Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Avon konsultants

 
Reitings 221
Reģ: 27.01.2013
Labvakar (vai labnakt :D ) dāmas.
Jau kādu laiku domāju par kādu papilddarbiņu, un iedomājos par Avon konsultantiem. Es saprotu tā - man ir jādod katalogs, pasūtītāji izvēlas preci, es to pasūtu no bāzes? un tad atdodu tālāk pasūtītājiem. Kur tieši rodas nauda, ko saņemu es?
Varbūt kāda ir konsultante un var paskaidrot vispār visu sistēmu, jo viņu mājaslapā neko īsti nesapratu.
:)
24.03.2013 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Avon naudu saņemsi no pasūtījuma summas, attiecīga summa attiecīga atlaide, jo lielāks pasūtījums, jo lielāka nauda tev, piem.,pasūti preci uz 85Ls, bet firmai jāmaksā 75Ls (summas vairs neatceros, jo sen jau vairs ar to nenodarbojos.

Oriflame, manuprāt, ir izdevīgāk,jo neatkarīgi no pasūtījuma pajoma 23% ir atlaide, man vēl patika arī visādas motivācijas programmas utt

Vēl ir Faberlic un visādas citas firmas, kur katrai ir sava sistēma
24.03.2013 23:31 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Manuprāt īsti nav vērts darboties ar šo visu, jo ja tev nav ļoti plaš draugu un paziņu loks tad būs diezgan jāstrādā, lai sameklētu potenciālos pircējus, turklāt tagad bez maz katra otrā darbojas ar Avon
24.03.2013 23:37 |
 
Reitings 221
Reģ: 27.01.2013
vaboleens - nu skaidrs apmēram. Tad jau tiešām sanāk izdevīgāk oriflame.
Ieva ROģe - Te, kur es dzīvoju, katram otrajam nav, turklāt man ir ļoti daudz radinikeu, kas vienmēr grib kko pasūtīt, kad vien dabū katalogu. Un draugu, kas labprāt pasūtītu arī ir pa pilnam, turklāt šis man liekas vienīgais darbs, ko varu apvienot ar vidusskolu, lai nebūtu kkur dikti jābraukā, utt. ;)

Tagad mazliet nožēloju, ka vispirms aizpildīju avon konsultanta anketu, un tagad tikai jautāju visu. bet nu ok :D
24.03.2013 23:40 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
devil_heartt nu priekš vidusskolas būtu ok, šāda darbošanās.
Parasti viņi aicina, lai meitenes veido tādu, kā savu loku sāk kā konsultante un tad, kad izpilda visus nosacījumus pakāpjas uz nākošo līmeni tad arī nauda nedaudz vairāk ienākot, bet tur tev ir jāpiesaista jauni darbinieki, jārūpējas lai visi viņi veic regulāri pasūtījumus utt. turklāt pasūtījumiem minimālā summa bija 24 ls ko bija jāpasūta no katra katologa. Tev būs jāstājas vid kā pašnodarbinātajai, īsti nezinu vai tas attiecas arī tīri uz izplatītāju, bet manā gadījumā bija jāreģistrējās VID.
Esmu divas reizes strādājusi AVON pirmajā reizē neko nenopelnīju tikai iztērēju savu laiku un naudu otro reizi nopelnīju ap 45 ls , bet kad parēķināju cik iztērēju lai to nopelnītu sapratu, ka nav vērts. Turklāt man tagad regulāri zvana AVON konsultanti un plijas virsū, esmu teikusi neskaitāmas reizes, lai man nezvana jo mani tas neinteresē.

Es vidusskolas laikā strādāju tenisa centrā par administratori, abas iestādes bija ļoti tuvu un visu varēju apvienot. Gan skolu , gan darbu. Pēc skolas gāju uz darbu, tur strādāju un mācījos, mājās pēc darba biju ap 23, strādāju, katru otro dienu laikam, un brīvdienas. Tagad jau kādus gadus 6 esmu tur nostrādājusi, pavidu gan ir bijušas arī citas darba vietas.
Tā nu es visus vidusskolas gadus nostrādāju paralēli skolai.
25.03.2013 10:44 |
 
Reitings 57
Reģ: 17.01.2013
Devil_heartt, Tev vēstulīte!
25.03.2013 17:15 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.03.2013
Varbūt kādai interesē avon kaut ko pasūtīt. Tad rakstiet uz epastiņu. [email protected]
Un viss notiek Rīgā.
25.03.2013 17:28 |
 
Reitings 1
Reģ: 28.04.2015
Sveiki! Man ir bijusi pieredze ar FitLine, Amway, Avon un Kirbi.
Ir vairakas nianses kas jaapdoma kad meklejiwt papildus ienakuma iespeju.
Principa ir daudz kompanijas ar ko var piepelnities un var ari labi pelnit, tiesam labi un tas ir fakts. Es prieks sevis atradu kko citu ko uzskatu par daudz labaku tiesi prieks manis.
Labprat padalisos ar zinasanam un palidzesu kam vajag, kas mekle, kam tiesam to vajag.
Ik pa laikam esmu ari Latvijā bet vispar dzivoju Lielbritānijā kur ari veiksmigi attistam musu biznesu.
Jūnijā vidū būšu atkal Rīgā kur meklesim aktivus un mērķtiecīgus cilvekus kuri vares pārstāvēt mūsu kompaniju Latvijā un kļūt par līderiem vietējā tirgū.
Lidz tam laikam varat atrast mani Fb un ari Skype.
Veiksmi!
Igors Kudrjasovs
28.04.2015 17:06 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.04.2015
Piepelnīties ar AVON var jebkurš, kam ir vismaz 18 :)
Atlaide atkarīga no pasutījuma lieluma no 25-64.99 = 15%; 65-123.99 = 20%; 124-261.99 = 25% un 262 un vairāk = 30%, kā arī katru reizi uz noteiktu produktu ir motivacijas programma. Piegāde bez maksas, kā arī iestāšanās maksas nav! Atliek tikai izmeginat!
Ja esmu tevi ieinteresējusi un vēlies ko vairāk uzzināt, raksti privāti un labprat pastāstīšu visu sīkāk! :)
[email protected]; 29776558 Zaudēt nevar, var tikai iegūt! :))
05.05.2015 08:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits