Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

anglu filologija lu

 
Reitings 784
Reģ: 22.04.2010
kada ir studejusi? cik gruuti, viegli ir? kaadas visdpaar atsauksmes? ??
28.03.2013 21:24 |
 
Reitings 784
Reģ: 22.04.2010
up
28.03.2013 21:24 |
 
Reitings 63
Reģ: 16.03.2012
pati mācos baltu filoloģiju, nevis angļu. bet tomēr izteikšos. esmu gan par baltiem, gan angļiem interneta atsauksmēs lasījusi, ka esot grūti, daudz jāmācās, jālasa utt. pirms stājos baltos, sabijos, ka ar savu slinkumu ātri atkritīšu. tagad tur mācos, un galīgi nav tā, ka būtu visa tik daudz, kā vairums te stāsta. salīdzinot ar vidusskolu, pat ļoti viegli mācīties. kaut arī tagad neesmu tā čaklākā, bet tomēr.. bieži vien visam līdzi var tikt arī slinkojot, un mācības kopumā patīk. ir ok. :D

pieņemu, ka arī ar angļu filologiem ir līdzīgi - viss atkarīgs no tevis pašas, tā, cik daudz vai maz esi pieradusi mācīties līdz šim, cik ļoti tevi saista tas, ko mācies, un vispār tava attieksme pret visu. laikam jau daudzi saka, ka grūti, nav jēgas, bet tas nenozīmē, ka tā ir visiem. varbūt tev būtu pat ļoti viegli.
29.03.2013 05:10 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Es, protams, atvainojos, bet izvēlēties kur un ko studēt pēc tā cik viegli mācīties--- Nu vai ziniet. Tad labāk vispār nestudējat. Pēc tam nāk uz darba intervijām kadri, kas dabūjuši diplomu, bet jēgt neko nejēdz, pat teorētiski...
29.03.2013 06:29 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es arī tur gribēju studēt, bet mana radiniece mani atrunāja, jo teica, ka tur ir tikai sausa teorija no grāmatas un nekādas dižās praktizēšanās iespējas. Nezinu, cik tur taisnība, bet es tāpat neaizgāju tur, bet tas jau bija pirms dažiem gadiem! :D
29.03.2013 06:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits