai viss ir labi, varu nodarboties ar labdariibu un paliidzeet tiem, kuriem ir paveicies mazaak.
29.03.2013 16:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es censos maaciities-nebuut upuris nekur un nekad.Loti darbiiga ,vienmeer buus ko dariit.Peedeejaa laikaa esmu sapratusi,ka man noteikti nevajag daudz cilveeku apkaart,lai buutu apmierinaata ar dziivi.
Biezi liekas- arii manii dziivo vairaaki "cilveeki".Viirs saka ,ka man ir loti labs humors un esmu loti interesanta:)
29.03.2013 16:31 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Māksliniece. Mazliet bipolāra. Sociāla. Neveikla (gāžu un aizķeros aiz lietām). Ātri un spēcīgi pieķeros cilvēkiem. Cenšos runāt pozitīvas lietas, tā vietā lai burkšķētu un radītu ap sevi negatīvu auru. Komunikācijā ar cilvēkiem, kuri man nesimpatizē līdz sirds dziļumiem, ciniska un ironiska. Dzelzs nervi un milzīga pacietība.
29.03.2013 16:52 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Varētu baigo penteri sarakstīt, bet nerakstīšu. Esmu ļoti normāla un pieksaitāma. :)
29.03.2013 18:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits